Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте хората какви тоалетни ползватнови [re: _Wind_]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано09.04.04 12:19



Големи, меки, кадифени листа ..., но става и с бананови кори - влажни и ароматни

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Умност беше!нови [re: Oптимиcт]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано09.04.04 12:25



Идеята е хитра и практична, независимо от пространството. Тя дори би имала резон и в по-широки тоалетни, че колкото и да е широко, ако по-широко, то по-добре.

Ама интересно ти как не възкликна "Тия каква ли теснотия ги гони!?"



Тема Re: Вижте хората какви тоалетни ползватнови [re: Oптимиcт]  
Автор _Wind_ (;))
Публикувано09.04.04 12:26









Тема Мда, старо, но златно!нови [re: _Wind_]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано09.04.04 12:34



Имаше и още нещо, което тук е пропуснато - мишка (истинска, жива) долу до цукалото.



Тема Re: Умност беше!нови [re: pyrx]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано09.04.04 12:49



"Тия каква ли теснотия ги гони!?"

Не възкликнах защото, както споменах, знаех. Сестра ми на два пъти беше командировка в Япония, за по три седмици всеки път. И ми разправяше. Бяха и дали за секретарка, японка говореща български. Съвсем случайно. Япончето учило и завършило в България.
Беше канила сестра ми в къщи си. Бяха ходили заедно до Киото а и на други места. Сестра ми се връща, вече с поглед от вътре.

Толкова е тясно, че много японци не използват легла. Няма място. Като стане време за спане, постилат си на пода. Слагат трупче за възглавница а върху него - сгънат пешкир.

Подобна теснотия се шири и в Париж. Затова парижани "живеят" по улиците и кафенетата. Прибират се за да спят, на тясното.
Светът е много интересно място. А ние, в никакъв случай не живеем лошо, само че не го знаем за да го оценим. Базата за сравнение липсва.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Друго си е ...нови [re: _Wind_]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано09.04.04 13:05



... човек да върже думата с картинка. Благодаря за което.
Репеят ми е до болка познат, от моето детство, но връзката между дума и нагледност се беше скъсала. Нямаше я. Не бих могъл да я направя, дори да бях видял растението някъде покрай селските пътища и ливади.

Все пак, това същото растение ли е, което се "лепи" по панталони и чорапи с завитите кукички на бодливите си топки?
Ако е то, един френски изобретател е създал прочутото "велкро" по негов образец. Върнал се в къщи с панталони, целите с изпозакачени бодливи топчици, откачил една, разгледал под микроскоп и му дошла идеята.

Сега от кинефите може да се прехвърлим на велкро-то.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Каретонови [re: Oптимиcт]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано09.04.04 13:10



Ти мани друго, ама в Япония сигурно е проблем и да седнат спокойно да зашляпат едно каре на карти! Например аз обичам масата за шляпане да е към 2х2 метра, та да има място и за чаши, шишета и чинии.



Тема Re: абе -нови [re: ceлянинът]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано09.04.04 13:27



"тоя път май той ще яде бой... лошото е, че и ние покрай него...

а пък евреите се държат отвратително и нагло в тая напрягаща се атмосфера - безкрайно нагло и войноразпалващо - беше тяхното убийство на палестинския духовен водач - забележи -
а/ на излизане от джамия
б/ старец в инвалидна количка
в/ с бойни хеликоптери
г/ най-нагло казаха, че ще продължават своята държавнотерористична политика..."


Единственото ми възражение е в началото, дето каубоят щял да яде бой. Вярно, проси си го, но няма от кого все още. Светът е неорганизиран. Това използват и евреите.
Президентът на Малайзия го каза пред света "The Jews are waging war by proxy", т.е. евреите водят тяхната война в Ирак, изпозвайки Америка. Аз лично, също смятам така. Еврейската наглост няма граници. Същата наглост проявиха в Германия, преди войната и човек би помислил, че този урок не може да бъде забравен. Но, ето на, забравили са го. Наглостта им в Германия беше, че докато германският народ направо гладуваше и беше измъчван от най-жестоката инфлация, която светът познава, еврейските банкери в Германия не пускаха средства на държавата да се оправи. Последствията ги знае всеки, за разлика от причините. Сега правят същият номер в Америка. А в Америка, хитлерчета колкото искаш. С лопата да ги ринеш. И ако не се пръкне някое хитлерче в скоро време, да оправи Америка, евреите ще повлекат цялата държава надолу със себе си. Евреите не разбраха, че парите не могат да купят ВСИЧКО. Това е също както в покера. Когато имаш най-силните карти - кент флош рояла, най-слабият чифт от спатии може да го бие. Е точно това им убягва на евреите.

А какво точно ще стане, сигурно е много далеч както от мен, така и от теб.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема ооо, Шии - [re: Schnee]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано09.04.04 15:05



я не се връзвай!!
госпожата миладинова си е такава приказливка...

а пък за свинските крачета аз го писах - ама - ако не обичаш крачета и ушички - готово бе - свински каренца ще му поръчаме... знайш ли кви хубави кръчмички има напоследък из българията!... и биричка - наливна...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Вижте хората какви тоалетни ползват [re: Oптимиcт]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 19:05








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.