Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Фамилни имена: Куроедовнови  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано23.03.04 14:07



Понеже чакаме да гръмне един руски ядрен крайцер, та се разбра, че шефът на руските ВМС е ... Куроедов.

Не е истина тва. 1-во място в списъка на смешните фамилии... Куроедов на отчет при главнокомандващия Путин?

Agent of Change


Тема Re: Фамилни имена: Куроедовнови [re: Ecнaф]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано23.03.04 14:34





Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Фамилни имена: Куроедовнови [re: Ecнaф]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано23.03.04 16:31



Абе гърмежи трябва да има, като един познат се казва Топузлиев, и му викат "черешовото топче"

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Истински случай в нашата армиянови [re: Ecнaф]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано23.03.04 16:35



Генерал Гъзибаров се обажда някъде си по телефона. Отговарят му.

- Полковник Дупинов е насреща.
- Ти подиграваш ли се, бе?

Станал скандал...

А, знаеш ли каде е село Долна Уйно?



Тема Re: Фамилни имена: Куроедовнови [re: Ecнaф]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано23.03.04 16:41



А аз се сещам, че преди време имаше една жена от Националния Статистически Институт, която се казваше Чайка Бележкова и много често я даваха по ТВ.А баща ми все седеше, гледаше и по някое време казваше "Или тая не е добре, или родителите и не са били нормални зa да я кръстят така"

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът

Редактирано от KMETA HA HETA на 23.03.04 16:45.



Тема Re: Истински случай в нашата армиянови [re: ASSASSlN]  
Автор toku_shto (не членувам)
Публикувано23.03.04 16:43



И трите собствени имена си ги изписал грешно.




Тема Re: Истински случай в нашия блок....нови [re: Ecнaф]  
Автор _Wind_ (;))
Публикувано23.03.04 16:54



На комшията начи, жена му роди синче.Да им е живо и здраво де ,ама дошъл момента за името начи. Добре ама нали требе да се спази традицията и малкия требе да носи името на дедото пък и дедото бил баш спонсора на младото семейство и нема как трябва да го кръстят на него. Добре ама човека се казвал Мъдьо . То нема лошо, дет съ вика ,името не прай човека, ама едно време тъй ги кръщавали. Тъй , ама булката се запънала един вид ,как ша кръстят тъй детето пък и не могат да пренебрегнат спонсора и накрая след доста бурен дебат решили и го кръстили Ташко, хем на дедото да се не сърди, хем името по - модерно некак си



Тема Чайка май бешенови [re: KMETA HA HETA]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано23.03.04 17:19



шеф на Нотариата, ако не се лъжа.
А знаете ли как се казва директорът на онова училище до Окръжна болница? (Някакво технологично беше, към МЕИ-то май).
Казва се Анатол Френски! А дъщеря му!? Любов Френска! (Без майтап, така е и не е измислица на Слави Т.)



Тема Re: Истински случайнови [re: ASSASSlN]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано23.03.04 17:43



Хе-хе, малък е светът. Родът ми по майчина линия (пра-прабаба ми) е от Долно Уйно. По-нататък има митнически пункт с Македония - наследник съм на земята на самата митница!

ПП: А кво ще кажеш, като се срещнали двама - един от Долно Уйно, а другият - от Дупница? /те дупничани така се представят: От къде сте? - От Дупница, с извинение.../

Agent of Change

Редактирано от Ecнaф на 23.03.04 17:49.



Тема Мисля, че познавам госпожа Френсканови [re: pyrx]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано23.03.04 17:58



На времето, на някой от Пловдивските есенни панаири, се бяхме засекли. Беше хубава млада жена, но малко се притесняваше, ако трябваше да спазва етикета при запознаване - първо фамилното име, пък после Любов...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.