Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Не мога да разберанови  
Автор !4O (непознат)
Публикувано02.03.04 15:28



Сгреших ли, като похвалих този клуб?

що ви трябва /на някои де/ да се заяждате /с други някои/?
що им правите кефа да да се занимавате с тях и да провеждате излизащи извън приятния лаф безсмислени спорове?
сори, ако обиждам някой - не е преднамерено



Тема Никого не обиждашнови [re: !4O]  
Автор Gatsby© (MнoгoГaмен)
Публикувано02.03.04 15:34



дефинирай само що е

" безсмислен спор"

нямаш шанс - исползвай го



Тема Ех, Гетсби...нови [re: Gatsby©]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано02.03.04 15:47



ако спорът ви е "смислен", то по-добре ти го прекрати, щото за твое зло или добро, повечето хора тук познават ЛеоС-а лично. И повечето го харесват и уважават. Т.е. като те четат какви ги пишеш - ти много губиш.

Нямах каквото и да е намерение да се намесвам, щото знам от опит, че подобни вмъквания не водят до нещо хубаво (или пък да имат успех да спрат някого или нещо), но последните неща, които прочетох от теб за ЛеоС-а прехвърлиха всякакви граници на допустимия (според мен за мълчание) тон. Ако е имало такъв, щото малко съм следил "защо, кой, как и кога" .

Толкоз.

Съдбата води желаещия, нежелаещия - влачи.


Тема Re: Не мога да разберанови [re: !4O]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано02.03.04 15:49



Кой тва бе, кои са тези, а?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Никого не обиждашнови [re: Gatsby©]  
Автор !4O (непознат)
Публикувано02.03.04 15:50



ами прочети даже само собствените си писания - какво смислено виждаш в тях? или това са само въдичките, пък което шаранче захапе?



Тема С цялото синови [re: EЛБИ]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.03.04 15:52



телосложение заставам зад всяка една твоя дума.



Тема Re: Не мога да разберанови [re: Ginger.]  
Автор !4O (непознат)
Публикувано02.03.04 15:53



нали четеш из клуба?



Тема Re: Ех, Гетсби... [re: EЛБИ]  
Автор !4O (новак)
Публикувано02.03.04 15:55



няма вмъкване от твоя страна, само резонна забележка...а и не виждам моето питане до какво би могло да доведе...само се учудвам колко енергия се хаби в пустословие, а би могла да се употреби за нещо много по-добро



Тема Re: Никого не обиждаш [re: Gatsby©]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано02.03.04 15:57



Геца, спри се малко, бе човек. Даже ти предлагам, що не похарчиш некое евро, па земи та дойди у София, ей така да седнеш да изпиеш некоя бира с клуба. Сигурен съм, заради тебе всички ще се съберем. Голям майтап ще да падне. Не си лош човек, ама здраво те тресе носталгията, братче.

Бъдете добри!!!


Тема Re: Не мога да разбера [re: !4O]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано02.03.04 15:59



Да, ама какво е станало, баси пак не съм разбрала, аз никъде не видях "заяждащи се хора", само веселящи се, нима това е лошо?!




Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.