Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Не бой се, Жоанке,нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано31.01.04 10:36



Ами а де, и аз това се чудя,кво може да е, не можах да попитам,тоя чичо ме свари неподготвена, затова жената винаги трябва да е нащрек,знае ли се кой откъде може да те изненада, абе не е лесно да си жена и това си е......ни вагина може да те спаси от мъжки набези ни нищо

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Елементарна еротика е,нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор тopбa ()
Публикувано31.01.04 10:38



когато си облечеш късата пола и отдолу жартиерите. И кат са наведеш да избършеш под кревата и хоп! Лъснат ти дантелите на гащите и жартиерите се покажат!
Ти щото си свикнала със сложната еротика и го даваш все хард при чистенето - затва не знаеш. Пудузирам та, че фанеш ли парцала - значи задължително преди тва си се съблякла дибидюс гола Нема така да правиш! Ше загатваш само, чу ли ?:)



Тема Разбрах, бе!нови [re: тopбa]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано31.01.04 10:40



Жартиери няам. Напрао ме побиват тръпки от тая идея да имам. Бррр...

Аз пък да ти кажа, имам прашки Що прозорци и улични лампи съм потрошила, ней истина напрао

Иначе с парфюмите, извозването и кожените одеания няам проблем. Поръчвам си ги и ми ги доставят - кеф ти дУхи, кеф ти такси, кеф ти ръкавици. Ни-кви проблеми

А ти имаш ли прашки:) хохохохо

Косата ми дзилена, очите ми редки


Тема Ох, нещо не разбрах...нови [re: Джoaннa]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано31.01.04 10:42



Що пък тряа се пазя от мъжки набези? Идеята не беше ли точно обратната

Косата ми дзилена, очите ми редки


Тема Re: Елементарна еротика е,нови [re: тopбa]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано31.01.04 10:44



Чакай малко сега,че аз така ходя наработа, само че не се дупя ,а чинно се навеждам само.......моля те, а жартиерите са много удобни особено като е топличко,защото с чоропогащник е много изпутяващо.......та по твоите думи значи аз си я правя елементарно и естествено всеки ден така ли?

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Давамнови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано31.01.04 10:45



Примерно, жената била всъщност казала: "Скъпи, така напукан таванът е изключително оригинален и ме възбужда още повече! Да не си си и помислил да го ремонтираш!"



Тема Ааааааааххххххх,нови [re: тopбa]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано31.01.04 10:45



знаех си аз, че нещо не правя както трябва [Безпаметно][яростно][скубе]дзилени[коси]

Обещавам, че вече ще загатвам силно изпод десет ката пенЮВарчета, престилки, забрадки, собственоръчно плетени жилетчици, подпетени вехти обувки като чехлички и ролки по цялата глава

Косата ми дзилена, очите ми редки


Тема Re: Ох, нещо не разбрах...нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано31.01.04 10:46



От неприятните бе,то от приятни кой бяга, пък и нали трябва да имаме избирателна способност, не може с всеки,болести има и тям подобни

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Имам, бе!!нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор тopбa ()
Публикувано31.01.04 10:47



Една приятелка ми подари! Купила ги за себе си, но нещо се разколебала и хоп - даде ми ги! Красиви иначе, бе! Тантели, това-онова! Романтика! И аз зех, че ги обух един ден - кеф да й направя, да не й троша хатъра, дет викаш.
И после - леле! Леле! Как преседях 2 часа с това инквизило в задника - само аз си знам! И за проклетия нямаше как да се прибера и да ги сменя! Представяш ли си къв мазохизъм, кво нещо!
Накрая влязох в някакъв магазин уж да премеря панталон, а всъщност с всичка сила смъкнах тия уреди за мъчение, увих ги в една салфетка и ги хвърлих в първата кофа за смет!
И си се прибрах гол гъз

П.С. Ако сметнеш, че почвам силно да изпростявям...
Мога и още да изпростея, да знайш!



Тема Олемале, уджъз!!!! [re: pyrx]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано31.01.04 10:47



Н`дей така, ве, пирксе, напрао ма възбуди..... Ааааааааахахахахаха

Косата ми дзилена, очите ми редки



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.