Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ..нови  
Автор maria_ (непознат)
Публикувано18.10.03 23:30



Гледах филм сега.
Нкрая казаха " винаги гледай живота право в лицето, за да можеш да го разбираш, живееш и завършиш". Нещо такова беше.
Толкова ли е просто?
Незнам. Много ми е тъжно



Тема Re: ..нови [re: maria_]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.10.03 03:16



Не знам, може би ще трябва дасе научим, че света не е това което ние си мислим за него? Може и по- тъжен да е от това което си мислим за него?
Трябва да намерим смисъл зад тази огромна тъга, има нещо, не може да е напразно?
Аз мисля че всичко не е вън, а вътре в нас, вече съм убеден че вън няма нищо...а това което го има в мен е и в другите...и това ако е смисъл?
Аз нямам и не искам да имам нищо общо с нещата вън от мен.
Все още си подреждам вътре в мен света и няма да допусна тъга в него!
Може би пък за това е така вън? Поне за мен!
Поздрави.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Разправятнови [re: maria_]  
Автор Пaдaщa 3вeздa (Метеора)
Публикувано19.10.03 05:25



че гениалните неща са прости...ама де да знаеш.
От опит стигнах до извода, че няма смисъл да се опитваш да играеш на криеница с живота и да му обръщаш гръб и да се бягаш от него. Накрая все те намира и те принуждава да го погледнеш
Така че за винаги гледай живота в лицето съм съгласна Остатъка от изречението не ми е по специалността
Не тъгувай, усмихни се




Тема Re: ..нови [re: maria_]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано19.10.03 12:48



Никога не е толкова просто...
А и готови рецепти просто няма или най-малкото - не вършат работа.....

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: ..нови [re: ПЪTниk]  
Автор maria_ (непознат)
Публикувано19.10.03 14:37



Поздрави и на теб :)
Ами незнам дали тези неща се научават със сигурност, можеби само се усеща нещо понякога. Света вчера беше тъжен, сега не толкова за мен, въобще шантава и несигурна работа. Да вън от нас няма нищо или поне няма нещо, което да го няма и в нас май, но това не променя болката, тъгата понякога във всички. Незнам дали може да се промени, да изчезне? Все търсим смисъл и май изпускаме друго?



Тема Re: Разправятнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор maria_ (непознат)
Публикувано19.10.03 14:41



Аха
И аз незнам, ама ше се науча
Намира те, ама какво намира на 40-50?

Усмивки



Тема Re: ..нови [re: maria_]  
Автор Keйт (повьрхностна)
Публикувано19.10.03 14:48



Тьжно ти е,защото искаш да ти е тьжно!Живота е такьв,какьвто го виждаш...дай му повече светлина,като си повтаряш,че винаги след лошото идва хубаво и всички хубави неща се случват наведньж и не е задьлжително да свьршат,никога не се страхувай от хубавото и не вярвай в негативната мисьл,че много хубаво не е на хубаво...глупости,това е измислица на хленчещи неудачници,но ти не си такава....усмихни се,Мария,защото и аз ти се усмихвам:)))))))



Тема Re: ..нови [re: White rose in the he]  
Автор maria_ (непознат)
Публикувано19.10.03 14:48



аха
ами тогава ще я караме неподготвени, то и без това какво да се подготвяш като незнаеш за какво, всъщност може пък и да знаем, абе незнам




Тема Re: ..нови [re: maria_]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей :Р)))
Публикувано19.10.03 14:53



ами, защото едната от възможностите е, че ако му обърнеш гръб, ще получиш ритник в дупето
та, по-добре в лицето, направо в очите
усмихни се




Тема Re: .. [re: Keйт]  
Автор maria_ (непознат)
Публикувано19.10.03 14:55



Вече не ми е тъжно
Ама сега ще отида да си пусна някоя комедия да видим после к'ви теми ше пускам
Благодаря за хубавите думи




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.