Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Колко от васнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано17.09.03 12:03



Аз си падам по мешана скара - да има от всичко по-малко, по-много - както дойде! А и както сме си свикнали с проблемите, какво ще правим без тях, какво ще преборваме - те са като стимул.
Иначе много обичам да пътувам навсякъде, но да се връщам, където съм израстнала и където ми е коренчето, защото се чувствам там най-сигурна - плувам, а не - летя си в собствени води

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Колко от васнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей :Р)))
Публикувано17.09.03 12:05



аз да - мечтая си за такъв безоблачен живот.
Нека да го опитам - пък после ще видя




Тема Re: Колко от васнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор Vonda (страхотна)
Публикувано17.09.03 12:07



Колкото и да е хубаво, повече от месец не бих издържала. Това си е друга среда, друга култура ..... А и само безметежно спокойствие? И то омръзва. Друго си е да те захапе проблема още от сутринта! Не смятам, че идеалното е живот без никакви, ама без никакви проблеми. Те все пак вдигат адреналина, а това в разумна степен е полезно!



Тема Re: Колко от васнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор Molly ()
Публикувано17.09.03 12:22



май нямам нищо против да пробвам, може и да ми хареса :)
пък проблеми човек винаги може да си генерира, ако толкова много държи да ги има :))



Тема Re: и азнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор Vonda (страхотна)
Публикувано17.09.03 12:24



Не мисля, че е мазохизъм. Просто по-жизнените хора наистина се чувстват "по-живи" с проблеми ..... Е, не става въпрос за много сериозни проблеми, а тези - всекидневните дреболийки..... Иначе ще пукнем от скука!



Тема Re: Колко от васнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано17.09.03 17:36



след като гледах "завръщане в синята лагуна", мисля че бих останал само при случая ако не падаме по-долу - т.е. и Мила Йовович да е там...



Тема Re: Колко от васнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано17.09.03 17:56



О, може и да е над месец... Но като цяло си права - и най-хубавото/интересно в един момент омръзва! Ала там е красиво - мога да ида на второто си сватбено пътешествие (не че ще стане скоро, но по принцип - мечтая си да ида там!)

Иначе е точно така, както го пишеш - изпитвал съм го това чувство. Някъде, където е много хубаво, в много отношения по-хубаво от къщи (а и се чувстваш добре), но там не са ти корените и не се чувстваш в редица отношения най-добре. Поне за мен е истински валидно и преди години направих избора си точно в този аспект и изобщо не съжалявам за това.

Живот без премеждия и препятствия е живот без подправки (все се каня да пусна тази темичка, но като гледам, може и да не е писано да го сторя). Спокойствието в живота го разбирам като хармония с близките хора около себе си и с това, което правиш. Аз не разбирам спокойствието и уредения живот непременно като скука, защото все ми идват нови идеи да правя нещо, да ходя някъде, да се заформя нещо ново, но пък при новите неща, ако си придружен със определен вид спокойствие (по-точно липса на проблеми, конфликти с близките си хора ... е - като цяло де) се наслаждаваш на динамиката, красотата и любовта много по-пълноценно. Ето това обичам да търся и да взимам. Скука и досада (ако под това разбираш спокойствие) - НЕ.



Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран

Редактирано от EЛБИ на 17.09.03 18:01.



Тема Re: Колко от васнови [re: Пaдaщa 3вeздa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано17.09.03 18:12



Абе и то на Гуантанамо е хубав климата, ама не ми понася.

                  


Тема Re: Колко от вас [re: kakata]  
Автор Kpъr ()
Публикувано17.09.03 18:15



хмм... да не би още да преследваш Осама ?



Тема Re: Колко от васнови [re: Kpъr]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано17.09.03 18:23



Не го обичам Осама, на външен вид прилича на Пътника.

                  



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.