Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема За уважението и неуважениетонови  
Автор тopбa ()
Публикувано11.08.03 15:59



...и за добрите, лошите и тъпите копелета в клуб 40-50

Тези, които пият и ядат на една маса, са добрите. Те се познават, друзя са си, така да се каже. Човек за друзята си и на черното бяло ще каже, щом трябва. Ако си от добрите, можеш да отвориш нова тема в клуба, да кажеш: "Ей, кой там пържи кюфтета, бе? Че както съм гладен, ей ся ш'ми падне пишката". Това не е лош тон. Това е уважително.

Който не е от друзята, е от лошите. Той има право само да гледа, да се учи на добър тон (и на акъл) и да ръкопляска. Каквото и да напише тук - то е лошо. Простотия. Тъпизъм. Бе,...яяяя... там върви на майната си и не досаждай.

Тъпите копелета са тези, които без да знаят правилата, си позволяват да напишат 2 реда тук, че и да се оплакват! Че и да не искат да споделят историята си. Че на всичкото отгоре и не искат съчувствие! Баси!

Баси!

И на мен ми е тежко. Някой би ли желал да изслуша историята ми и да ми помогне?



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: тopбa]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано11.08.03 16:01



Да аз искам да я чуя . Може ли ?



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: тopбa]  
Автор july morning (рано ранила...)
Публикувано11.08.03 16:03



аз искам да чуя историята ти
разкажими я и не тъжи
тук хората не са лоши



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: тopбa]  
Автор napalno_nepoznat (непознат )
Публикувано11.08.03 16:08



Не съм бил на една маса с ДОБРИТЕ,но знам че наистина са ДОБРИ.
Бих желал да изслушам историята ти,но не знам дали мога да ти помогна.



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: тopбa]  
Автор Jo (ИСТИНСКИЯ)
Публикувано11.08.03 16:12



АМИ КАТО СИ РЕКЪЛ - ГОВОРИ И РАЗКАЖИ, А НИЕ ЩЕ РЕШИМ - ДАЛИ Е ДОБРЕ ИЛИ НЕ.
ТАКА, ЧЕ СЛУШАМЕ ТЕ!!!

вдигнете високо глава, за да видите накъде духа вятъра


Тема Re: За уважението и неуважението тъпите копелета..нови [re: тopбa]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано11.08.03 16:15



Така ..яденето пиенето това е добре, а и в тези времена когато има хора които не ядат и не пият си е направо суперско да можем да си го позволим ./да отбележа, че тук всеки е свикнал сам да си плаща сметките, както и сам да отговаря за приказките си/

Бе я да си кажа направо, че изобщо не си права с тези си изводи....

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: тopбa]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано11.08.03 16:20



баси
и що реши така?
Аз също не обичам теми от рода на:айде дайте по едно кайве, ама позицията ти е крайна.
Наистина нещо ми е скучно да влизам в клуба напоследък, ама си мисля ,че то от лятото, отпуски и други такива.
А това за масите просто не знам защо да го коментираме. Наши и ваши, нещо ми прилича на гроздето е кисело.
Тук пишат хора които живеят на другия край на света и очите не сме им виждали, та масите нямат нищо общо.
Какви ги дрънкам! Имат разбира се - можеш да стиснеш ръката на човек който ти е харесвал с писането си...
А бе има ли смисъл да се оправдаваме. Тази тема не за първи път я дъвчем тук,
и не за пръв път казвам , че гроздето е кисело.
Имаше преди време един друг критикар на виртуално -реалните маси -Стефан, доколкото разбирам е станал пръв купонджия по бургаските маси.
А тъпите копелета нека да сложат още два реда около това : "риве ми се"
или "Тъжно ми е"
А ако разкажеш , можем и да помогнем, поне със съчувствие.



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: Edna]  
Авторtereza (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 16:34



права е торба
тъпи са тези, които идват за малко и не искат след груба забележка да напишат защо наистина им е зле
а "умни" онези, на "които не им става нещо" или им е "късичък" и още по-умни другите, на които не им става, защото "се пържат кюфтета"
вторите са умни също, защото по тях припада цяла Варна
и следят за правописни грешки



Тема Re: За уважението и неуважението [re: тopбa]  
Автор hixxtam (който е тук)
Публикувано11.08.03 16:50



Виж сега торбе, с уважение ти четях постингите до момента, когато започна да прекаляваш с нравоученията и крайните си оценки.
Всеки, както и ти,има право на мнение, но никога не съди за другите само от своята гледна точка и тогава нещата се решават без проблеми...
Опитай се/това е съвет с който не те ангажирам/да бъдеш една от клуба, когато пишеш да не засягаш друг и няма да има проблеми...
Така мисля аз, а без масата и сбирките е немислимо... Те са най хубавото нещо в клуба...
Има хора в този клуб, които само след един ден в него, са присъствали на тези вечери и са останали очаровани...
Нямам информация някой да не е повторил.. Ако имах възможност бих присъствал на всичките, но за съжаление не мога...
А относно лошите, не знам тук да има такива, дори Слънцето, Злосторника и други като тях не бих казал че са лоши и ако има някаква възможност бих им помогнал да са между нас, естествено спазвайки елементарните човешки норми...
Това е...




Тема Re: За уважението и неуважението [re: tereza]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано11.08.03 16:50



Що се мъчиш..ами не си копна направо постингите от предната тема...

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.