Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Витале,нови [re: Vitale]  
Автор тopбa ()
Публикувано11.08.03 17:34



ако приемаш "Добре дошла" от протагониста в 40-50, имаш го:)

И понеже клубът се дели на "торба" и "останалите", моля приветствията към теб да бъдат в друга тема.

Бъди здрава!



Тема Re: за terezaнови [re: тopбa]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано11.08.03 17:34



Ама каква думичка а?
приятели
даже за ЕДИН нов си струва да се регистрира
..не мислиш ли?

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: Vitale]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано11.08.03 17:36



Твоита така нема да стане..да минеш между капките/ искрите/

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Бахти самочуствието.нови [re: тopбa]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано11.08.03 17:37



Ми ти си от останалите, бе коте.



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: тopбa]  
Автор amaha (непознат)
Публикувано11.08.03 17:37



аха,понеделник!



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: Vitale]  
Автор Kaтepинa* (любопитна)
Публикувано11.08.03 17:40



Здравей и добре дошла!


Ще ни разкажеш ли някога защо деня е специален? и защо беше "залитаща"?
Не ми се сърди, ако ти се стори досадно любопитно питането ми. Аз все така си питам. На моменти млъквам, ако някой предположи, че любопитството убива (не го вярвам обаче).

Е, на добър час.



Тема Re: Витале,нови [re: тopбa]  
Автор Vitale (непознат)
Публикувано11.08.03 17:42



Не чакам приветстия,защото никак не си падам по парадите.Исках само да оповестя коя съм,защото нося отговорност и за това,което съм казала и под нерегистрирания си ник(не,че е кой знае колко и какво).А що се отнася до теб - винаги съм те смятала за част от този клуб.Хубавото е,че сме много различни.



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: тopбa]  
Автор Kaтepинa* (любопитна)
Публикувано11.08.03 17:43



Едно от нещата които харесвам в клуба е това, че няма онази анонимност, която съсипва истинското човешко общуване. Не е толкова виртуално искам да кажа.



Тема Re: За уважението и неуважението [re: farmer]  
Автор Vitale (непознат)
Публикувано11.08.03 17:44



Нося кибрит и една каса бира.



Тема Re: За уважението и неуважениетонови [re: tereza]  
Автор hixxtam (който е тук)
Публикувано11.08.03 17:44



Ето виждаш ли? Не искаше да бъдеш остра, а се оказа че някой е засегнат...
Защото ако не беше така, аз например нямаше да напиша този постинг. С всяка своя намеса човек засяга някого... Въпросът е как това да се намали максимално... Аз те засегнах със сравнението за гърнето а ти пък засегна тези които са писали темите които споменаваш в първия си постонг и тези които са взели отношение в тях...
За това говорех...
А относно регистрацията, виж сега нещата са малко особени... Като кликнеш на моята регистрация ще намериш някои данни. Ако вземеш да напишеш ника ми в търсачките ще намериш още повече, дори и биографични...
Така от един регистриран ник пред теб ще се появи един обикновен човек...
Разбираш ли? Зад моя ник стои човек, а зад твоя анонимен - нещо което поне за мен несъществува, защото намам никакво инфо за него...
И друго, като анонимна ти може да изредиш всичките ти познати имена и да разговаряш с мен превъплащавайки се в какво ли не... за мен те са различни и нищо не значещи...
и друго, днес ти си Тереза. а анонимния петко утре пише името Тереза и започва да прави изпълнения тук...на другия ден като се появиш получаваш необходимата порция оплюване а той чете и се кефи...
Като регистрирана обаче, аз със сигурност ще знам че установявайки контак с теб водя диалог със съществото чийто образ ти изграждаш...Ако се опознаем и в реала тогава вече картинката ще е пълна..
Да не говорим за това че с регистрацията си получваш много други възможности за контакт, които може би и не подозираш...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.