Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 05.07.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ----------__________---------->нови  
Автор exotique (team EVOLUTION)
Публикувано01.07.03 20:44



ABE IA SAKAM DA VI PITAM EDNU NESHTU:sa,sedim si na ORLOV MOST,I BATENCE,KO STAA?!????KATadjiata spira edno cherno BMW s oshte po-cherni djamci.ama po-cherni i ot ciganin(sorry,ama fakt).i kvo stava?moia priatel mi vika:glei sa-toa-MUTRATA(takuv si beshe)she izvadi telefona i she zvunne na shefa na raionnoto.e,pochti.GORKIA KATadjiata spori dulgo vreme ,iskashe mu knijka,dokumenti,onia ne dava.vadi nekuGSiM,i govori neshto.KATadjiata zastana mirno.Mr.Muscolo(kat preebavchik)podava telefona na slujitelia naMVR .onu,gorkiat,chovek mu pricherne!pusna Gologlavoto musculche i se svria v kabinkata si.
e,kvo
ebi mu maikata durjavata,a?



Тема Re: ----------__________---------->нови [re: exotique]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей :Р)))
Публикувано01.07.03 20:57



абсолютно!
и държавата, и държавниците...и да не изброявам...


обаче и нас, пич, щото ние сме също и то най-ве4е




Тема А бенови [re: exotique]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано01.07.03 21:16



Ако ме питаш мен, повечето полицаи са мно-о прости. Не че не ми направиха 3 фиша във Варна за 2 часа - бил съм карал с 60 км/ч... (то под 60 колата ще загасне бе!)

Но едно нещо не разбирам: за къф хуй се крият и дебнат по храсталаците като некфи мутри? Баси излагацията. Нали са държавата? Пък и се държат като онбашии - разпасани, нагли, тъпи, мръсни и безкрайно непредставителни.

Да вземат да стоят горди, напудрени и всички да ги виждат отдалече. Не губят ли повече, като ги мразим? Като си примигваме, за да ги "избягваме"?

Утре на кого ще разчитат при сериозен случай? Кой ще им се обажда? Няма да съм аз. Да се оправят сами. Пък да отидат в Германия и да разберат защо престъпността е в пъти по-ниска. Защо на 5-тата минута полицията знае кой е тоя небръснат (българин), новопоявил се в квартала. Така.



Тема Re: Da beнови [re: Гeвpek]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано01.07.03 22:02



и питам аз на центъра на Франкфурт, що не виждам полицаи бе...
" бе ти само напраи нещо веданага ще ги видиш" -отговор

Доматите НЕ се ядат с коловете-личен опит II


Тема Re: А бенови [re: Гeвpek]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.07.03 08:11



Не виждам връзката с горния постинг.
тук както е известно има две държави - Беге и държавата Мутрия. Гражданите на Мутрия не плащат данъци, не спазват никакви правила и си взимат с пълни шепи от това, което създадат гражданите на държавата Беге.
Ако на пътя им се изпречи гражданин на държавата Беге, го смачкват и продължават. Гражданите на държавата Беге се управляват от аморфни и безгръбначни същества, които им внушават да станат като тях, подмазват се на гражданите от държавата Мутрия и мечтаят да им дадат зелена карта за там.

Аре, че ме ядоса сутрешно.



Тема Обяснявам:нови [re: kakata]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано02.07.03 19:50



Връзката с най-горния постинг ("ебаси държавата" или нещо от сорта) и по-горния (моя) постинг е следната: няма разлика между нея (държавата) и мутрата.



Тема Re: Браво бе Геврекнови [re: Гeвpek]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано02.07.03 21:37



тя Каката кат правосъдната система , а твоита корелациа е твърдо 1

Доматите НЕ се ядат с коловете-личен опит II


Тема Ето ти я ...нови [re: farmer]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано03.07.03 07:34



държавата. Не позволява на хората да работят нормално и така обслужва мутренски интереси.
......................................................
Работниците от захарния завод в Девня: Някой има интерес заводът да спре и да останем на улицата
Източник: varnapool.net

Някой има интерес захарният завод в Девня да спре да работи, заявиха днес пред журналисти работници от завода. Те са сформирали инициативен комитет против затварянето на предприятието. Според комитета е парадоксално, че заводът спира, а има суровини и потенциал да работи. Инициативният комитет е изпратил подписката на работниците до областния управител, министерството на икономиката, до министъра на държавната администрация Димитър Калчев и до варненските депутати от всички парламентарни сили. Възможно е да се стигне до гражданско неподчинение, ако не се съдейства за решаването на проблема, заявиха работниците.

В организираната кампания срещу захарния завод никой не е разгледал позицията на работниците, заяви пред журналистите координаторът на КНСБ за Девня Петър Петров. Той ги подкепи в тезата, че някой полага неимоверни усилия заводът да бъде спрян. При спирането 410 души ще останат без работа, каза Петров и предупреди, че при спиране цената на захарта ще се повиши. Според него основният въпрос е кой и защо иска да спре завода. От вчера предприятието не работи и според закона след 15-дневен престой е възможно собственикът да освободи работниците, твърди Петров.

Инициативният комитет заяви, че спрямо захарния завод държавата прилага абсолютно същият сценарий, при който "убиха" завода за стъкло в Белослав, Корабостроителницата и Агрополихим. Разликата е, че при захарния завод целта е той да бъде унищожен окончателно, докато при другите целта е била прекупуване.

В момента освен завода в Девня има още три предприятия за захар в страната - в Горна Оряховица, Камено и Русе. Работниците твърдят, че 50% от пазарният дял в страната в момента се държат от тяхното предприятие. Захарният завод в Девня продава и на най-ниска стойност произведената продукция - цената на захарта е 0.54 ст./кг, докато в другите предприятия тя е от 0.57 ст. до 0.67 ст.

На кораба "Барон" 5 000 тона нерафинирана захар чака да бъде преработена, съобщиха от инициативния комитет. В склада на завода чакат още толкова, а към Варна пътуват още 35 000 тона. Работниците се оплакаха, че пред входа на склада стоят полицай и служител на варненската митница и не позволяват на завода да функционира. Постоянно идват хора, които без да се представят проверяват дали случайно той не е проработил, възмутиха се от комитета. Митница Варна и полицията са маши на тези, които искат да затворят завода, твърдят работниците. Според тях някои от шефовете на завода са получавали заплахи по телефона от директора на русенското предприятие. Куриозно в цялата ситуация е, че държавните органи действат като мутри, казаха работниците. Те отхвърлиха обвиненията, че е отказван достъп на служители на митницата в завода.

Ако собственикът има неуредени взаимоотношения с държавата, не сме виновни ние, заявиха работниците. Според тях има много други инструменти, с които могат да се оправят тези проблеми и не трябва да се прибягва към крайния вариант - затваряне на предприятието. Засегнатите отхвърлиха обвиненията, че в завода се пакетирала бяла захар и не се е извършвала преработка. Веднага след спирането на работата на завода, цената на захарта е скочила.

Загубите, които понася предприятието са 100 000 лв. на ден. Ако ситуацията продължава по същия начин, заводът ще фалира, алармираха от инициативния комитет. Предприятието заплаща и неустойки по някои от договорите си, заради спирането на работата.

Слънце Сурия блести.
Ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"


Тема Re: Ето ти я ...нови [re: Aнaл_Фaбeт]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано03.07.03 07:42



Целта е ясна разбира се ...ама като почват да се намесват и профсъюзи
почва да мирише отвсякаде....
Те от всичко разбират..последно се оказа че разбират и от електроразпределение..а като видиш оня не могв да си закоп4ее ризата 66 номер

Доматите НЕ се ядат с коловете-личен опит II


Тема Доктора ли ... [re: farmer]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано03.07.03 07:48



Щом той разбира от електроразпределение, аз още утре започвам операции на сливици. Щото знам къде може да са. И ще ги намеря винаги.

Слънце Сурия блести.
Ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.