Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мечтая си да построя...нови  
Автор sifu (mate)
Публикувано30.05.03 09:46



ЗАВОД ЗА ПРЕРАБОТКА НА БУКЛУЦИ.
Вчера ми се мерна някъде в нета- Какво бихте направили с 1 000 000 евро.

Та си мисля- искам завод за преработка на боклуци - да се превръщат в гориво , торове и каквото там са измислили малките умни човечета .

И да не остане нито едно бунище в България и ООН да ни обяви за най -чистата държава на света.

И братята роми с фосфоресциращи костюми/ нови блестящи/ прилично подстригани и обръснати , събират де що видят отпадък и го прибират в големи красиви боклукчийски камиони и право в заводчето.

А там работници с бели престилки ги поемат и ги преработват в полезни нещица.

И накрая си мечтая аз да водя сметките на заводчето за катарска заплата/ да не се бърка с катърска-нея и сега си я имам/



Тема Ще бъдат безработнинови [re: sifu]  
Автор Malama (стопанка)
Публикувано30.05.03 10:01



братята роми. Защото ХОРАТА живеещи тук, няма да хвърлят боклуци, където сварят. Утопия!

... От вратата ми почва пътека...


Тема Не бъди толкова кравожадна ...нови [re: sifu]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано30.05.03 10:02



... и политиците са хора!



Тема Re: Мечтая си да построя... [re: sifu]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано30.05.03 10:02



Мисля, че заводът ще струва повече. Трябва да проверя - преди години съм участвал в разговори за това, а съм посещавал действащия такъв за Берлин. Има и после разходи по издръжката му - за жалост енергията и другите полезни продукти, добиващи се от него не изплащат издръжката му. Ала е наистина много важно страната ни да има такъв завод. Сега наистина живеем в една красива страна, където "на всеки километър" има по едно бунище, но основните причинители на това сме си ние самите. За жалост.





Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран


Тема Re: Между друготонови [re: sifu]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано30.05.03 10:03



точно сега бачкам здраво по въпроса. АЕЦ "Козлодуй" - ЦПРАО. И ССРАО. Цех за преработка на радиоактивни отпадъци и склад за съхранение на радиоактивни отпадъци.
Дано повлечеме крак и за завода за който говориш.

Па ти ще имаш работник с опит в бранша.
Виж там нещо за заплатката.

Бъдете добри!!!


Тема Re: Мечтая си да построя...нови [re: sifu]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано30.05.03 10:04



а ако можеш да направиш един завод за преработка на човешките духовни боклуци ... Цена няма да имаш... И ще имаш адски много работа...



Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран


Тема Re: Мечтая си да построя...нови [re: sifu]  
Автор london ()
Публикувано30.05.03 10:05



Ne samo BG e palna s bokluci ,ot vreme ONO u nas e nasadeno mnenieto 4e vidi6 li nie sme palni s bokluci a pak zapadniacite , vidi6 li mnogo 4isti .Bih kazal po4ti gre6no vijdane - jiveia i poznavam London po dobre ot Sofia i moga da kaja 4e sa na edno nivo , daje v opredeleni kvartali e nevijdana dori i v "fakulteto " marsotia !



Тема Re: Мечтая си да построя...нови [re: EЛБИ]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано30.05.03 10:08



Преработката едва ли ще върши работа. Може би за унищожаване.
И по възможност на друга планета.

Бъдете добри!!!


Тема Re: Мечтая си да построя...нови [re: RUMlR]  
Автор Malama (стопанка)
Публикувано30.05.03 10:14



Бе много сте кръвожадни днес! Какво ви става?

... От вратата ми почва пътека...


Тема Re: Мечтая си да построя...нови [re: london]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано30.05.03 10:15



Хайде сега... май отдавна не си бил в София и си позабравил... Не само ти познаваш добре Лондон, живял съм доста време там. Наистина има и мръстотия, има и квартали с много боклуци (да си ходил във Факултето или подобни местенца в София?), но сравнение определено НЕ може да става....

В едно обаче си напълно прав - очакванията ни и "вградената" ни митология за идеалния Запад определено силно констрастират с реалността. Виждайки и тамошната мръсотия, очаквайки идеална чистота, човек позабравя това, което се случва и го има в любимата ни Родина. Да не споменаваме изобщо за вътрешността на страната, където разликата е от земята до небето !!! При това на скучната, равна Англия...дето я гледаш нещо, я не. А тук на някои от най-красивите природни места ... боклуците на съседното село, кръчма, вила, или каквото е там...




Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран

Редактирано от EЛБИ на 30.05.03 10:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.