Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ХОРА...нови  
Автор Boдeн дyx (оптимист)
Публикувано18.09.02 21:55



Какво става от два дена в клуба ? Появява се някакъв интригант, започва да ръси обиди, като си регистрира никове, пародиращи никовете на пишещите в този клуб, и... Резултата го виждамее всички...

Анал фабетът - човек, който наистина смятам за много свестен, макар и да не познавам лично, се нахвърля върху мен и ме обвинява, че аз съм в основата на всичко... Аз почвам да се съмнявам, че зад новите никове стои човек, с който от известно време не сме в добри отношения (и който никога, ама никога не би направил такова нещо - в това поне съм сигурен!), а като разбирам, че въпросният човек няма нищо общо с интригата почвам да си мисля, че е Анал фабетът и компанията, която заедно с него се нахвърли върху мен още докато онзи пускаше безобидни темички, но имитирайки никовете на други хора...
И в крайна сметка - погледнете темите, които са най-горе - настанало е страхотно меле, направо от "40-50" на "Боен клуб" трябва да прекръстят клуба. Всеки е скочил срещу всеки - Софиянката, Маг, МГ42, Аз (неонел)... Вадят се кирливи ризи и стари теми, отдавна забутани в архива на някой от клубовете. И в същото време онзи сигурно най-спокойно се наслаждава на интригите, които успя да разпали...
Така че, вместо да му позволяваме да ни настройва един срещу друг, нека не се връзваме на простотиите му - който или която и да е той!
Защото аз съм бил на една маса със Софиянката и Маг - и искам като ида в София пак да изпия по една бира и с тях, и с Каката, и с Аз и с всички други - без да се гледаме на кръв и между всеки да има по три сини каски. Както искам да направя същото и с Анал фабетът, и с МГ42 (с който отдавна се канихме да го направим).
Така че - да заровим томаховките! Моята вече е дълбоко под земята

Животът е хубав - изживей го докрая!

Редактирано от Boдeн дyx на 18.09.02 21:59.



Тема Re: ХОРА...нови [re: Boдeн дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано18.09.02 22:15



Виж, едва ли ще се заровят томахавките преди да се прочете страницата.
Препоръчвам ти да кажеш ясно и категорично писал ли си с някой от тези никове, ако си писал се извини, ако не си - го заяви открито. А ако някой твърди, че си ти, нека тук да ми покаже скрийн шот на постинги с IP-та.

         


Тема Re: Мирнови [re: Boдeн дyx]  
Автор farmera (ПОЗНАТ)
Публикувано18.09.02 22:20



аз предложих на един колега преди малко да има клуб в които да се решават такива спорове............ не че и така не може да се живее -може
може и без това наистина но и с това също..така че не се впрягай ще им мине

Страстта да имаме е смешна! А толкова неща ни изкушават..


Тема да ти кажа и на мен ми мина тазинови [re: Boдeн дyx]  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано18.09.02 23:16



мисъл, че може ти да пишеш чрез тия никове.., но скоро реших че си доста интелигентен, за да го правиш..
Виж гадно ми стана да чета и тука такива простотии, даже сериозно се замислих дали да влизам повече в този клуб..
Ама нейсе някой може и да порасте.



Тема Виж са мой чувяк :))) Сопри се.нови [re: Boдeн дyx]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано18.09.02 23:22



Природата е била с такава "желателност"- нямам си РОЖДЕНА дъщеря!
А страшно (много е меко казано) исках да имам.
Защо ли - дълго е за разправяне. А и май не ми се разправя.

П.П.
А сега едно по сериозно - А СИ ПУСНАЛ ОЩЕ ЕДНА ТЕМА А ТИ ГО НАМААХ.
САДЕ институциите!

Колкото хора, толкова мнения!


Тема Re:от както пиша по клубовете..нови [re: Boдeн дyx]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано19.09.02 10:23



съм скачал единствено срещу потребителя в една много гадна тема.. няма да се връщам на нея..
нямам навика да се забърквам в интриги и не ме намесвайте там



Тема лъжеш!нови [re: Boдeн дyx]  
Автор a з ( *)
Публикувано19.09.02 11:11



освен, че лъжеш "непознати", заблуждаваш хора, които с нищо не са го заслужили. имам предвид каката, която явно ти вярва и разчита на тебе, освен всички други...
и така.

тъй като скандалите в този клуб са нещо, което никога не се е толерирало и за да бъдат преодолени сега и избегнати за в бъдеще, се допитах до администрацията на клубовете. от там получих уверение, че "Добрата ламя Противогазка", "Биpeн тъpбyx", "Воден дух" и "Paннoбyдничe" пишат от един компютър.
тъй като това е нещо, което ако отречеш вече съвсем... ще се ... оплетеш, мисля, че ... въпросът трябва задължително да бъде приключен незабавно.


Точка по въпроса?



Тема здрасти.нови [re: kakata]  
Автор a з ( *)
Публикувано19.09.02 11:19



знаеш, че не говоря празни приказки.
скрийншот с айпита е най-малкото, меко казано, нередно.
но питах администратор, който погледна и ме увери, че Добрата Ламя Противогазка, Биpeн тъpбyx, Paннoбyдничe и Воден Дух пишат от един компютър.
питах, защото едно от нещата, които наистина мразя е лъженето с цел някой невиновен да бъде оклеветен.
знаеш също така, че това е мярка, до която прибягвам изключително рядко, защото надали това е най-важната грижа на администраторите, да ни оправят... кашите, тука...


бъди здрава, не се ядосвай и ми кукни, като се появиш в мрежата, моля.



Тема Re: лъжеш!нови [re: a з]  
Автор hixxtam (който е тук)
Публикувано19.09.02 11:24



До този момент не взех никакво отношение по въпросната тема,но вярвам на "аз",и понеже никога не съм толерирал интригантите,според мен най добре е да оставим темите му да си потънат без да вземаме отношение по тях.
Аман от неудовлетворени комплексари.
Баси мутациите дато се завъдиха в последно време.


Моите стихове на адрес:



Тема СТИГА!!! [re: a з]  
Автор Boдeн дyx (оптимист)
Публикувано19.09.02 16:37



Виж какво, смятам въпроса за въпроса за приключен! Нямам нищо общо с раннобудничета, противогазки и бирени търбуси и те моля да престанеш с нищо непредизвиканите твои нападки. Само че явно ти не може да стоиш мирно и непрекъснато търсиш с кого да се сдърпаш - четейки темите на хора, изпатили си от теб. И тези теми ли аз съм ги писал? Или още малко ще ме изкараш и Мулето, и Стефан, и кой ли не...
Мисля, че всеки интелигентен човек вече си е направил извода кой кой е - кой се стреми да избягва конфликти и кой сипе обиди, лъжи и клевети по адрес на другите. Каквото имам да кажа по случая - казал съм го в темата по-горе! Който не му харесва и иска на всяка цена да се изпокараме - негов проблем, аз томаховки не вадя!
А за предложението на Рина - категорично съм "за" !

Животът е хубав - изживей го докрая!

Редактирано от Boдeн дyx на 19.09.02 22:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.