Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема дразня се от куп неща, повечето пълни глупостинови  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 08:18



може би.
може би изобщо да се дразни човек си е чиста глупост.
обаче адски се дразня, когато някой ми каже "свиркай си, кво ти пука".
или изобщо като чуя някой да го казва това на някого друг.
дразня се, когато някой е прекалено добричък... тоест - когато се бие о гръдта над мешината и реве "болгар, болгар... аз съм добър бе, да ти... майката" (поне така ми звучи),
дразня се, когато някой се умилява на гледката на някакви шибани цветенца, стъпил на суратя на някого другиго, за да вижда по-добре,
дразня се, когато чуя, видя или... все едно какво, някой да казва "обичам те" и да му отвръщат "да, бе, знам". например.
дразня се от всякакви тъпи лелки, патки, девойки, бабки, чички, дедки, малки гадни дечица, от всякакви джуфки и глупости на търкала
дразня се от всякакви недомлъвки
дразня се от "думам ти жено, сещай се снахо" - или както е там скапаната поговорка
дразня се от "олеле, колко съм нещастен, че ти си нещастен, веднага ме успокой!!"
дразня се от всякакви политически правилни идиотщини, като това например нещата да не се наричат с техните имена, ами да им се измислят някакви "щадящи слуха"... тъпанарщини.
дразня се, когато на някого ушите му не се виждат от лайна, а бърчи гнусливо нос, когато прочете, или чуе думата "лайно".
дразня се от всякакви видове ксенофобия, сексизъм и такива подобни горди достижения на цивилизацията... ай да не казвам...
хм
дразня се от "добро утро", когато утрото си е утро - както винаги си е, част от денонощието, започваща непосредствено след свършъка на нощта, и още повече се дразня, когато ми е ясно, че идиотът, който казва "добро утро" всъщност 5 пари не дава дали ще е добро, или няма, но пък ах, какъв почтен и чудесен гражданин-пожелател на добриутра е той, да му плюя в мозъка мазен
дразня се от всякакви афишьори на квот и да е - сега и на себе си се дразня, че крещя тука как се дразня...
дразня се от всякакви лъжи - напоследък изпоизлъгах маса пъти, точно така направих.
дразня се от всяка качулка, след дъжд.
объркана съм.
нищо не мога да разбера.
дразня се от... глупости, сигурно и най-вече.
ми то, хората, какво ли не правят, когато са в ситуация, която не могат да контролират, или иначе казано - всяко нещо, което се прави, или се случва, е последица от друго нещо, което е направено, или се е случило и всъщност никой не е виновен за нищо, да му сера на гроба тъп.
така да се каже.
и значи кво?
ми да си свиркам...
е, дразня се!

и кво от тва



Тема Хмнови [re: HeOHeЛ]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано03.02.02 09:15



Е те точно това утро май не ти е никак добро...поне по това, което чета...на мен пък една от любимите ми приказки е "да не ти пука", както и "дрее ми"..и знаеш ли защо- защото наистина не искам да ми пука за всичко...и се дразня когато ми дреме за неща, за които не искам да ми дреме...все пак ще ти пожелая добро утро...както и да не ти дреме кво съм казал...

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Хмнови [re: нoвakoв]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 09:19



е, глупости, сега.
утрото си е утро.
и освен това си е добро : )
поне не по-зло от други негови братовчеди и те утрА, като него.
не знам защо, но ми се струва, че си прочел само "дразня се", "добро утро" и "свиркай си".
и, много добре разбираш (надявам се да е така), че няма как да не ми дреме от каквото си написал.
просто няма как.



Тема ReПЪЛНИ ГЛУПОСТИнови [re: HeOHeЛ]  
Автор ГOЛИЦИH (ПОРУЧИК)
Публикувано03.02.02 09:26



Ако се дразнеха всички от тези неща
светът щеше да бъде не свят а "гробищен парк"
А и попрочетох нещо тук неща за доброто утро,
дългообитаващите в този клуб са написали много смислени неща,
не ми е на мен "новичока" работата,
още повече и поручик-учтивоста е в кръвта ми,
но това да се напише за добро утро е меко казано..
АБЕ АЗ СЪМ ГО НАПИСАЛ В НАЧАЛОТО

..что мы потеряли ,уже не вернуть..


Тема Щото..нови [re: HeOHeЛ]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано03.02.02 09:27



..и аз имам такова впечатление, че е добро утрото де:))
пък да ти кажа..няколко пъти прочетох постинга ти, не го правя често...и определено "дразня се" е употребено повече пъти отколкото би ми се искало..затова реших да се обадя за нещата, с които абсолютно не съм съгласен...а за последното ти изказване...хич, ама хич не ми помагаш...сега ще трябва и моите писания да чета по няколко пъти преди да ги пусна

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Щото..нови [re: нoвakoв]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 09:29



кои са нещата, с които абсолютно не си съгласен?



Тема Re: ReПЪЛНИ ГЛУПОСТИнови [re: ГOЛИЦИH]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 09:33



кое е пълни глупости, бе ?
какъв пък сега гробищен парк те е патил?
какво искаш да кажеш? изобщо не разбрах!
защо, ако се дразнеха всички от тези неща, светът щеше да е гробищен парк и какво "меко казано" и какво значение има дали си "нов" или "стар" в този клуб, не мога да разбера?
и изобщо - защо реагираш така отрицателно?
с кое от написаните неща не си съгласен?
би ли ми казал?



Тема Ами..нови [re: HeOHeЛ]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано03.02.02 09:40



..това че има нещо лошо да кажеш на някого "да не ти пука", както и на себе си "дрее ми", особено след като виждаш, че единственото нещо което следва от "дреенето" е късане на нерви за сметка на "дреещия"...както и това, че има нещо лошо да кажеш на някого "добро утро" без значение дали до този момент дори не си подозирал, че съществува..

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Ами..нови [re: нoвakoв]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 09:53



аз не казах "има нещо лошо", казах - дразня се от "свиркай си". дразня се, когато има някаква гадост, аз виждам тази гадост, казвам "това е гадост" и някой ми каже: "ми свиркай си". например. може и да не съм аз този, който е видял гадостта, може и някой друг да е. пак се дразня, когато нему казват "свиркай си".

дразня се и когато на някого му е мъчно за нещо и някой друг започне да го убеждава, че пък за сметка на тва утрото е добро.
къде видя да съм казала, че има нещо лошо в това хората да си пожелават добро утро? или съм някакъв идиот, а? и откъде пък го извади това за неподозирането, че някой си бил съществувал??
адски се дразня!



Тема Re: ReПЪЛНИ ГЛУПОСТИ-уточнявам [re: HeOHeЛ]  
Автор ГOЛИЦИH (ПОРУЧИК)
Публикувано03.02.02 09:56



Ами половината щяха да получат инфаркт от много дразнене
а другата /по добрата половина/
инсулт от това, че дразнещите се разтоварват върху тях . Впрочем господин
НОВАКОВ ти го каза в постинга за дреме ми -не ми дреме

..что мы потеряли ,уже не вернуть..

Редактирано от ГOЛИЦИH на 03.02.02 09:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.