Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 03.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ReПЪЛНИ ГЛУПОСТИ-уточнявамнови [re: ГOЛИЦИH]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 09:59



абе... на баба ти гъзъ, в общи линии.
искам да кажа - сиктир.



Тема Re: успокой топката-нови [re: HeOHeЛ]  
Автор virtualone ()
Публикувано03.02.02 10:07



както беше казал австриецът Фройд: Защо да се дразним, без да се празним!

Навън е чудесн ден - Идеален ден за лов на рибка -бананка.....

Усмихни се.



Тема Re: успокой топката-нови [re: virtualone]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 10:13



абе... какво общо има, бе маамустара, какъв ден е навън???
ей това ми кажи, моля те!
моля те кажи ми какво общо има шибаният ден, или благословеният ден, или къвто и да е денят?
майната му на фройд изобщо не ми се струва да има значение какво е казал, по повод на нещо, което изобщо не е това нещо, за което аз говоря тук! ми че той е умрял маса време, преди да съм се родила, бе! пък и да си беше жив и здрав и досега - че ние изобщо не се познаваме с него? нищо не е казвал в отговор на нещо, което аз съм казала, не е ли така?
пфу
изобщо - прави ли ти впечатление нещо?
а именно това, че всеки се чуди на мене кво ми е и ми дава съвети, или пък ми размахва некакъв вид пръст и никой не вижда за какво изобщо говоря?
толкова ли е трудно, бе?
защо изобщо??????



Тема Re: Ами..нови [re: HeOHeЛ]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано03.02.02 10:23



Опс... извинявам се, верно е , че така каза...лошото не е в самите изрази, а в това че се дразниш...поне аз мисля така...репликата за идиота ще я пропусна, все едно не съм я чул...а с това за неподозирането исках да кажа, че за мен дори е сладко някакси, да кажеш на непознат добро утро...и спирам, щото виждам, че почваш повече да се дразниш...

Ай да не казвам, че...


Тема Re: МАИ НЕ Е ДО ТОПКАТАнови [re: HeOHeЛ]  
Автор farmera (същия farmer)
Публикувано03.02.02 10:25



Вие яко сте я подкарали от сабалем.........
много внимателно ти прочетох постинга скъпа.
Много неща са верни но...има едно но
първо тук няма идиоти и както виждам никои нито пръст ти показва нито как беше това"че всеки се чуди на мене кво ми е и ми дава съвети, или пък ми размахва некакъв вид пръст и никой не вижда за какво изобщо говоря?
"ти твоите проблеми сама ще си ги решиш, а ако искаш съвет искаи го в бележки-и пак сама ще решаваш!!!!!!!!!!!!!!!!
а ти сдъвка всички/само новаков се измъкна по леко-може да ти е слабост/
за ПОРУЧИКА да не говорим/и аз се ям с него/ ам ти направо му е ...м...а:))
както и да е с риск да го отнеса/ а и се повтарям/-аз като не бях в час се изнизах за известно време-е не ходих на психиатър но само четох..........
помисли си маи ти е време



Тема Re: Ами..нови [re: нoвakoв]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 10:33



в смисъл - лошо е, че забелязвам разните гадости ли?
значи не е лошото, че има гадости, а е лошо, когато някой ги забележи и освен тва има наглостта да го каже наглас, така ли?
е... неам думи, просто!
и все пак - откъде го извади този непознат?
нещо... нищо не разбирам, нямаме спор по това, че да кажеш "добро утро", като добро пожелание някому, си е хубаво, защо изведнъж го намеси, все едно съм казала, че е кофти?
просто не разбирам!
иди, моля те, прочети първоначалното нещо, което написах и ми кажи - кое от нещата е погрешно, грешно или не е така?
ама без да си мислиш, че аз си мисля, че ти си мислиш... или някакви такива неща.
не мога да разбера откъде-накъде се налага непременно аз да съм нещо зле, за да ме дразни нещо, което е зле и е идиотско?
нещо... пак не разбирам, мигар човек се дразни от разни гадости само когато той самият е зле, а иначе като е добре си плуе в усмихната нирвана и си прави "бръммм" с показалец по ухилените уста и всички са добрички и всичко е супер?
ама адски се дразня!
казах, че ме дразни, когато някой плаче да му се изтъква като контра, че утрото, от друга страна, било добро, а не когато пожелаеш някому "добро утро" па макар бил той непознат, за какви неща говорим изобщо??
май пак - всеки, за квот си знае, както доста често става, не ли?



Тема Тя се дразнинови [re: нoвakoв]  
Автор Билkapя (Маг-билкар)
Публикувано03.02.02 10:34



Погледнах навън - земната ос не се е изместила.

П.П. А защо ли в планината, срещайки "неподозирано съществувал човек", вървящ си по "неподозирано утъпкана" пътека е традиция да се ПОЗДРАВИ!

Уж Маг пък прост билкар!


Тема Re: МАИ НЕ Е ДО ТОПКАТАнови [re: farmera]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 10:37



ох, абе фармър... абе... я най-добре верно чети...
пфу, маамустара, глей сега:

ЗДРАВА СЪМ! НЯМАМ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ! ЛИЧНО АЗ СЕ ЧУВСТВАМ ПРЕВЪЗХОДНО!

какви глупости ми говориш, бе човек?
и не ми пиши "скъпа", щото се дразня от такива абсолютно несъществени форми на обръщение, още малко и ще ми кажеш "миличка", ама че... работа



Тема Re: Тя се дразнинови [re: Билkapя]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано03.02.02 10:43



какво искаш да кажеш сега?
адски се дразня от намеци и недомлъвки!



Тема Ами аз - дразня ли те!?нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано03.02.02 10:52



Ама честно ...... !

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.