Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 20.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Имам едно питане,......ако разрешитенови  
Автор ДжoДo (все същата)
Публикувано05.01.02 00:11



Вися си от едно известно време в този клуб, защото ми се струва, че имам "нещо общо" с една част от постоянно пищешите тук... пък и ми е интересно да ви чета ... тук съм повече, за да ви чета отколкото да ви коментирам!... е добре де! признавам си, че се изкушавам и да ви коментирам от време на време... за срамотиите, чак и във вестника писаха за това... хъммм... (хич не ми е до хвалба този факт! срам ме е даже!)....
Обаче .... абе...... много ме мъчи един въпрос.... та реших най после да взема да го задам, та да видим ще има ли кураж някой да отговори....

ЩО СЕ ЯДЕТЕ КАТО КУЧЕТА?!? КАКВО ДЕЛИТЕ?!? ВИРТУАЛНОТО ПРОСТРАНСТВО ЛИ????????

Ама то - виртуалното - няма да се раздели заради дребните ви заяждания бе! Не сте ли го проумяли още???????
Що не се радвате на живота.... не виждате ли колко е кратък... що не спрете да се дъвчете ... оказва се, че даже и не се познавате реално, ама сте решили да се унищожавате един друг и то точно тук!
Ето ги .......... конфликти разни........ ама не! НЯМА ДА ИЗБРОЯВАМ НИКОВЕ!
Вие сами си знаете кои са!
Абе що не вземете да ПЛЕСНЕТЕ С РЪЦЕ, ПА ДА СЕ ПРЕГЪРНЕТЕ!
Съберете се... изпийте по едно...и ще видите, че си допадате много повече отколкто предполагате... това от личен опит ви го казвам...

Ха да видим колко от вас ще си признаят каква е причината да изпитват неприязън към "определени личности" в този клуб! И кои от вас ще се престрашат да се срещнат ЛИЧНО с "врага" си............

И да знаете, че много ви уважавам! Всичките! Нищо, че не ми допадате всички! Ама то вкусове разни де.........

Хайде със здраве и ЧНГ, дет са вика.....




их начииии.......


Тема ааааа -нови [re: ДжoДo]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано05.01.02 08:02



ми голяма част от пишещите тук - традиционно пляскаме с ръце - па се прегръщаме или запяваме на традиционните си срещи - вече не ги броя колко станаха - и сме си много добри приятели... пък, че някои надничат от виртуално-тъмното и скърцат със зъби - тяхна си работа...

Тъй, че - ела и ти на поредната среща... и да знаеш - това е най-редовно срещащия се клуб... че не само в Сф, ами и в Варна - и фъф Филибето - тоже...
Ела - да ти докажем, че не си права...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема добро утро, джодо : )нови [re: ДжoДo]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 09:26



висиш, висиш, обаче явно малко висиш

иначе щеше да знаеш, че ние си се събираме, при това най-редовно.
брей, че и червени, едри букви... ей сега пак ще дойдат от некой вестник, ще видят какво си написала и цялата страна ще бъде дезинформирана, че ние не се разбираме. : )

значи... така че... идвай по-често, добре си дошла, чети повечко и... ще се успокоиш, мисля. пък и заповядая на нашите срещи, тогава съвсем, струва ми се, ще се увериш.




Тема нищо лично...нови [re: ДжoДo]  
Автор ДжoДo (все същата)
Публикувано05.01.02 11:07



... срещу никого!
Исках само да кажа, че разваляте цялата картина с едни такива дребни заяждания...
Абе... почнеш да четеш нещо приятно и току ще се намерят двама да се заядад и да разсеят публиката от основната тема...
.......
Както и да е !
Айде - не ми обръщайте внимание!
Нямах си и аз друга работа, та реших да си "изкажа личното мнение"!
Пък вие си се събирайте - лошо няма!

Айде - със здраве!

их начииии.......


Тема Re: нищо лично...нови [re: ДжoДo]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано05.01.02 11:43



Ми така е ДжoДo, съгласен съм с теб. Но фактите са такива- върви си хубаво раздумката и изведнъж некой цопва едно лайно на средата на стаята, което смърди ужасно. Варианта е един- поемаме дълбоко въздух, запушваме си носовете и чакаме да се проветри, щото никое лайно не мирише дълго, после само си е кофти на вид. Обаче, понякога се случва на някой да не му стигне въздуха, та стане и го настъпи. То па е по-кофти, щото ше трябва и обувките да се чистят, ама..кво да се прави. Без въздух не се стои, нали така.

Не прави на друг това, което не искаш да правят на теб


Тема Re: ...ако разрешитенови [re: ДжoДo]  
Автор пpeминaвaщa (с отворени очи)
Публикувано05.01.02 12:28



да се намеся и аз....не че ми е работа...ама
Понякога е много весело, дори само да четеш....
отвреме на време се раждат мъдри мисли....но...
нали аз съм нова, се хванах няколко пъти да понастъпя
както казаха някое "лайно" в беседите, че като ме накълваха
ама нейсе..... то било полезно за самочувствието.
И аз като теб искам само да общувам с хора, не да ги поучавам, или те мене,
но без това не може.
Отвреме на време и аз ще хапя няма да си оставя магарето в калта я.....:PPPppp)
Пък хапи и ти....ха хахаха, може да отхапем по-голямо парче ааааа
То тук разбрах ,че не боли много, защото не знаеш насреща си какво имаш, а само какво се представя......

Всички болести идват от ядове,всички ядове идват от г а д о в е!


Тема Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: ДжoДo]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано05.01.02 13:39



Преди време беседвах с една детска учителка .... и тя сподели, че се ужасява от стремежа на големите (силните) да налагот своите възгледи (разбирай да унижават) на малките (беззащитните).
В едно структурирано общество, структурите се пазят, чрез страх от възмездие и уважение,което всъщност пак е страх. А страхът е торът на агресивността. Вярное, че той ни пази, но ни отнема и чувството за свобода. И излизайки от полезрението и дългата ръка на законте (псан и неписани) от дълбините на човешката душа излизат демоните, които страхът е потискал. Та нали затова битовите скандали са така ужасни ..... Да, страхът ражда комплекси, а те избиват там където съпротивлението е най-малко.

Ето, в Нета човек е беззащитен! Но пък е и анонимен и се чувства ненаказуем.

Апропо, ако ме видят на живо (без да ме познават) доста хора биха преглътнали доста думи, които са им на езика ..... нещо, което не биха направили при недиректна връзка.

Разбира се, че това е само част он някакво възможно обяснение на нещата ...... Така мисля, аз.

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Въпросът е често задаван, ама полза ....нови [re: Бaтko]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.01.02 14:15



Бате, ако видиш моята снимка от личната карта, инстинктивно ще се дръпнеш назад. Пък на живо съм още по-зле. Даже таксиметровите шофьори не се заяждат с мен.
Ама друго си е да се заядеш в някой клуб. Разтоварва, мама му стара. Не е ли това смисълът на виртуалното общуване, да си кажеш неща, които иначе доброто възпитание не ти позволява? Не защото е безнаказано, а защото никой не ти се връзва. Винаги мога да ти напиша - бате, голям боклук си, но не мога да ти го кажа на живо, щото не те познавам.



Тема нищо лично... нищо, нищо....нови [re: нoвakoв]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 14:42



... само да допълня
значи... идва този някой, по средата на раздумката, разтриса крушата, т.е. - изкендзва се, за да бъдем по-точни, макар и не толкоз политически правилни в изказването си, а след туй от нас се очаква да се правим, че това не е лайно, ами... ъъъ... абе... едно нещо, все едно, нека си е, кво ще го обиждаме, добрия човек и ще му сочим с пръст - лайно, лайно!
цейц, не, лоши ще сме, ако му го посочим.
е, и да де, някой, понеже е крайно злонравен, вместо да продължи събеседването по подземния живот на картофите през зимата, зема, че казва - я, лайно.
то, не че не се вижда, ама в изненадата... понякога казваме очевидното.
и онзи, с лайното идва и взема, та му забожда отгоре една розичка.
от което, разбира се, то изобщо не заприличва на торта.

горката роза!

да, горката роза.
... после някой ми се кара, лично на мене, че не искам тази роза.
... аз не ща рози, поднесени ми забучени в лайно.
може би съм много кофти, не знам, такава съм.
това е положението



Тема понякоганови [re: AK47M]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано05.01.02 14:57



... имам вопиеща необходимост да вървя и да знам, че никой няма да се заяде с мене.
сериозно говоря, моля те, не го... моля те не се заяждай с мене.
може ли понякога да ти се обаждам, ей така да повървим в парка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.