Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към по-зрелитенови [re: karmen]  
Автор Molly ()
Публикувано07.01.02 14:21



хм... много е субективно това ...

то имаше една приказка за попарата - дето кой каквато си я надроби - такава си я сърба , пък дали е заслужена или не , това друг въпрос ...

какво значи между другото по-зрели ? повечето май не узряваме достатъчно адекватно, аз като че ли не мога да се похваля в това отношение

Open mind for a different view

Редактирано от Molly на 07.01.02 14:35.



Тема пак се възмутихнови [re: Molly]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано07.01.02 14:39



Преди малко секретарката процеди през зъби: Хм! Зрели! Искат да кажат - наедрели!
Ама тя по себе си съди!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: пак се възмутихнови [re: Бaтko]  
Автор Molly ()
Публикувано07.01.02 14:53



ми то и аз по себе си ... тъй де , то едреенето кво общо пък има със зреенето - да не сме дини , тикви или др.подобни
иначе от по на 18 г. някъде ни го вменяват това , още с прословутото "свидетелство за зрелост" (как ли му викат сега на това ?!?)

Open mind for a different view


Тема Re: пак се възмутихнови [re: Бaтko]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано07.01.02 15:09



моля те, много те моля, поднеси на секретарката красиво и вкусно парче торта и цвете от мене : ))))))))

от мене, обаче!
просто ми направи тая услуга, моля те
... пък... ще си оправим сметките някога, що е живот - все е напред : )



Тема Re: Въпрос към по-зрелитенови [re: karmen]  
Автор MeAndMyself (Я и Я, та двама)
Публикувано07.01.02 16:09



Да, да и да!
Човек получава точно каквото заслужава!
За жалост не всичко хубаво, което си пожелава!
За радост не и всичко лошо, което понякога другите му пожелават!



Тема Добре, ама ...нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано07.01.02 16:13



Торта ..... няма от къде, ама една здрава мазна баничка с една голяма боза - ще! И ще й кажа, че е от една виртуална приятелка, ама не знам дали ще се получи нещо.... Тя въобще не вярва в принцове-жабоци, честни мошеници, непорочно зачатие, платоническа любов или виртуален секс. Както не признава обезмаслено масло, диетична кола, безкофеиново кафе .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Аууууууууу...нови [re: Бaтko]  
Автор милo (побеждаваща)
Публикувано07.01.02 16:17



Това се казва секретарка.
Къде я намери ?

Много по-лесно е да спечелиш победа над врага, отколкото да победиш себе си


Тема Абе...нови [re: karmen]  
Автор ()
Публикувано07.01.02 16:27



Получава по равно и от двете... И от хубавото, и от лошото. И от жилото, и от меда. Обаче, както винаги, някои получават повече права, а други повече задължения. Ау, какво съм клише...
И се сетих за един филм - "Колкото - толкова"... Имаше ли такъв филм?
Аз пък вярвам, много наивно, че има възмездие... Щоту всеки ден го желая поне на един. С обратен знак. Аз да бъда възмездена... А не някой си, въобще, защото е нещастен, примерно.



Тема Re: пак се възмутихнови [re: Molly]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано07.01.02 16:27



А,бе не се смятам за тиква, ама ми се е случвало да се държа някой път като напълно узряла .....
Вчера демонстрирах на синът ми какво беше да си ученик през 70-те години. Намерих си и едно книжле, което го даваха със зрелостното свидетелство. В него ни кълняха да сме верни на партия-хранителко , итн ...... Аз обаче не се чувствам клетвопрестъпник. Демонстрирах и бележник с наказания, които са на базата на оная заповед 3030 (крийсе-крийсе) ..... Показах и гимназиална униформа .....
Е, синът ми не се развълнува въобще!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Аууууууууу...нови [re: милo]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано07.01.02 16:32



Не съм я намирал - натресена е! Ама съм много доволен! Знае две и двеста и е оправна ....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.