Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ей, ЧНГ! И - въпрос: Щастлив ли е богатият (в $)нови  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано27.12.01 21:11



И още нещо - С какво е БОГАТ щастливият.
Що ми хрумна туй ли? Ще се поясня. Знам, че е "изтъркано". "Клише", май. Ми ако го смятате така - подминете го. Ако ли не - дайте мнението си.

Та пояснявам се: Тъжно ми стана. Ама много тъжно. Прибирам се у дома (малко съм болничък) и виждам Пешо - "Винпром-манекена". "Абе, Мето, ела а пиим пу нещу. Убуу, де. И на мен ми се пие. По нещо. К'во да е. Само да е концентрат..."

<пауза>
Отивам да си пия "люкарствата" както казва ПИПИ и ще продължа....
<още не е край на паузата>

Quot homines, tot sententiae.

Редактирано от Mag на 27.12.01 21:17.



Тема и продължението: [re: Mag]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано27.12.01 21:47



Пием си ние "нещото" и влиза едно момче. Ама МОМЧЕ! Личи си, че не е "случайно".
А момиченцето, дето е келнерче - и то е едно такова хууууубаво, хуууууууубаво.
Онуй ми ти момченце гледа келнерката с очи, които охо-охо и ще му изкапят. Усещам аз - "тук има ЛЮБОВ".
Ама момичето требе да ни донесе, поднесе... Щуротия некаква. Иде ми да стана и да си зема сам пиячката. Да го оставя за малко свободно туй момиче.

И к'во стана: Момчето се НАПИ. Кьор-кьотук. Момичето си избърса сълзите в едно месалче. Тя му носИ, носИ - ту мезета, ту шкембе-чорба... Явно с надеждата да го не хване... Ама го хвана. Е, не се разбуйства...

Тъпо "есе" стана. Еба ти и Маг'овото "есе". Но ми се насълзиха очите ка'т ги гледах тия сиромашки "деца".

И се сетих за Йовков и "бялата лястовица" и за "избелелите очи" на оная старица от разказите на селския и за Сали Яшар и н'ам си к'во....
Аре, бе - ТОЯ ЖИВОТ НИ НОСИ И ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ!
СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!

Quot homines, tot sententiae.


Тема ReКаква ЧНГ, бе!?нови [re: Mag]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано27.12.01 21:49



Чакай малко.
А ти какво кега : пийваш с манекена, тичаш пишеш на компа, после пак при манекена, и така компа, манекена, компа манекена, докато една точилка не сложи край на бягането с препятствия.



Тема ми така ставанови [re: Mag]  
Автор topgun (теле(ц))
Публикувано27.12.01 22:04



като гледаш по хората докато си пиеш пиенето не не се прави така .. начи номера е зимаш си чашата и къл .. къл .. къл .. впериш поглед в мястто където трябва да се покаже онази заветна цел на половината "употребяващи" - дъното .. това е .. дъното - позиция стабилна .. предсказуема .. дъно винаги има .. и винаги сме се стремили към него - национална черта .. и сме зяпали у чуждото канче .. и ..
абе .. колко бакшиш остави ? .. малиии представих си го начи девойчето....


Е айде ЧНГ щом си рекъл ;)) какво са няколко дена .. а и кво пречи да се вика ЧНГ преди да е дошла

Прави каквото искаш и не пречи на другите да правят същото така де .. и Mag ... честита шестица от тотото . нищо че още не си спечелил де .. важно е да почерпиш .. може и там при онова влюбеното келнерче .. ще се облечем по непретенциозно че току ни заляли с нещо

Редактирано от topgun на 27.12.01 22:07.



Тема Re: Аз пък не разбрахнови [re: topgun]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 00:42



как онова момче се напи между 21,11 и 21, 47...
Аламинут, както е казал писателят.



Тема Маг толкова се е разчувствалнови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано28.12.01 00:42



от срещата с Манекена, а много вероятно и от чашките, че е избягал от първоначално обявената тема за богатството.

Маг, ако ще правиш още прибежки, казвам ти едно "Наздраве", макар и малко нелигитимно, защото е с един гнусен чай от мечо грозде и разни други гадости.

***


Тема Re: Маг толкова се е разчувствалнови [re: Jennifer]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 00:47



Чакай да се освести, че в момента е "точилка-тайм"!



Тема Точно се канех да питам същотонови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано28.12.01 00:47



ама ти си ми взела думите от устата.

И друго: нерде кръчмата, нерде компа на Мага. Абе, много неясноти има около тази история, който е най-близо да отиде да разследва във въпросната кръчма, да вземе проби и да направи замервания, после да докладва.

***


Тема И друго, и другооонови [re: kakata]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано28.12.01 00:57



В какъв часови пояс е Маг, та вече е посрещнал Новата година, че и ни честити.
Ах, как го няма да даде пояснения.

И болен бил..., какви лЮкарства взема, какво става, само неясноти.

На всичкото отгоре Манекена не се казва Стефан, че да има някакво оправдание, че празнува имен ден.

***


Тема да!нови [re: Mag]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано28.12.01 11:05



Щастливия си е щастлив, богатия също може да е щастлив.
На перманентно щастливите им викат "Луди" ...... На разполагащите перманентно с даром-пари им викат богаташи .....

Това са алабализми! Ето ти един тост:

Да сме живи здрави и богати !!!!...... Защото голото здраве си е жива болест .....!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.