Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Zaralika]  
Автор HePerиcтpиpaнa (търсеща)
Публикувано23.10.01 20:07



"Za men put obratno nqma"...Винаги има път обратно, може да не минеш точно по същия път, даже почти е сигурно, че няма начин да минеш по същия път, но винаги има начин да стигнеш където трябва.
...но това е друга тема...малко сякаш встрани от тази тук.

Казваш, че за всичко сте говорили и сте наясно - дано е така, защото аз лично съм изпитала многократно на гърба си, че докато не изпадна наистина в някаква ситуация никога не мога да съм сигурна как точно ще реагирам. Но все пак човек трябва да живее с увереност)))

Смущава ме това, че казваш - само той ми остана, родителите ми ме отхвърлиха... Не се ли чувстваш малко в плен на обстоятелствата? Сякаш нещата не са съвсем подвластни на теб? Зависима?

Всичко е у нас. Достатъчно смели ли сме, за да го открием?


Тема Прекалено силни думи.нови [re: Zaralika]  
Автор Гoтвaчa (човек)
Публикувано23.10.01 22:59



Много са крайни становищата , които застъпваш. Предполагам, че едно от обясненията е все пак навярно и младостта ти. Така ми се иска да вярвам, да повярвам, че има и такива щастливи случаи в живота, но нещо не мога. Прекалено може би съм се нагледал на истории с друго развитие. Разбери, дете, крайностите по правило раждат недоразумения. Не можеш да скъсаш с родителите си - в момента да, но изобщо - не. Не може да бъдеш сигурна в неща, коиот не зависят от теб - така със своята убеденост има опасност да въведеш в сериозна заблуда и другия...А той иска да бъде "заблуден" - да повярва, че приказката е за него...като мъж зная колко е изкусително да повярваш в своята изключителност.Ама, че глупост казах - като мъж... Все едно, че жените не изпадат в подобна заблуда...
Не зная, сега като се замислям все пак не мога да се въздържа да не те посъветвамда поразмислиш пак за бъдещето на връзката ви. Не мога да преодолея неприятното усещане, че наистина не си даваш сметка какво всъщност ти предстои.
Бог да ти е на помощ! И на двама ви, както и на хората с коиот сте свързани. Дано не съм прав.



Тема ami .....нови [re: HePerиcтpиpaнa]  
АвторZaralika (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 14:37



Prava si i to yjasno.Chovek ne moje da bude sigyren dori v samiq sebesi,a kamoli v neshta koito ne zavisqt samo ot nego.Iskreno se nadqvam jivota mi da se podredi spored moite namereniq.Kazvash che sum zavisima.Az ne mislq taka.Ako nedai si boje neshto se oburka az moga(ili pone taka smqtam)da se opravq i bez pomoshta na roditelitemi i bez nego......
Imam dobra rabota finansovo ne zavisq ot nikoi,no tova ne dryga tema.Koftito e che mai naistina sum zavisima dyhovno ot moq priqtel.Nadqvam se da go preydoleq tozi moment.Neznam dosta sum oburkana v momenta.......





Тема Re: Прекалено силни думи.нови [re: Гoтвaчa]  
АвторZaralika (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 14:47



Che ne moga da skusam s roditelite mi izcqlo tova e taka.No ot 2 godini te ne sa mi se obajdali,a kogato az se pomucha da se svurja s tqh ili mi zatvarqt telefona ili ne otbqgvat na ylicata.Ne jelaq nikoi da zablyjdama.Nai malko choveka koito obicham.Moje bi e taka vsichko se dulji na tova che sum prekaleno mlada.znam li....

"He мога да преодолея неприятното усещане, че наистина не си даваш сметка какво всъщност ти предстои. "


Dobre osuznavam kakvo mi predstoi.No naistina ne moga da ti otgovorq dali shte moga da izdurja,dali shte moga da jiveq s tova koeto naistina e neizbejno......
Imashe edna mnogo hybava pogovorka "Chovek se ychi dokato e jiv"
E nishto drygo ne mi ostava osven da se naycha da jiveq s tova koeto mi predstoi.
A mojebi samata az go iskam,znam li.....






Тема hey, ama ti nikak ne si vнови [re: Zaralika]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано24.10.01 18:30



leko polojenie, a zapo4na diskusiqta s edna takava radost :>

Nqma da ti pylnq glavata s gluposti. Izglejda si silen 4ovek, vyzhishtavam ti se 4e ne se poddavash na manipulacii ot strana na roditelite ti.

Neznam kakva e situaciqta, no pomisli seriozno kak da vyrnesh pone edni shto-gode normalni otnosheniq s tqh, i na tebe i na tqh shte im olekne. Porsto im pokaji po nqkakyv na4in, 4e tova e tvoq jivot i te nqmat prava nad tebe.

Selqnina imashe edna 4udesna tema, za tova 4e decata ne prinadlejat na roditelite si, opitai se da q namerish tuka, moje da ti e polezna.

Iziskai si neobhodimoto uvajenie ot tqhna strana, ako ne te podkrepqt, tova si e tqhno pravo, te mogat da davat mnenie, no ne i da vzemat reshenie vmseto teb.

Mislq 4e mojesh da si snizhoditelna kym tqh, i da razberesh motivaciqta im, no tova ne ozna4ava da otstypvash ot tvoeto reshenie. Opitai se da bydesh silna i pone da ustanovish nqkakyv kontakt s tqh, dori da ne e naj-uspeshniq, aktivirai gi po nqkakyv na4in da govorqt, vse shte e neshto :>


Taka, 4e uspeh ti jelaq!!!

Редактирано от Gergi на 24.10.01 18:32.



Тема Re: ne iskah da stava....нови [re: Gergi]  
АвторZaralika (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 13:31



Ne iskah da stava tema v koqto da se oplakvam.No taka s epolychi.Prosto iskah da spodelq s Vas kakvo e da obichash istinski edin muj koito e mnogo po golqm ot teb.
Vqrno e ne sum v mnogo leko polojenie,no ne tova besh etemata n arazgovora koito az zapochnah.Prosti iskah da spodelq s vsichki che kato vidqt edna takava dvoika ne e kazano che vsichko e na komersialna osnova.V takava edna vruzka moje da sushtestvyva strashno mnogo lubov,razbiratelstvo,yvajenie.........
A shto se otnasq do moite roditeli.....moje bi e vupros an vreme.
Produljavam da jiveq s nadejda che moite mechti sprqmo tozi muj shte budat realnost edin den



Тема Momiche radvaj se na jivotaнови [re: Zaralika]  
Автор Бorдaнoв (Странник)
Публикувано26.10.01 16:33



kojto jiveesh i ne slusaj drugite. Mnenieto na drugite e vinagi e syobrzezno s "obstestvenoto mnenie" a to winagi e otricatelno za takiva nesta
Jivej si jivota, budi stastliva i tursi odobrenie edinstveno v ochite na partnora si, a ne na razni znajni i neznajni.
Danuk "Obstestveno mnenie" e gadna rabota, mnogo jeni se prechupvat i ne izdurjat i pri po lesni usloviq. Chest ti pravi na teb che si taka silna.
Jelaq ti priqten i stastliv jivot i ste zapalq v nedelq edna svest za stastieto ti

Врето не променя въпросите.То променя само отговорите!


Тема nedei da raz4itash na vremetoнови [re: Zaralika]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано26.10.01 16:46



nie ne go pritejavame...... jivej sega i zatova napravi USILIE za roditelite ti, dori da byde sreshtu tqhnata volq, nqma da e greshka, zashtoto tyrseneto na dobri otnosheniq s roditelite ne e greshka, to e pe4alba :>>>> Moje pytqt do tqh da e truden, no ne si zatvarqj o4ite za tova, naistina leka-poleka, edva li shte stane otvednyj, no imai tyrpenie. Vajnoto e da predpriemesh neshto, ne da 4akash :>>>

Ako sym dosadna sys napytstviqta-kazvaj :>>>>

A za priqtelq ti, ve4e si kazah mnenieto, jelaq ti naistina sbydvane na me4etite ti i vypreki tova si shtastliva, 4e imash SEGA ljubovta mu :>>> Radvaj se na tova koeto imash :>



Тема Za Roditelteнови [re: Gergi]  
Автор Бorдaнoв (Странник)
Публикувано26.10.01 17:18



Nqma da ti davam akul, nito ste ti ciritam Bojiite zapovedi za roditelite. Ste spodelq malko opit.
Az po princip turdno se razbiram s tusti i kandidat tusti.
Bivhsta mi tusta ne me haresa to purvi pogled. I az ne naprawih nisto za pomirenie mejdu nas, zastoto smqtah che e daleche, a jena mi porastanala.
E ne beshe taka. Pri purvite puknatini v braka, nejnoto vliqnie si prolicha i kato cqlo jena mi izbra neq pred mene. Ot 6 god. jivee pri majka si.
Za kandidat tustite ne mi se govori - kolkoto i 2 jeni na koito bqh predlojil brak da tvrudqha che te reshavat, a ne majka im, nakraq si trugnaha to mene, stoto "ami mama ne te haresva, i ne mojesh da spish v nas..."
Taka che radvaj se na mladostta, no ne podcenqvaj vruzkata s roditelite. I s tvoite (i s negovite ako sa jivi oste). Roditelite sa edinstvenite hora, koito ste te priutqt obratno, kolkoto i da si greshna i izpadnala, kolkoto i da si gi obidila.
Nqkude se kazvashe che majchinoto surce edinstveno prostavalo.
A za drugoto - jivej dokato si mlada, kato porastnesh/poostareesh ste ti se jivee, a nqma da e sustoto
A i.. slushaj ne staro, a patilo. (Bulgarite sme specove po davane na suveti i idei kak "da si opravqt drugite jivota")

Врето не променя въпросите.То променя само отговорите!


Тема pak si otgovoril na mene :>>>нови [re: Бorдaнoв]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано26.10.01 17:48



heh i ne samo vlizam vyv forumite deto i ti, a i govorim v edni i syshti temi, h eheheheheh e :>>>>>>>

btw, li4nata teritoriq si e mnou vajno neshto, ako mojesh da razberesh , edin priqtel mi kaza vednyj, kato bqh mnoo qdosana "vleznali mu v hralupkata...." :>>>




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.