Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За обидите, прошката и злопаметствотонови  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано25.08.01 17:11



Чета си темата на СиФу (отдавна не бях влизал в клуба) и виждам, че темата от "знаене" се е изпрошнала в "обиди, прошки и злопаметство"
Моя милост доста хора е изпообидил тук. Оказа се, че всичките съм ги обидил БЕЗ ПРИЧИНА. На някои даже и МРЪСОТИИ сътворих. Няма да обяснявам защо - който чул и разбрал...
На всички съм се ИЗВИНИЛ. Искрено, честно и от сърце. От ТУК и ЛИЧНО!!!
Е, питам аз: Има ли някой ТУК, на когото още му държи влага онова, което съм му казал/сторил или ВЕЧЕ няма???
Много ме вълнува този въпрос и искам ЧЕСТЕН отговор.

П.П. Що ли питам - ами ей така, за равносметка.
П.П.П. Малииииииииии - май като заплаха прозвуча това.
Не, бре хора, просто питам. Дето вика един приятел "С парите си питам."


Quot homines, tot sententiae.

Редактирано от Mag на 25.08.01 18:21.



Тема Re: Хубаво си рекъл да си искаш прошканови [re: Mag]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано25.08.01 19:34



Прощавам ти, Магоу, ама няма за какво.
Прости ми и ти, ако има нещо.

Хубаво е, че клубовете са опустели това означава че са се населили вилите, бостаните, планините, морето, къщите на приятелите и близките.
Аз пък, цял следобед маах по Витоша с една приятелка. По едно време гърмя, трещя, но беше прекрасно



Тема ИМА СИнови [re: kakata]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано25.08.01 22:31



ХРИСТИЯНСКИ ПРАЗНИК НА КОЙТО СЕ ИСКА ПРОШКА ,А ТОЙ МИНА ТАКА ЧЕ,
ДА ПОЧАКА ДО СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА,
И ДА СИ ЗАПИСВА-КЪДЕ,КОГО И ЗА КАКВО,ТО МНОГО ЛЕСНО ТАКА
ПРОСТИПРОСТЕН ДА СИ
ХАИДЕ ДЕ , ДА НЕ СМЕ КЛУБ ЗА ИНДУЛГЕНЦИИ
ХАИДЕ ПРОЩАВАМ ТИ-ЗА КАКВО

НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА


Тема Не е така, защотонови [re: farmer]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано25.08.01 23:06



е важен именно простителният дух, а не да чакаш веднъж в годината да се прощаваш, а после цяла година да го караш през куп за грош в отношенията си с другите.
Прав си е Мага да ги пише тия работи. От сума време висим тука, ми може и взаимно да сме се наскърбили нещо.
Ади Фермер да ми прощаваш !!!!



Тема ТАКА Е ЗАЩОТОнови [re: kakata]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано26.08.01 00:00



СИ ИМА КАНОНИ
НЕ МОЖЕ И ТАКА "ИЗМИЛ СЕ ОТИШЪЛ НА ЦЪРКВА И ПОСЛЕ МУ СТАНАЛО ЛЕКО"
/помниш нали-баща си затрил/
но щом казваш -ПРОСТЕНА ДА СИ , И ПРОСТИ

НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА


Тема MАГ,Маг...ох , изкара ми акъла...нови [re: Mag]  
Автор kiko64 (балък)
Публикувано26.08.01 04:54



Какви са тия прошки , какво е туй чудо?Да не си на смартен одър , бе човек? Или си тръгнал доброволец за Македония?
Чета , чета и какво прочитам!?! И Каката и Фермера и те прошки раздават... Да не заформяте партизански отряд!??Ако е така -пишете ме и мене(за бакар ставам!) и ....проштавайте!!!


Нежно постоянство...


Тема Re: За обидите, прошката и злопаметствотонови [re: Mag]  
Автор3лoбapka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 05:05



Мен не си ме обидил, а и да си - не помня. Единствената обида, която продължавам да помня е от една жена, на която подадох ръка, с надежда, че ще ми се извини, за да мога да забравя. Хората понякога имат нужда други хора да им помогнат да забравят лошото. Не винаги имат сили да се справят сами.



Тема веднаганови [re: kiko64]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано26.08.01 09:16



се записвай и не за бакар а за командир,
паролата я знаешпрошаваи-простен да си

НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА


Тема Re: За обидите, прошката и злопаметствотонови [re: Mag]  
Автор Firefly (слънчева)
Публикувано26.08.01 10:24



Маг, знам че част от въпроса е към мен, нали?
Аааааааааа.....МАГ!!! Трети път ти казвам- веднъж отговорих на извинението ти, веднъж по твоя тема във...ВЕЧНИ РАЗМИСЛИ(?) и сега трети път- моля те, нека поне към мен да е последен този ти въпрос. Ето и отговора- още тогава се разбрахме- извинението ти беше мило и точно. Дори не мислих дълго, преди да ти кажа, да турим пепел, а за мен пепелта вече е покрита и с голям пласт пръст. Онази случка е отдавна погребана. Хайде и ти да я забравиш вече, а? Простено е отдавна- не искам да казвам тази дума, защото тя води до мисълта, че кой знае каква грешка е имало, та трябва да се прощава. Затова просто да я зачеркнем- още тогава ти го предложих. Все едно не е било. Аз забравих чувствата си от тогава- урока не се забравя. Преосмислих поведението си в клубовете, взех си поуки. Това е било и е само за добро- така мисля и съм искрена. Помниш ли- писах ти за новата самодисциплина в нета. Аз намирам, че е по-добре така. Всеки трябва да може да е искрен и спонтанен, но и "Седем пъти мери, веднъж режи" ще си го помня- не като спомен от твоята реакция по темите ми, а като общо чувство на всички клубари към това, по които аз пиша тук.
Така че, Маг, хайде не разравяй пръста. Нека си говорим за прошката, за злопаментността и за всичко и да си прекарваме добре в клубовете, като добри, стари, макар и виртуални приятели.
Лапа??

И ако животът е един антракт,
безсмислен е актьорският ни опит...


Тема Re: За обидите, прошката и злопаметствотонови [re: Mag]  
Автор EOA (космополит)
Публикувано27.08.01 13:39



Mnogo neshta bih mogla da napisha v otgovor na vaprosa ti, no se chudia kak da go napravia taka, che az da ne te obidia!

Zashtoto, kakto znaesh, ezikat mi moge da bade ne samo obichliv i vliuben, ami i ostar, pronizvasht i sarkastichen!

P.S. Maliiiiiiiiiiiiii - mai kato zaplaha prozvucha tova!

P. S. na P. S. Ne be Mag, prosto si prikazvam. Ama ti kato znaesh kolko sam seriozna, sam si pravi smetkata, maitapia li se ili sam seriozna kato...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.