Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Оооооонови  
АвторBлюбeния Oблak (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 12:10



"Ооооо, за това, че перфектните и ефектни дами са абсолютни егоистки съм повече от убеден. И друго! До сега не съм срещнал никоя от тия т.н. перфектни дами да притежава поне мъъъъъъъничко чуство за хумор. С тях човек трябва да е постоянно под напрежение, да не сбърка някоя дума и да предизвика гнева на дамата - слънце, а знае се, че постоянното напрежение бързо предизвиква умора и желание да избягаш по-далеч от убийствените лъчи на въпросното слънце.
И обратното, когато си в компанията на жена, която има добра, отворена за проблемите на другите душа, КОЯТО Е ГОТОВА ДА СТРАДА НА ДА ПОМОГНЕ НА ВСЕКИ НУЖДАЕЩ СЕ ОТ ПОМОШТА И (?), тогава ти се иска общуването с тая жена да продължи колкото се може по-дълго време, тогава не те дразнят нито ненаалкираните нокти, нито стърчащата прическа. Добрия характер, добрата душа могат да направят всички "недостатъци" в ъв външността да изглеждат като своеобразен чар на притежателката им."

Rover

Скитнико, искаш ли да те запозная с баба ми?
Впрочем, не си струва.
Защото тя никога няма да ти достави удоволствието да я видиш:
Съсъ"стърчаща прическа"
Със "стърчащ подгъв"
Вмирисана на манджа
Занемарена ...
Страдаща за да ти помогне...
Никога няма да дочакаш от нея съжаление ...

Защото тя е на 80 и е преди всичко ЖЕНА !

И до смъртта на дядо ми
се държаха за ръцете с НЕЖНОСТ
се гледаха в очите С ЛЮБОВ
се любеха СЪС СТаРСТ ...



Тема Re: Облаче бяло,нови [re: Bлюбeния Oблak]  
Автор *aзилит* (член)
Публикувано18.04.01 13:36



ти както си летяло,видя ли моят любим?





Тема Re: Олелеееееееее,нови [re: Bлюбeния Oблak]  
Автор Rover (старо куче)
Публикувано18.04.01 16:08



ма това моето писание ли е,бе въздухоплавателю?!Ужас!!!

как съм успял толкова много пъти да ударя грешната буква от клавиатурата.
Ми сигурно е от дебелината на пръстите ми?!?!?!.Абе да ти кажа право,като че ли е от ниската ми квалификация като машинописка Ама както и да е,да караме по същество.
1.Предлагаш ми да ме запознаеш с баба си?!
Благодаря,но ще ти откажа,защото никъде не съм споменал,че съм геронтофил,а пък и не съм свикнал при запознанствата си да използвам сутеньори.


2.Това,че се е държала за ръка с дядо ти до края на дните му,значи,че той си я е харесвал такава каквато си е,а в това няма нищо лошо

3.Ако и ти по наследство харесваш преди всичко външноста на жените,аз пък бих ти предложил да те запозная с моята тъща.
Тя е по-млада от баба ти с повече от 10 години и винаги е с лакирани нокти,боядисана коса стегната в изрядна прическа.Зиме и лете се катери на високи токчета,а по-скоро Марица ще потече в обратна посока,отколкото да я видиш със "стърчащ подгъв".
Абе в края на крайщата,всичко това е въпрос на вкус,но основното което казах по темата,ще го повторя и сега:
Физическата красота е до времедуховната красота е вечна
Та затова и аз като човек с по-ограничени умствени възможности и извратен вкус,предпочитам вечната красота
Пък и в главата ми се върти една теория за
формата и съдържанието,която също много ми допада,ама за нея ще говорим някой друг път.

Редактирано от Rover на 18.04.01 16:16.



Тема Re: Оооооонови [re: Bлюбeния Oблak]  
Автор Пepyшaн (загубен)
Публикувано19.04.01 00:14



Нерегистрирани летящи обекте,

не знам с какво Скитникът е заслужил сарказма ти, дори и да не си съгласен с него.

Не съм сигурен дали достопочтенната ти баба ще бъде доволна от това, че я предлагаш за запознанства наляво и надясно. Сигурен съм, че дядо ти не би погледнал с добро око на това. Дори фактът, че я правиш предмет на обсъждане, сам по себе си говори за нетактичност.

Ако на теб ти харесват красиви, но кухи вещи и хора, това си е твоя работа. Ако пък искаш да кажеш, че красивите и поддържащи изряден външен вид хора могат също да бъдат душевно красиви, ще се съглася с теб. Но това няма нищо общо с тезата на Скитника, поне доколкото я схващам. И не заслужава иронията ти.

Разликата между теб и баба ти - между две поколения - е около 45 години. Значи ти си на около 35. Хубаво ми е, че и хора от други възрастови групи посещават нашия клуб, но трябва да се отчита и фактът, че има и специфични различия в мисленето на хора от различни възрастови групи.

С уважение,

Перушан



Тема Re: Оооооонови [re: Пepyшaн]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано19.04.01 08:59



Peru...,
barkach pile chareno,"vljubenija obekt" e nad 50 g.



medea

Тема Re: Олелеееееееее,нови [re: Rover]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано19.04.01 09:03



Rovere ,
mnogo si mi simpatichen s tesi saharni streli , ama pak si v "10-ta"

medea

Тема Re: Оооооонови [re: Medea_forever]  
Автор Пepyшaн (загубен)
Публикувано19.04.01 11:08



Значи баба му и майка му са раждали на по 10 годишна възраст, или не казва истината.

А иначе убеждението ми, че трябва да се уважава мнението на другия, дори когато не си съгласен с него, а не да се иронизира, си остава.

Остава си и разликата в мисленето на различните възрастови групи.

Днес, на обяд, ще си поръчам един "облак" и ще помисля допълнително по въпроса, дали пък моята облачност е недостатъчна.





Тема Хмммм....нови [re: Пepyшaн]  
Автор Hoвa ()
Публикувано19.04.01 11:38



Не си перушанест ти, не сиии...
Това за чуждото мнение....ми много съм съгласна с теб... То ако само в себе си се вслушваме, рискуваме да оглушеем...от липса на дразнители. Едно нещо като не се използва, то се спаружва и загива.

Пък ти не прекалявай с "облаците"!



Ясно небе ти пожелавам и само едно облаче тъй, за уют!



Тема Re: Хмммм....нови [re: Hoвa]  
Автор Пepyшaн (загубен)
Публикувано19.04.01 12:02



УЮТ, да, да, уют е точната дума.



Уютно ми е тук, с вас, когато някой сладко ги реди, когато някой сърдито мърмори, дори когато някой възмутено крещи....

уютно ми е!

И на теб спорен и приятен ден!



Тема И на мен ми харесва тук.нови [re: Пepyшaн]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано19.04.01 12:37



Само, че нямам време за дълго пребиваване напоследък.
Все се надявам да се канализират нещата и тогава да имам повече време за себе си.
Хубав ден!



@=>=>=


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.