Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Що така бе,нови [re: Medea_forever]  
Автор Rover (старо куче)
Публикувано20.04.01 10:30



Ааааааа,не!Вицове за тъщата не смея да разправям,затова без мене


Ама това не значи,че не обичам да ги чета.Обявявай конкурса,а мене ме сложи в журито
Лек и приятен ден на теб и на всички нормални хора в клуба,а аз пак трябва да се изключвам,защото ме гонят задачитееееееее и проблемитееееееееееее



Тема Re: Що така бе,нови [re: Rover]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано20.04.01 11:18



Oh ami kak bes teftercheto

-ako nechto sabravich -OTBIJ se tuk chte ti go pripomnim
Lek i udachen DEN -da se rechavat sadachkite ti i bes kalema

medea

Тема Соларис,нови [re: Solaris2OO1]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано20.04.01 13:10



особено ценя мнението ти, именно защото теб съм приела като пич!
Хубав ден!



@=>=>=

Тема Може и да успее,нови [re: Rover]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано22.04.01 06:04



"Дори с риск да те обидя,ще ти кажа че само един мъж с много дълбоки,бих казал неизлечими комплекси за малоценност би се опитал,с евтини трикове и няколко сладки приспивни песнички да подчини жената на своето Вдъхновение,да я направи удобна,да я обезличи за да може да я яхне като "товарен кон за всичко"?"

За съжаление, май често става.

После тя ще умре от скука.

Zzloba



Тема Re: Перушане,...нови [re: Пepyшaн]  
Автор Billyana (приходяща)
Публикувано22.04.01 14:06



Благодаря за поздравите,ще ги предам непременно!



Ни най-малко не съм разтревожена от думите ти.Съжалявам,ако съм създала подобно впечатление.Не смятам,че реакцията ти е негостоприемна,просто се опитах да обясня защо ми харесва вашия клуб.
А думите ми за различните мнения се отнасяха до това,че въпреки ,че сме на различни по възраст и светоусещатне,пак можем да се разбираме и да общуваме пълноценно.



Тема Билянче,нови [re: Billyana]  
Автор Hoвa ()
Публикувано22.04.01 14:22



радвам се, че вие тримата пак сте тука...появявайте се редовно, може и за малко, но да е редовно...





Тема Re: Билянче,нови [re: Hoвa]  
Автор Billyana (приходяща)
Публикувано22.04.01 14:45



:))
Аз всеки ден съм тук,изчитам всичко.Просто понякога не намирам думи,за да се запиша.





Тема Re: Polas,..нови [re: polas]  
Автор Billyana (приходяща)
Публикувано22.04.01 14:55



В никакъв случай не искам да кажа,че няма стойностни хора сред връстниците ми.Не отричам хората от моето поколение.Нито пък правя генерални изводи на база наблюдения на частни случаи.Нито в гимназията,нито в университета средата ми е била неподходяща.И въпреки това,смея да твърдя,че хората от моето поколение не са мислещи хора.Предпочитат да действат и да мислят с клишета.Защото е по-лесно,по-удобно,по-безопасно.Много много рядко се срещат хора с ярка индивидуалност ,които не се интересуват от това,какво се котира в момента, а изразяват себе си.
Имала съм възможност непрекъснато да сравнявам представителите на моето време с тези от предходното поколение/сега 30-40 годишни/ и сравнението винаги е било в ущърб на "моите хора".Може би,защото винаги съм предпочитала по-зряли,по-улегнали хора,но надали е само заради това..



Тема Re: Polas,..нови [re: Billyana]  
Автор polas (чудак)
Публикувано22.04.01 23:10



Ще бъда малко по-директен. Логически погледнато ти си противоречиш. Сама казваш, че са малко свестните хора от твоето поколение. Та кой твърди обратното? Разбира се, че са малко, но все пак ги има. А знаеш ли колко утайка има и в по-възрастните поколения? Та даже и в този клуб можеш понякога да срещнеш такива зрънца. Мога да приема, че хората над 35-40 г. възраст са очукани доста от живота и това прави част от тях по-мъдри. Но нали и твоите връстници също ще "порастнат"? Някои от тях ще добият облик, който ти харесваш в момента. Но както и да е. Всеки си има право на предпочитания за това с какви хора да общува.

Сега искам да те посъветвам от пиедестала на "по-зрелите".
Недей да страниш от връстниците си. Това не е естествено. Имено при тях ще се влюбиш. Може би и семейство ще създадеш. Хората с по-големи претенции към живота са по-затворени и това навярно те затруднява да ги срещнеш. Ако общуваш само с много по-възрастни ще се деформира психиката ти и това още повече ще те отчужди от другите. В момента е твой избор, но след време, даже и да искаш да се върнеш при връстниците си, няма да можеш. Идвай при нас, слушай, изказвай мнение, но не се застоявай само тука! Това, което срещаш при нас е много тежък товар за млад човек.

Така бих посъветвал моята дъщеря.



Тема Re: Polas,..нови [re: polas]  
Автор Billyana (приходяща)
Публикувано23.04.01 14:16



Благодаря за съвета.
Уви,деформацията при мен е неизбежна.Омъжена съм от няколко години и съпругът ми е с 9 години по-възрастен от мен.Всички наши семейни приятели са около и над 40-те,сестра ми е 8 години по-голяма от мен....
Напълно съм съгласна с теб,че моите връстници ще пораснат и ще придобият харесвания от мен облик,но аз говоря за това,че в момента те не са ми интересни.Може би вече съм започнала да остарявам,знам ли?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.