Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 06.07.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема защо ли ви разказвамнови  
Автор3мeeбopeц (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 18:00



Разнежих се. Затова. И няма с кого да споделя. Затова ще разкажа тук- все е едно, че съм изкопал дупка в земята и съм викнал: Хора, имам магарешки уши.
Мисля си за света; за това, което ме мъчи. А то е силно, по-силно от мъжката ми воля, дето трябва да я имам. И да я насочвам в правилната посока. А посоката все една. С червена блузка, с черни коси, с усмивка и с две звезди над нея. С най-топлите очи на света. Гледах ръката й на масата- нежна, малка, с тънка китка, с красиви пръсти. С малка златна халка. Вените красиво се оплитат към пръстите й. Седим, а аз мълча и мисля как искам да взема тази ръка и да я сложа до сърцето си- защото то бие като камбана и прелива кръвта в ушите ми, в главата ми бучи. И тя мълчи- какво ли си мисли. Усмихва се отново и мълчи. Отпивам от чашата, поглеждам я и пак отправям поглед настрани. Не мога да я гледам спокойно- тя е красива. Раменете и са така красиво извити, бедрата й също имат извивка, дето ме подлудява. Нищо друго не знам, освен че тя е до мен.
Аз съм тук. С нея. Исках да я питам дали някога ще мога да я заведа на някое хубаво място и да потанцуваме. Аз не танцувам. Дали мога да я помоля да не забравя за мен. Дали да не й кажа колко е красива? Да й кажа ли?
Да я заведа на края на света. Да й покажа колко още има след това.
Е, това е- нищо не казах. Защото се изплаших, че тя ще каже всичко, което не искам да чуя. Че обича друг, че иска да е с него, че той е този, който я приспива, събужда и който вижда устните й се смеят, очите й да плачат.
Ще чакам .
До края на света. И на вселената.



Тема Re: защо ли ви разказвамнови [re: 3мeeбopeц]  
Автор Molly ()
Публикувано03.04.01 18:20



хубаво е да сподели човек с някого , нищо че е под анонимна форма всичко ...

не знам просто какво да кажа ...
освен може би че вероятно всяка жена би била щастлива ако някой не само мисли по тоя начин, но и умее да й го каже ...

въпреки че може и да не получиш желания отговор , ако никога не й кажеш всичко това , тя как би се досетила ...

и може ли вечно да се живее с надежда за нещо неизяснено с думи ...

но това са си мои размишления само - май сам трябва да решиш всичко ...
знам че не е лесно , съчувствам ти и ти желая успех и търпение ...

Хвърли добро зад гърба си , ще го намериш пред себе си ...


Тема Змееборецо,нови [re: 3мeeбopeц]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано03.04.01 18:54



ако знаеш как добре те разбирам.

Ти винаги ще я носиш в сърцето си, защото тя е въплатила идеалът ти
за жената до теб.
Защото човек е съвършен егоист и чрез друг човек, /който отговаря на критериите му и изискванията му за партньор/, всъщност обича себе си.

Ти се плашиш от отговора, който мислиш, че няма да е в твоя полза.
Изясни си отношенията.
Каквото и да стане, тя винаги ще има място в твоето сърце.



@=>=>=

Тема Re: защо ли ви разказвамнови [re: 3мeeбopeц]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано03.04.01 19:04



Eh, NE ...
Smeeborezo, sarzeto mi chte iskochi ... :-(((
i ako TJA e megdu nas i s nejnoto e taka - BADI SIGUREN !
I dano e megdu nas ...taka veche SI GO KASAL.
No ako ne e tuk - nameri sili da i go kagech !
Ili prosto printiraj tasi si tema i ja daj !
BOLKATA ti ne e sa edno prochitane...


PS:ogledach razete si i prosledich venite im i se pitam
dali NJAKOJ v moja GIVOT gi e sabeljasal???

Ismina ochte edin den, sapochnal s NADEGDATA na ISGREVA
i bavno privarchva s BESNADEGNOSTTA na SALESA

onemjalata

medea

Редактирано от Medea_forever на 03.04.01 23:54.



Тема Юначе, [re: 3мeeбopeц]  
Автор MeAndMyself (минаващ)
Публикувано04.04.01 08:31



ти, който се бориш със страшни змейове и триглави лами!
Ти знаеш отговора на въпросите, дето те мъчат, но изглежда малко те е страх от тях и
затова си неуверен!
Готов ли си да се пребориш с най-страшния змей за да си с това създание (което м/у другото и аз харесах, само от описанието ти)?
Ако си готов, значи ще се справиш!
А сърцето е голяяяяямо! Само дето някои хора имат по - специално място в него!
Вярвай в любовта!





Тема SDRAVEJ, dnes idvam...нови [re: 3мeeбopeц]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано04.04.01 19:09



s nova NADEGDA.
Misleh ,si snochti sa TEB i vachta srechta...i snaech li

vidjach gi tesi 100gr.NADEGDA.
Ami , AS kato gena, nikoga ne bich otichla da pija kafe s njakoj, ako sam napalno besraslichna.Ako obicham drug i sam s tosi drug TOLKOVA chtastliva.
Njama gena ,na tosi svjat, kojato da ne useti kogato edin mag ja haresva.
TJA e dochla i e pila kafe i e malchala...ehehe bratko...poveche ot 1oogr. nadegda sa,chuvach li ???
Njama kakvo da sagubich.Po-locho ot sega njama da stane.
No pak ima chans da ti prosvetne, makar i 0,0001 % .
S M E L O !
Ako kagech zelija KLUB mogem da dojdem v kafeneto da sasdavame ambiente na teb OPORA

USMIHNA LI SE?
USPECH!

medea

Тема Re: защо ли ви разказвамнови [re: 3мeeбopeц]  
АвторГoтвaчa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 10:02



Порадвай се и изживей напълно този миг. Очакването на любовта понякога е по-силно и вълнуващо от самата любов. Чух тази мисъл отдавна, даже си спомням чия е, въпреки, че и аз като всеки мъж се стремих повечето пъти към "по-същественото" както тогава ми се струваше.
Сега си мисля, че всичко е било един чудесен сън, който така ми се иска да продължи...Попрадвай се и изживей трепета си.
Дай Боже всекиму!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.