Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Скуката...нови  
Автор Една жена ()
Публикувано04.08.00 09:53



Ужасно ми доскуча... Няма да ви питам как да преборя скуката, но ако имате чудодейна рецепта или съвет... Абе, има дни когато нищо не се случва и това е ужасно...

Тема време за себе си [re: Една жена]  
Автор Megan ()
Публикувано04.08.00 10:08



Моята чудодейна рецепта против скуката е да седна и да чета хубава книга. Така се чувствам спокойна, това е време лично за мен. Но за всички останали, които не за почитатели на подобен род "забавления" предлагам: 1. Да отидете на кино 2. Да отидете на разходка в парка 3. Да отидете да играете билярд, или боулинг 4. Да сформирате довечера каре за белот 5. Да си направите пикник в събота в Южния парк /това примерно, може и другаде, хехехе/ 6. Да отидете на плуване, фитнес, аеробика или нещо друго 7. Да оправите отдавна загубилите първоначалния си вид чекмеджета в хола и с искрено задоволство да изхвърлите 80% от съдържанието им като морално или физически остаряло. Повярвайте ми - много е забавно. 8. Да се обадите на съученички от училище и да си направите кафе по женски / ако сте мъж пробвайте вариант с бира и съученици/ 9. Да излезете с детето и да си угаждате всячески 10. Да отидете на козметичка, фризьорка и т.н. и да прекарате един час във ваната след това Да продължавам ли?

Тема Скука?нови [re: Една жена]  
Автор нещо друго ()
Публикувано04.08.00 10:38



Чудя се как можеш да скучаеш като имаш себе си?

Тема Скука?нови [re: Една жена]  
Автор Една жена ()
Публикувано04.08.00 11:27



Можем да напишем един наръчник против скуката... Продължавам списъка на Меган: 11. Ако т. 1., 2., 3. не помогнат тогава опитайте следното - обаждате се първата гад, за която се сещате и му/й вдигате бесен скандал - отивате на пазар и всички продавачи ви изглеждат невъзпитани, режете и сечете на ред - звъните на пожарната и Бърза помощ и им обяснявате на дълго и нашироко, че с тези темпове на работа - пожари и здравна реформа и стачки - доникъде няма да стигнем, та камо ли в ЕС Ако и това не помогне - продължавате със следващото изброено... Ох, вероятно и това му е гот, да можеш да скучаеш дори със себе си...Знам ли...

Тема а в душата ти....нови [re: Една жена]  
Автор Джейн ()
Публикувано04.08.00 15:10



...също ли нищо не се случва?

Тема Скуката...нови [re: Една жена]  
Автор Лари Лафър ()
Публикувано04.08.00 16:53



Колкото и банално да звучи, мисля че един хубав здрав секс винаги може да разсее скуката. Толкова неща изписахте, та чак странно, наистина ли изобщо не ви минава това през главата? Честно?

Тема Скуката...нови [re: Една жена]  
Автор Една жена ()
Публикувано04.08.00 17:32



Ха) Какъв майтап...! На теб само това ли ти минава през главата?!

Тема Честно...нови [re: Лари Лафър]  
Автор случайно минаваща ()
Публикувано04.08.00 17:33



минава ми разбира се - аз съм за секса !!!!!

Тема Скуката...нови [re: Лари Лафър]  
Автор Mara ()
Публикувано04.08.00 17:58



Da,ama kato ot godini ja ubivam taka kak da ne mi e skuchno?

Тема Скуката...нови [re: Една жена]  
Автор Лари Лафър ()
Публикувано04.08.00 18:17



Ако въпросът е адресиран до мене - не само това разбира се, но и това, и то на едно от първите места, а пак повтарям, мисля че е странно, ако въобще не ти мине такава мисъл през главата. Най-нормално нещо, никакъв майтап не виждам.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.