Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 05.10.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За смисъла....нови  
Автор 41 ()
Публикувано30.07.00 21:16



Достатъчно ли поживяхме?"Съдържателен живот" ли имахме? Как разбирате понятието "съдържателен живот"? Какво трябва да се е случило с нас , за да квалифицираме живота си така?!

Тема За смисъла....нови [re: 41]  
Автор lili ()
Публикувано30.07.00 21:59



Това е много относително, всеки го разбира по своему. Ако успяваш да осъществяваш мечтите си, е съдържателен.

Тема За смисъла....нови [re: lili]  
Автор 41 ()
Публикувано30.07.00 22:42



Относително е ,ако описваме детайли.Но аз питам за общите неща.Пък ако някой реши да вметне и нещо "свое" - също не е лошо!

Тема За смисъла....нови [re: 41]  
Автор Една жена ()
Публикувано31.07.00 10:40



Накрая май се правят такива равни или сметки или равносметки... Има още пред всеки, ако му остане една свободна минута преди да издъхне за размисъл - би ти отговорил... Няма досега, поне при мен. Няма такова понятие.

Тема За смисъла.... [re: 41]  
Автор Жоэефина ()
Публикувано31.07.00 12:40



Момичета не си задавайте въпроси относно смисъла....Няма да откриете такъв,ако огледате нещата откъм всичките им страни и се абстрахирате от емоциите.Просто важното е какво ви се случва сега в този момент и как гледате вие на това.....Няма минало ,то е поредица от спомени,които пораждат някакви емоции.Бъдеще пък хич няма ,освен ако не си представяме идилични картинки, които ни носят след това само разочарование.Направете нещо щуро в живота си , точно сега в тоэи момент, нещо което винаги ви се е искало да направите!Хайде ,смело, вие сте още хубави и умни на всичкото отгоре.......Някой пак ще напише,че съм наивна, но аз мисля , че точно това му трябва на този клуб.Усмихнете се ,забравихте да се усмихвате :-))))))))))))))))

Тема За смисъла....нови [re: Жоэефина]  
Автор Една жена ()
Публикувано31.07.00 14:00



Точно така!

Тема За смисъла....нови [re: lili]  
Автор Джейн ()
Публикувано31.07.00 14:27



според мен е достатъчно да успееш да ги дефинираш (мечтите)... постигането убива... ...а щастието - то е мак, оронва листите си, щом до него се докоснеш, Том...

Тема За смисъла....нови [re: Жоэефина]  
Автор Джейн ()
Публикувано31.07.00 14:30



права си, днес е вчерашното утре и все пак, ако изобщо не се питаш....? как си човек....

Тема За смисъла....нови [re: 41]  
Автор Жоэефина ()
Публикувано31.07.00 16:04



Съгласна съм ,Джейн, но обикновенно проблемите ни много често идват от това,че прекалено често се питаме и се опитваме от позицията на господари на малките ни Вселени да подреждаме нещата по някакъв наш ред, повлиан в голяма степен от създадените ни от другите представи за това как трябва да изглеждат нещата.....Така забравяме да живеем и се превръщаме в съзерцатели на собствения си живот.

Тема За смисъла....нови [re: 41]  
Автор Питанка ()
Публикувано31.07.00 16:37



Една стара арабска поговорка каза,че ако си посадил дърво,отгледал дете и построил къща,не си живял напразно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.