Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 23.04.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Време е за новия Фокус  
Автор Limitless99 (непознат )
Публикувано15.06.11 22:19



Макар още да не е излязъл официално на пазара, новият Фокус вече започна да набира популярност. Някой имал ли е досег с него? Какво мислите - надскочили ли са Форд себе си :) Аз се поразроваих в нета и попаднах на някакъв текстдрайв, който ми се видя интересен. Какво мислите и за него:

http://textdrive.next-dc.com/textdrive/participants#



Тема Re: Време е за новия Фокуснови [re: Limitless99]  
Автор Borkomir (непознат )
Публикувано17.06.11 14:58



Кой ти каза, че не е излязъл :) Вече се продава в мото пфое. Сега малко е скъпичък още, ама да се надяваме, че ще паднат цените. Иначе аз му направих малък тест драйв. Карах най-мощния мотор, който е 182 коня. Вътре колата е страхотна, особено цветните дисплей и интериорното осветление :)

П.С. Тоя линк дето си го дал е интересен, въпреки че не видях някъде да говорят конкретно за колата. По-скоро ми приличат на хора, които са взели пари и се чудят какво да пишат, без много много да разбират.



Тема Re: Време е за новия Фокуснови [re: Borkomir]  
Автор Limitless99 (непознат )
Публикувано19.06.11 10:19



Някъде мернах, че щял официално да излезе на пазара есента. Иначе мен текст-драйва ми се видя доста интересен. В някои други държави са дали на официалния форум на Форд да му направи ревю. Но те са си фенове на марката и е ясно какво ще напишат, поне повечето. Блогърите се опитват да останат неутрални. А и за какво да взимат пари - дават им да го покарат и да напишат нещо интересно. А и като гледам какви са им мненията - с доста градивна критика, не ми се вижда като чиста реклама :) Пък и ако не друго, поне е написано приятно и увлекателно, особено ако не си запален фен на коли и не ти се чете само суха статистика.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.