Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 03.06.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Тема за рабирачинови  
Автор Ghia-ta (непознат)
Публикувано21.10.06 01:44



Става дума за мондео мк 1,лампата за еърбега свети непрекъснато,колата не е удряна Не ми се дават 800лв за нов компютър,възможно ли е да се размина със смяна на плочката която е под волана?Обикновено коя от всичките глупости по платката изгаря най-често?Ако някой е имал подобен проблем ще съм му задължен ако сподели как го е решил



Тема Re: за рабирачинови [re: Ghia-ta]  
Автор maistorabg (GSIманияк)
Публикувано22.10.06 03:24



Проверил ли си всички куплонзи,на мойто се ебаваше тоя под дясната седалка.



Тема Re: за рабирачинови [re: maistorabg]  
Автор Ghia-ta (непознат)
Публикувано22.10.06 13:07



Прегледах ги ама пак ще ги погледна,ще ги напръскам с WD-40 и ще ги продухам с компресора,дано се оправи





Тема Re: за рабирачинови [re: Ghia-ta]  
Автор Mondeo_AUT (член)
Публикувано25.10.06 23:06



Здрасти,

гори плочката, струва към 120 (май?) лв в МФ. При мен горя два пъти, първия път я смениха гаранционно, след това оставих лампата да си свети. Техниците в МФ казаха че няма шанс да се задейства докато свети, пък не ми се отваря волана всеки месец, за пари да не говорим. Така че да не ти пука и си карай така



Тема Re: за рабирачи [re: Mondeo_AUT]  
Автор Ghia-ta (непознат)
Публикувано30.10.06 23:11



Тая кола я имам 2г,а е на 12,що сега баш изгоря?Ако я сменя тая плочка колко ли ще изкара,ще се набутам,а ако изгори пак ще карам без airbag и туй то





Тема Re: за рабирачинови [re: Ghia-ta]  
Автор batmilen5 (непознат )
Публикувано10.12.06 21:04



Чел съм че гарантирания живот на аербега е до 5 г. след това трябвало да се сменят всички възли и възглавници, така че си помисли кое по напред да направиш





Тема Re: за рабирачинови [re: batmilen5]  
Автор Ghia-ta (непознат)
Публикувано11.12.06 00:31



откачих модула и сложих дървен волан

сега търся пластмаси имитация на махагон щото моите са сиви




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.