Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 25.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ford Cougar  
Автор Scott ()
Публикувано09.02.05 12:02



Колеги, някой има ли информация дали Кугар има нещо общо с Мазда, както предшественика му Проуб?
А също двигателя 2.5 V6 добър ли е, как е окачването и т.н.?



Тема Re: Ford Cougarнови [re: Scott]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.02.05 02:38



по-скоро мазда има общо с форд, щото е тяхна собственост



Тема Re: Ford Cougarнови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано10.02.05 09:42



За съжаление е обратното. Форд прилича на мазда. Виж например мазда 626 и мондео МКІ - маздата е на пазара преди мондеото /става въпрос за по-заоблената мазда, а не за тая ръбатата/. А форд купува мазда преди няколко години - след като на пазара излиза маздата и мондеото.



Тема Re: Ford Cougarнови [re: brock]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.02.05 19:19



аз говоря за настоящето, а кугуар, не е ли модела на мъркюри, който отговаря на ескорт или контур?



Тема Re: Ford Cougarнови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано05.03.05 19:06



Не мисля, че изобщо може да се говори за такова сравнение!


Е това е Cougar!

Hail and Kill

Kicking King

Тема открийте разликитенови [re: KickingKing]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано08.03.05 02:20



и

не знам дали става дума за модели от една исъща година, но са там някъде, както и да е той ескорт вече не се произвежда.


п.п. разликите между меркури и форд са се такива едни педераски, я предната решетка, я стоповете, меркурито се се опитва да изглежда по-"секси" ама поне в повечето случаи на мен ми изглежда смешно.

Редактирано от ~!@$%amp;^*()_+ на 08.03.05 02:43.



Тема Re: открийте разликитенови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор Kocko (tino)
Публикувано16.03.05 15:46



Дръж се на положение бе, мъркюри кугар и форд кугар е абсолютно една и съща кола, просто това е едно от малкото изключения (като проб примерно) когато американска кола е пусната директно на европейския пазар, само че мъркюри е луксозния вариант на форд в щатите, защото форд имат лош рейтинг на американския пазар, по същата причина инфинити е нисан, но се продава под друго име, защото се води доста по-луксозна кола, всичко е маркетинг, и пак повтарям няма грам разлика между мъркюри кугар и форд кугар, освен емблемата на капака и кормилото вътре, а в интерес на обективния поглед на нещата ти си пуснал снимка на тунингован кугар.



Тема Ето ви...нови [re: Kocko]  
Автор diesel power (добра нафта)
Публикувано16.03.05 19:34



...Меркюри Кугар:
от 1988-ма



(и аз вътре)

За по-подробна информация:

Редактирано от diesel power на 16.03.05 19:41.



Тема и що ми го казваш на мененови [re: Kocko]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.03.05 19:51



нали и аз това разправям, с малката поправка, че на американския пазар това си е форд ескорт




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.