Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 29.05.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Наглите тъпаци от МР  
Автор S@sel@ ()
Публикувано03.11.04 16:24



... еее това вече не можах да издържа...
тия не са нормални! За отношението и цените ... абе направо не ми се говори, а туй нещо на сайта също не е вярно: разпродажбата била в началото на лятото или можеби миналата година, ако не и през турско робство... да се обадя на телефона им в Тазмания, за да ми дадът номера им в Тамбукту- там май знаели...

След 4 телфонни разговора и 15 минути изчаквания нервите ми не издържаха и в секундата на вдигането на телефона от поредната неинформирана секретарка започнах скандала. Казах и да спре да ме прахварля из дебрите на телефонната им централа от мелодийка на мелодийка и т.н. и да ме сварже веднага с човека дет ми требе!


ЧУДО системата задейства и след по-малко от 3 сек. говорих с един по информиран. За съжаление несгодите ми не свършиха до тук... познайте дали той знаеше колка струва демонтаж, монтаж и реглаж (купих си 4 зимни гуми)... ДА- ПОЗНАХТЕ! Нямаше си и на представа, каза че ще ми даде телефона на човека дет знаел! Естествено го спрях (ощте бях напушен и готов да продължавам скандала) и му казах да ми каже по телефона щот ... ### ##...
И ЧУДЕСАТА ПРОДЪЛЖИХА: сле 10 сек съвещание разбрах че въпросната услуга ще ми струва само 70 лв. С това добрите новини не свършиха: ще могат да ми запишат час за сле около 10-тина дни или 2 седмици...

И тук вече идва наистина смешнато: да се обадя на друг телефон за да разбера... (тук вече съм дал на късо и не помня....)

Уф...

Фиеста 1.1 i `94
БОГ създаде хората, COLT ги направи равни!


Тема Ама и ти малко си прекалил!нови [re: S@sel@]  
Автор Mircha ()
Публикувано03.11.04 17:04



Да идеш да сменяш гуми в МП. Пълно е с добри, повтарям добри гумаджииници, където срещу 20лв. и един час ще ти свършат перфектно работата.

МП е за по-специфични работи, които в другите сервизи, от непознаване на марката, могат да оплескат. Тогава преглъщаш тези малки "екстри".

Между другото, когато отидеш на място и не са много заети, хората са общо взето любезни и вършат работа.

СПОКО и честито за гумите!

P.S. Какви гуми взе?


Много е хубаво, нищо да не правиш и след това да си починеш. Исп.нар. поговорка

Тема Пак съм кротъкнови [re: Mircha]  
Автор S@sel@ ()
Публикувано03.11.04 21:21



... то всичко започна от и-нет сайта им с непроменяна информация от по-миналото хиладолетие...
исках 4 джанти и там пише в рубриката "ГОРЕЩИ" новини, че има разпродажба и съответно: "6799854 ДЖАНТА 50.34" аз пък прежалих парите и видях че за нова джанта такива са цените...
...и като си почна едно размотаване и чудене по телефоните: защо имам интернет? как съм им влезнал в сайта? а те как да си влезнат в сайта? и т.н.

Карай да върви де.


Взех си 4 DEBICA зимни, произведени 40 седмица т.г. за по 52лв.
Отидох си съвсем културно да кварталния гумаджия и за 16лв. ми направи демонтаж, баланс, монтаж.


ПС В МР очаквах високи цени - към 30 лв или дори 40. А питането беше и покрай разузнаването ми за джантите и мястото им в душевността на българинът. Джанти за фиеста нямат в МР, а ги доставят по поръчка за след 2 седмици...

Фиеста 1.1 i `94
БОГ създаде хората, COLT ги направи равни!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.