Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 28.09.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Репарационен кит" за боянови  
Автор pu6kata (старае се)
Публикувано20.09.04 09:08



Здравеите, прочетох във една стара тема във форума за такъв кит и имам йелание да си взема ама от къде мога да го купя?

[/ОРИОН 91 1.4 моноred]


Тема във всеки магазин за автобоинови [re: pu6kata]  
Автор Щ-3O4Модератор (Щука)
Публикувано20.09.04 11:46



и в някои железарии се прадават китове. Фини и груби. Някои са комплект с втърдители, други не. Названието "Репарационен кит" нищо не ми говори :-) може би е търговски трик. То всеки кит е за репарариране.

SIERRA 1.8 Ghia, CVH



Тема ...а също може...нови [re: pu6kata]  
Автор kEFi (...)
Публикувано21.09.04 12:07



...отиваш в Мото Пфое, жземат ти номера на боята и след 1 до 2 седмици си имаш ТВОЯ репарационен кит!

Пояснявам! Този кит ми го показа колега на сбирката преди 2 или 3 седмици. В комплекта има някакви инструментчета са търкане (почистване от ръжда) и мазане, ръждопреобразовател (не съм сигурен дали беше в кита или е купувандопълнително) и тубичка с боя (колкото дамски лак). Предназначен е за ликвидиране на дребни дефекти. И аз мисля да си поръчам, но не сега.

Редактирано от kEFi на 21.09.04 12:23.



Тема Мааа т'ва само боя ли ти сготвят в МФ....нови [re: kEFi]  
Автор boris (минаващ)
Публикувано21.09.04 12:16



...или ти предоставят и разни други допълнителни нещица . да речем грунд , авто кит и подобни...
Все се надявах някой да каже на колегата по-подробно инфо та и аз да се възползвам...и аз щях да питам подобен въпрос но по-натам кат зема някоя стинка ама...Та конкретно сега :
имам тук там ръжда и желанието ми е да си я оправя сам. мислех за някви манипулации от сорта ръждопреобразувател, шкурка грунд кит и отгоре с боя от шпрей ама ако има ноу хау дет се вика и някойх все пак има желание да сподели ще съм благодарен.



Тема А стига бе...нови [re: kEFi]  
Автор S@sel@ ()
Публикувано21.09.04 16:27



колко пари? Требе ми! И аз искам!

Фиеста 1.1 i `94
БОГ създаде хората, COLT ги направи равни!


Тема ...цена...нови [re: S@sel@]  
Автор kEFi (...)
Публикувано21.09.04 17:30



...ще те излъжа - върти ми се нещо 17 или 27 но не съм сигурен...
Поръчва се в Мото Пфое - ако имат за твоята боя си го купуваш веднага, ако не - правиш поръчка и чакаш. Това е което знам.



Тема не! Беше "РЕПАРАЦИОНЕН КОМПЛЕКТ"нови [re: kEFi]  
Автор Щ-3O4Модератор (Щука)
Публикувано21.09.04 17:53



А това е друго нещо. Косси го показа но това не е репар. кит. :-). Комплектчето съдържа пръчица от едната страна с телена чутка, от другата четчица за боядисване, шишенце с боя-металек и шишенце с лак. Струва 12 лв. (по спомен) и е малко по-голямо от цигарена кутия :-)
В другите държави се продават такива в секи голям магазин със секция за автомобили....

SIERRA 1.8 Ghia, CVH


Редактирано от Щ-3O4 на 21.09.04 18:20.



Тема Re: не! Беше "РЕПАРАЦИОНЕН КОМПЛЕКТ" [re: Щ-3O4]  
Автор 666666 (новак)
Публикувано21.09.04 21:07



Щом като е за конкретен цвят значи не може във всеки магазин да го има...



Тема може, може...нови [re: 666666]  
Автор Щ-3O4Модератор (Щука)
Публикувано21.09.04 21:43



и ги има. Но не в този часови пояс....

SIERRA 1.8 Ghia, CVH



Тема Re: "Репарационен кит" за боянови [re: pu6kata]  
Автор valerko (Poznat :)))
Публикувано25.09.04 08:34



Момчета боя не се намира във всеки магазин.Така е защото една боя има в себе си няколко компонента.Примерно моето Мондео е бяло и скоро боядисах тук там.За да се получи бялата боя в същия си оттенък в магазина сипаха -бяла,тъмно синя,черна и охра.Това са четири бои.Белия цвят има доста оттенъци.В магазина ми казаха че има най много 7 компонентни бои.До тук с боята.За ръждата ако някой ви каже че става с ръждо преобразователи и тем подобни простотии не му се връзвайте.Докато не се изчисти напълно с телена четка но до блясък няма да има отърване,дори понякога и това не помага.Тръгне ли жеднъж няма спиране.

"Za da si gord-karai samo Ford"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.