Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 04.07.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помощ! Кажете някоя добра морга!  
Автор krava_i_pile (непознат)
Публикувано13.08.04 16:00



Та тавана ми го съсипаха тотално и безвъзвратно в автоцентър "младост". Някои има ли идея куде мога да си намеря нов или ако е видял някоя ударена Фиеста някъде???!!!! Гадна работа как изникват проблемите? На Горубляне дали ще има?

Fiesta 90-ta 1.1 Ghia карб


Тема за автомивката зад шел ли говориш???нови [re: krava_i_pile]  
Автор la4o (FORD USER)
Публикувано13.08.04 18:19



Какво означава съсипаха, обясни малко и кажи къде е мястото. Предупредиха ли те преди това, че може да стане, предложиха ли някаква компенсация, извиниха ли се??? И ако отговора на всичките въпроси е не, то колко човека застреля?

Поздрави,
la4o

Ford Mondeo - 1,8 16V

Редактирано от la4o на 13.08.04 18:20.



Тема Re: за автомивката зад шел ли говориш???нови [re: la4o]  
Автор krava_i_pile (непознат)
Публикувано14.08.04 01:15



мястото е до макдоналдс в Младост. Аз го свалих и го занесох.Казаха ще стане.днес го намерих мръсен,измачкан и пречупен на много места! Нищо не казах само да го хвърлят в най-близкия казан.Той за нищо не става. Така че ще си търся друг и ще го слагам сам. Надявам се да успея. Не болка за умиране но е неприятно малко. Аз на своя глава го свалих,но след безуспешни опити всякакви да се изпере и да се спрат наново избиващите кафеви и черни петна от цигари.Нямах избор просто!
Това е!Пък и сега без таван в колата не вони на гадно и я няма познатата миризма на застояло.ламарината поне не мирише

Fiesta 90-ta 1.1 Ghia карб


Тема Е луд ли си???нови [re: krava_i_pile]  
Автор la4o (FORD USER)
Публикувано14.08.04 18:25



Как така нищо не им каза??? Не ми казвай, че и си им платил за услугата??? Аз много често си мия колата там (живея много близо) и досега никога не съм бил недоволен, даже имайки предвид, че съм скръндза :) и бакшиш съм им оставял...

Направо не мога да повярвам, че си го направил... Може би точно за това, те няма да се притеснят изобщо и следващия път когато прецакат тавана на някой... И докато някой не отиде при тях с калашник и не му купят НОВ таван или друга съсипана част, няма и да се опитат да работят качествено... И винаги ще си караме така............ България.......

Нямам думи..........
la4o

Ford Mondeo - 1,8 16V



Тема Re: Е луд ли си???нови [re: la4o]  
Автор krava_i_pile (непознат)
Публикувано14.08.04 22:16



ла4о не съм луд
просто не обичам да се карам с хората. и да се карам и да не се карам нищо няма да стане.

Fiesta 90-ta 1.1 Ghia карб


Тема Re: Е луд ли си???нови [re: la4o]  
Автор krava_i_pile (непознат)
Публикувано14.08.04 22:19



не съм платил за услугата разбира се.Но аз като видяй само как го приеха и го хвърлиха като парцал и предусетих какво ще стане. Е да са живи и здрави не са първите мърлячи на света не са и последните.

Fiesta 90-ta 1.1 Ghia карб



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.