Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 22.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Събирам мнения за FORD Grenada  
Автор PRlSMA ()
Публикувано15.06.04 22:25



Мисля да си взимам доста изгодно Гренада 170 PS, бензин, със газова... Казват, че харчи 17 л. газ градско, но ако се стегне може и на 13 да падне... Вярно ли е това и има ли части за тези коли... Все пак е на 20+ години и трошат ли се много?

Редактирано от Disc: Колега, моля спазвай правилата във форума и пиши на кирилица!

Редактирано от Disc на 16.06.04 02:06.



Тема 170 PS-?? [re: PRlSMA]  
Автор asbeas (непознат )
Публикувано16.06.04 10:14



Не можах да намеря данни за Гранада с такъв мотор,колко см3. е инжекция или карб,и ако наистина е 170кс. трябва да е около 3000см3,а на 20год гола с тая кубатура просто не е истина кво праи с горивото квото и да е.Имам познат със Скорпио 2.8 на газ градско 18-20 нормално и около 16 мноооооо пенсионерско каране,ина4е извънградско 11-12 с до 120 км/ч Питай къв е мотора,че нещо май не ти казват цялата истина и много важно е при мощните мотори марката и модела на изпарителиа



Тема Re: Събирам мнения за FORD Grenadaнови [re: PRlSMA]  
Автор NlKJAMa ()
Публикувано16.06.04 13:42



Ами ние почти всички сме с европейски таратайки и Гренада ни е малко далече като инфо.
Но все пак да се оптам да могна с нещо. Спомням си че във форума се беше развихрила една дълга тема именно за Гренада та ръзвихри се с търсачката ако работи че при мен се дъни от време на време.



Тема Че гранада-та не е ли европейска?нови [re: NlKJAMa]  
Автор boris (новак)
Публикувано16.06.04 15:04



.



Тема А може и да е!нови [re: boris]  
Автор NlKJAMa ()
Публикувано16.06.04 15:59



Знам ли я ;) Аз като чуя двигател 3 литра веднага класирам към американките.



Тема е как да не е европейска ?!?нови [re: NlKJAMa]  
Автор cossy (ihuahu)
Публикувано16.06.04 21:42



ма мола ви са ! може ли така ?



Тема ами да! Без нея как щеше да се роди Скорпиончето?нови [re: cossy]  
Автор Щ-3O4Модератор (Щука)
Публикувано16.06.04 22:21



Произвежда се от 1977 до 1985 година когато се появява Скорпиото. Европейски автомобил от американски клас по обем и комфорт. Обемите са от 1.6 до 2.8. Последният е 6 цилиндров, 150 к.с. Среден разход на гориво 11.2 л/100 км. Максимален момент 216 Nm при 3000 оборота/мин. Максимална скорост 177 км/ч. Доста надеждни и с голям ресурс мотори.
А такова чудо-170 к.с. няма.

SIERRA 1.8 Ghia, CVH



Тема Re: ами да! Без нея как щеше да се роди Скорпиончето?нови [re: Щ-3O4]  
Автор PRlSMA ()
Публикувано17.06.04 00:21



значи мотора е 3.0-170 коня от предна модификациа или нещто от сорта но няма гнило никате-само е за боя...мога ли да намирам части за тази кола??и скъпи ли са те?

KOKOSHKITE SA MNOGO-PETELUT E VAJEN


Тема може и да си прав, но [re: PRlSMA]  
Автор Щ-3O4Модератор (Щука)
Публикувано17.06.04 08:52



такъв мотор 3.0-170PS ще да е уникален и не е правен и произвеждан за и в Европа. Евентуално в Англия но....
Така, че според мен зарежи тази оферта И силно се съмнявам че изобщо има части за него в Европа. За България-абсурд.
Та кажи още нещо за него де- V образен ли е, 6 цилиндров ли е, 8 ли е, дай VIN кода..

SIERRA 1.8 Ghia, CVH


Редактирано от Щ-3O4 на 17.06.04 09:00.



Тема да не е това???нови [re: Щ-3O4]  
Автор cossy (ihuahu)
Публикувано17.06.04 13:46



Ford Granada 2.8 Ghia mit 160PS
май беше от `78ма...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.