Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 30.06.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ми разбиха ми колата :-)  
Автор mr.j (непознат )
Публикувано14.06.04 12:02



Здравейте всички!
Та да се оплача и аз на арменския поп, както се казва. Разбиха ми колата, за да ми откраднат най-скапания автокасетофон на света!!! Пръснали са ми задното стъкло на скромното ми Орионче, слава богу на вратата (ей и гамените още имат съвест и не са влезнали например през предното) Та я кажете къде да го сменя сега относително евтинко (да поясня че става въпрос за София). Звънах на едни и ми казаха 39 лв. с поставянето - това добре ли е?
Също така трябва да купувам акумулатор, че моя направо вече си е за изхвърляне, а пък ама хич неразбирам, така че ще се радвам да дадете предложения, към какво да се насоча като избор (до към 80 лв.)
Благодаря ви предварително!



Тема За Бога хора не си оставяйте касетофоните в колата [re: mr.j]  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано14.06.04 12:06



Дали е последен модел или най-скапания с аналогово радио, няма значение. В тъмното и на няколко дози, надали се вижда разликата. Такаче, За Бога хора, не си оставяйте касетофоните в колата!!!




Тема Re: За Бога хора не си оставяйте касетофоните в колата [re: brock]  
Автор mr.j (непознат )
Публикувано14.06.04 12:26



Е да де, ама как да го првя този номер всяка вечер, жичка с жичка, кабел по кабел и т.н. Нали затова са панелите Каква е вашата процедура в това отношение, мисля че ще е полезно за всички ни? Както и да е, за радиото хич не ме яд, ма за стаклото - малееее! И влезнал с калните си обуща и омазал задната седалка - ужас!
Поздрави!



Тема ми просто слагам един мръсен парцал [re: mr.j]  
Автор Щ-3O4Модератор (Щука)
Публикувано14.06.04 12:31



върху касетофона. Поне да не дразни и да не се набива в очи. Е мисля че с това поне с 50% си увеличавам шансовете сутрин като сляза да го заваря в колата си.

SIERRA 1.8 Ghia, CVH



Тема уточнение [re: mr.j]  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано14.06.04 13:20



Като казвам да не си оставяте касетофоните имам в предвид панелите на касетофоните/CD-тата или целия касетофон, ако е без панел, а на шейна, ако пък няма шейна, сложете си!




Тема Понеже и на мен вече ми писна... [re: brock]  
Автор kEFi (...)
Публикувано14.06.04 13:29



...вече съм така - за да си сменя касетофона ще трябва да сваля цялото табло + флекс. Това пък ми дава време (при интервенция от страна на неоторизирани лица) да стана, да се измия, да си направя кафе (може и закуска), да си почистя пак пушката (за още по-сигурно) и да ПОЗДРАВЯ натрапника както подобава. Крум ряпа да яде!



Тема Това добре, но... [re: kEFi]  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано14.06.04 13:50



Това, че не могат да ти гепят касетофона е добре - ще си слушаш музика, ама съгласи се, че това въобще няма да ти помогне да не ти счупят прозореца - което в повечето случаи е доста по-неприятно и свързано с много нерви, време, разправии със застрахователи и не на последно място със средства
А за твоя "поздрав" не съм много сигурен, че ще имаш необходимото време - те надали ще седнат да се занимават половин час със демонтажа на касетофона - по-скоро ще пробват да го изтръгнат, дори и с цялото табло и като видят че не става, просто ще си тръгнат, а резултата може да е и потрошено табло => още разходи




Тема Нищо повече от това,... [re: brock]  
Автор kEFi (...)
Публикувано14.06.04 14:09



...което са ми причинили до сега не може да стане. Ядовете са си едни и същи всеки път. Ако не е ключалка - ще е прозорец. Застрахователите са си задължителни (все пак и те трябва да си ПОСЪВЕТВАТ контингента). Колата съм я прежалил, мераците са ми други!



Тема абе kEFi...нови [re: kEFi]  
Автор cossy (ihuahu)
Публикувано14.06.04 15:25



... как си я прежалил колата бе?!?
я се стягай, че няма да ти дадем тениска !




Тема Вече имам стъкло, но мразя още повече държавата! [re: kEFi]  
Автор mr.j (непознат )
Публикувано14.06.04 18:53



Та днес след голямо обикаляне, от девет планини в десета от магазин на магазин, от телефон на телефон - НАМЕРИХ стъкло (вярвайте ми наистина се бях отчаял! Взех го от някакви си Кобра или някаква друга змия беше , които явно са доста силни в областта на съклата. Вярно беше втора употреба, на всичкото от горе и бяло (колата ми е със зелени стъкла), но знаеки какво бях преживял, направо се зарадвах! В крайна сметка си изпсувах няколко пъти после (понеже съм човек естет) и си вигам - Бахти тъпата държава (нея най-много я споменавах ) , бахти тъпото бяло стъкло, бахти тъпите наркомани... !!! Както и да е поне имам някакво стъкло.
Наистина вече нямам, ама абсолютно никакво желание да имам музика в колата! Халал да му е на тоз посерко касетофона, още повече че няма какво да го прави, понеже панел за него НЯМА да намери , модела го няма в Б-я! Явно миналия път когато ми разбиха ключалката, човекът е бил разбирач и ми го остави непокътнато, този път късмет нямах
Както и да е това вече е история с поука - пазете си колите, касетофоните, жените (мъжете) и когато хванете някой да ви обира автомобила - пребийте го и заради нас всичките
Поздрави на всички!
П.С.
Дайте съвет за акумулатор до към 80 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.