Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 02.07.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Вече имам стъкло, но мразя още повече държавата!нови [re: mr.j]  
Автор NlKJAMa ()
Публикувано14.06.04 22:12



Без да имам лично мнение или по скоро опит, но от това което съм изчел в интернет покрай авто форумите правилния избор е един от двата
Монбан и искра мисля че беше като мненията са на кантар, но при всички положения и двете групи са доволни че не са платили двойно за същото качество визирайки Бош и останалите небъларски марки.



Тема Мам##### им ###### да ###!!!нови [re: mr.j]  
Автор S@sel@ ()
Публикувано14.06.04 23:37



Аххх как мразя такива случки! На старата каруца, веднъж чупиха задно стъкло и 2 или 3 пъти резервоара... накрая вече не купувах ключалки, а сложих един парцал, вечер колата се прибелаше на изпаренията, а сутрин от тубата...

Сега обмислям дали да не си взема една въздушна пушка и да чакам следващото шибано наркоманче от балкона... Въобще няма да намесвам безполезната ни полиция, ще го прострелям и бавно и спокойно ще слезна да го бия на почивки, после ще видим, само със съседите трябва да хвърляме чоп кой да е пръв в побоя!

Относно държавата обаче съжалавам, че смятам че си прав. И аз минах по същия път, и затуй сега спя с пейджъра до леглото, не знам дали ще има полза, но поне си мисля че съм направил каквото ми е по силите! За платен паркинг просто не става 35 лв месечно... 420+ автокаско 300 бассси... за 4 години колата ще си удвои стойността.

Уф много се разпрострях, ама ужасно е гадно така, прав си да споменаваш роднините!

Фиеста 1.1i `94


Тема Скапани наркоманчета [re: S@sel@]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано15.06.04 01:32



На 10 май и аз осъмнах с разбита ключалка и липси на "инвентар".
Тръгвайки за работа си намерих ключалката изтърбушена, колата отворена и поолекотена. Свили са ми двете токолони, бяха сложени на пода под предните седалки (дожаля ми да си режа корите на вратите като ги взех), един стар и повреден мобилен телефон от жабката и куфарчето с инструменти от багажника (моята кола е Ескорт комби и има лост от купето за отваряне на багажника).
Най ме е яд за инструментите да го вземат дяволите!
Без да броим, че задниците бяха оплескали тапицерията и в багажника беше бардак.

Радиото е с падащ панел, който по навик си свалям и нося у дома вечер, и въобще не са мъчили да трошат и разбиват за него. Лайнарчетата са зарязали лазерен принтер, който от предната вечер остана в багажника.

Рекапитулация: 60 лева за ключалка, 10 лева за автомивка, и около 100 лева за нови инструменти, поне най-необходимото.

По нова година ми изкъртиха капачката на резервоара, не знам дали са успели да източат нещо, но и за нова капачка се наложи да се изръся.

Хвана ли такъв вандал, не знам за вас, но аз съм му замислил такива преживявания, че Ханибал Лектър ще го смятат за невинна душичка след това...

Аре със здраве


Тема Re: Мам##### им ###### да ###!!! [re: S@sel@]  
Автор kEFi (...)
Публикувано15.06.04 09:05



...май това си е единственото решение!
Дори се хванах на втора работа заради тях, при това без заплащане - доброволец към наборната комисия на ТЕЛК!!!



Тема Акумулатор START [re: NlKJAMa]  
Автор boris (новак)
Публикувано15.06.04 09:25



на мен ми се прецака акумулатора с който е карал немеца и си взех от жигулката който миналото лято го купих..всичко е ток и жица ..за 55лв няма никви проблеми..с подаването на тока.....само дето е малко по-висок от предишният и се наложи да залепя една гума отгоре за да не стане някоя инфекция. Та може би ще е добре да гледаш височината на акумулаторите като си търсиш..но като цяло и аз съм чувал че няма проблеми с BG акумулатори. Поздрави и успех...
P.S. За Кобра...ми тези са най яки на пазара със стъкла за МПС-та...общо взето най-често така се получава като теб..обикаля се насам натам и накрая пак там се ходи



Тема При мен има пласмасов капак над акомулатора! [re: boris]  
Автор NlKJAMa ()
Публикувано15.06.04 09:52



.



Тема Май моя случай е най-забавен [re: kEFi]  
Автор Jack71 (непознат )
Публикувано15.06.04 10:33



С музиката в колата един приятел е взел крупни мерки : падащ панел + добрата стара шейна. Ако излиза за кратко сваля само панела за през ноща - целия кастофон .
Та моя случай: имам МНОГО ЛОШИЯ НАВИК да си забравям колата отключена и някой тарикат е забелязал това. та след щателен тараш ми е задигнал панела ( който крия под седалката) слънчеви очила ( маркови и скъпи но уви безполезни за него освен ако не носи 2 деоптера на лявото и 2.25 на дясното око - деоптрични са ) и всичкото ми пране ( аз ползвам пералнята на мама и тъкмо се връщах ) Та на другия ден бях без пукнат чифт гащи нито чорапи ( за какво ли му са ) нито фланелки нито дънки.... гол и бос . Е какво да се прави живота продължава: аз си нося сега новите дрешки ,а този мизерник дето ми обра колата си търси от къде да намери пари за следващата доза.
P.S. А между другото кретена не е видял 50 лв. които бях мушнал м/у касетките 4 пръста под касетофона, а се набиваха на очи щом влезеш още



Тема Re: Май моя случай е най-забавеннови [re: Jack71]  
Автор mr.j (непознат )
Публикувано15.06.04 10:58



Е ти напрово си си го търсил...



Тема Бях купил от едно наркоманченови [re: mr.j]  
Автор Kocko (tino)
Публикувано15.06.04 13:52



Блаупункт касетофон за кола, малко бях фен на марката тогава а и ми изпадна, за 30лв. сега доволно си свири в една колица на родата! Та викнах го в моята кола да го пробвам, то галоша изтръгнал направо кабелите на човечеца, пререва ми се като видях как му е отворил работа за няколко дни само да си оправи кабелите! Та онова влезе и почна да се оглежда като миньор попаднал на златна жилка! Един шамар зад врата и почнах най-невъзмутимо да му обяснявам, че ако някой, някога пипне тази кола, дали той или някое негово приятелче, повече няма да го намерят! Само че става въпрос за Ямбол и ги знам всичките! Детайлно му обясних докато пробвах "новата" придобивка как ще го бия цяла нощ завързан за дърво някъде из планините докато ми каже кой ми е пипнал точно колата (а и след това), как ще го оставя там, ще взема на един приятел кученцето, ще го поомажа около оная му работа с една пържола да мирише на месо и ще го пусна да се опита да хапне пържолата. След това детайлни обяснения за ямболските водоеми, колко е приятно да го вържа за колата и за някое дърво и да го стрелям от 5 метра с пневматичен пистолет (който неистово боли).

След този 5 минутен монолог хлапето нямаше търпение да си вземе паричките и да избяга, от тогава си оставям панела в колата и не е пипната а дрогарчетата ме заобикалят от 50 метра и кимат чинно! Та това е начина!

Колкото до акумулатора, я си купете бош силвър и не се занимавайте с калпави акумулатори, аз съм с монбат 65мач, като сложиш 50 на бош върти доста по-бързо от моя, а моя си го зареждам и си проверявам електролита доста често! Иначе отгоре съм сложил една плочка пластмасов теракот (нали продаваха по едно време такова) че веднъж стана инфекция и си позаварих малко капака!



Тема Лелее....нови [re: Kocko]  
Автор NlKJAMa ()
Публикувано15.06.04 14:46



Я следващия път като си ходиш питай кой ми свали еблемата отзаде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.