Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 02.06.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Пиша вестници!нови [re: NlKJAMa]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано18.04.05 21:16



Жълти и такива разни!

Свободно! Поправи се!


Тема Re: Кой какво работи+обади се на приятелнови [re: NlKJAMa]  
Автор Emil5koff (непознат)
Публикувано19.04.05 10:59



полицай...надявам се, че това не е мръсна дума



Тема Офис техника- сервизен техникнови [re: NlKJAMa]  
Автор efi1O5 (непознат )
Публикувано19.04.05 13:32



Сервизен техник.Ремонтирам всичко което печати.Копирни машини,принтери,факсове и т.н....Също така и рециклиране.Поздрави на всички:)



Тема Студентнови [re: NlKJAMa]  
Автор Sombul (непознат )
Публикувано21.04.05 10:50



Аз съм студент по приложна Информатика в DE и се возя с моя кораб Мондео Комби до Германия. Колко багаж влиза вьтре, не е истина

ICQ 53018470

Редактирано от Sombul на 21.04.05 10:53.



Тема инженер-обзавежданенови [re: NlKJAMa]  
Автор .eagleheart. (free and easy)
Публикувано13.08.05 11:15



занимавам се с проектиране на обзавеждане, дизайн...ей такива неща.

I expect nothing. I fear no one. I am free.


Тема Инженер- асансьораджиянови [re: NlKJAMa]  
Автор fiesta 1.6i (непознат)
Публикувано30.09.05 12:30



Тихомир Димитров, София
По образование инженер- ТУ-София, на работа като технически шеф и шеф продажби в една асансьорна фирма. Абе, в ролята на много маймуни на един клон... Често пътувам, затова не влизам често в клуба. Така или иначе вече съм фиеста фен, ама още си карам белия Мускал 12-так с много хром от 72-ра...
Телефона ми е 088 7 903811, ако на някой му трябват хубави асансьори... ;)))
А ако на някой му трябват не съвсем лоши асансьори, ще го свържа с фирмата на жена ми, техните са по- евтинийка, като за БГ-то... :)

Редактирано от fiesta 1.6i на 30.09.05 12:34.



Тема Re: Алея на героитенови [re: NlKJAMa]  
Автор hdosev (ИПСБ)
Публикувано03.10.05 17:42



от 26.09.2005 г. аз (и моята съпруга) сме в голямото СЕМЕИСТВО на ФОРД - с нашата малка но спретната (с две липи отпред) ФИЕСТА 1.3 (1994 г - с два air beg-a)
По професия - Счетоводител , по призвание ...... Поет - Счетоводител



Ние ще станем МИЛИОНИ (фенове на Форд)



Тема Re: Алея на героитенови [re: NlKJAMa]  
Автор lcoM (непознат )
Публикувано19.10.05 10:51



И аз съм системен администратор, програмист, ремонт и асемблиране на компютри и периферия - а бе с две думи ВОЕНЕН съм. При нас има една гадна думичка която добавят към длъжностната характеристика "ТОЙ И ...". Та от около година съм и фордфен. Съпругата ми откакто се качи на форда - не ще да погледне друга кола. Е завършил съм механотехникум - двигатели с вътрешно горене и каквото мога си го правя самичък по колата / то стези пълни инжекции не че можеш да направиш кой знае какво .../. Проблеми има разбира се - главния като че ли ми е сега с газта - много скъпи тези инжекциони бе, а пък не искат да се навият да ми сложат обикновенна газова. Но спестяваме "от закуските" и сигурно към догодина ще и сложа. Грехота е да си купиш кола за 3000 лева и да и сложиш газ за 1500 нооо такъв е живота.
ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО СА МИ ПОМАГАЛИ И КОИТО НАДЯВАМ СЕ ЩЕ МИ ПОМАГАТ, кога виртуално кога наистина !!!

FORD MONDEO 1,6 90 Estate car / комби демек / 1994 год. бензинче



Тема Re: Алея на героитенови [re: NlKJAMa]  
Автор 6i6kebap (непознат)
Публикувано18.11.05 20:34



музикант



Тема Флотски офицер , корабен механикнови [re: NlKJAMa]  
Автор инж. Й...в (непознат )
Публикувано03.01.06 22:15



Нека и аз да се разпиша в темата. Освен това съм и ч;лен на фен клуба на Форд /имам стикери по прозорците / . Карам Орион 1,6 дизел... Преди това имах Ескорт 1,3 ... Луд Форд-фен съм !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.