Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 03.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема още за летните гуминови  
Автор xyz11 (непознат )
Публикувано15.03.04 16:02



Имам такъв въпрос, виждам че има спежиалисти. Предстои ми покупка на летни гуми. Колебая се между: сумитомо хрт т4:гоодрич, новия модел/Полша/ или нокиан.



Тема Re: още за летните гуминови [re: xyz11]  
Автор lvo_Dinkov (реставратор)
Публикувано15.03.04 18:29



Като си купувах зимните Дебика, продавача почти насила се опитваше да ме убеди да си купя Нокиан, дори ми предложи да му покарам Реното с такива зимни, каза ,че били много добри, зимните не се различаваха много по цена от Дебиката, но понеже бях карал Дебика и си ми харесваше много и като поведение, и като шарка, и като цена, тях взех. За летни съм писал в темата по- долу, другия сезон ще ми се наложи да купя още две нови летни, май ще са Ласа Импетус.

Редактирано от lvo_Dinkov на 15.03.04 18:32.



Тема Re: още за летните гуминови [re: lvo_Dinkov]  
Автор acj (fiesta addict)
Публикувано15.03.04 21:32



А всъщност къде се продават импетуси?????????

Ford Fiesta 1.1mi
Ford Fiesta 1.6 Si 16V



Тема BF Goodrich!нови [re: acj]  
Автор Disc (Ford Rider)
Публикувано15.03.04 23:26



Аз лично ще купя такива след няколко дена, 2 броя. Бях планувал 4 Дънлоп, скоростен фактор Н, на много изгодна цена - 97 лв. бройката, но се отказах заради 2 нови предни амортесьора. Това ме подсеща да попитам за мнения за амортесьори!
Успех!

Orion CLX '91 1,4 CFI



Тема reнови [re: Disc]  
Автор sabre (FordDriver)
Публикувано16.03.04 09:44



А какво ви е мнението за Kormoran , гледах ги на 95лв , размера ми е 195/60r15 ? Всички други на този размер са над 100лв

Ford Mondeo 96'
115PS 88KW DOHC 16V


Тема Re: още за летните гуминови [re: xyz11]  
Автор kEFi (...)
Публикувано16.03.04 09:54



Лично аз предпочитам Nokian. Зимните им гуми са им едни от най-добрите (личен опит - карам такива вече 2-ра зима). Разликата се усеща най-много на необработен път или заледен и да си кажа честно 2 пъти ми спасиха живота! Летните също са им много добри. Скоро пак ще си ги сложа - NRH2 (H-ск.индекс). С де думи - обувките на колата са ми само Nokian.

P.P. Незнам при другите как е, но тези гуми са с доста мек профил. От една страна е по-голяма вероятноста да ги повредиш в някоя дупка, но от друга - независимо от скоростта, съответно и издуването, гумата си стои на пътя с целия профил, за разлика от повечето, които съм виждал (да не говоря за Дебица)!

Редактирано от kEFi на 16.03.04 09:57.



Тема Re: още за летните гуминови [re: kEFi]  
Автор xyz11 (непознат )
Публикувано16.03.04 10:00



Зимните гуми Нокиан са много добри, но за летните продавача ми каза че не са толкова добри. Интересува ме някои знае ли нещо за гуми Сумитомо/Япония/. Много ми ги препоръчват, но аз нищо не знам за тях.
Форд Орион 1.4 И, 91г.



Тема Re: още за летните гуминови [re: xyz11]  
Автор kEFi (...)
Публикувано16.03.04 10:05



Лично аз не съм съгласен! За миналия летен сезон след навъртени 20 000км по пътищата из цяла БГ и всякакви условия...и при доста висока средна скорост...честно казано се държат много добре, особено при дъжд...



Тема Re: още за летните гуми [re: kEFi]  
Автор xyz11 (непознат )
Публикувано16.03.04 11:35



Почти ме убеди. Ще събера още малко информация и ще реша. Бях се навил за гоодрич, но те са направени в Полша. Това ме смущава малко. Нокиан са във Финландия, мисля.



Тема Re: още за летните гуми [re: kEFi]  
Автор xyz11 (непознат )
Публикувано16.03.04 11:36



Говорим за новите Нокиан, с посока, нали така?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.