Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 11.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Скоростна кутия ...нови  
Автор nqkojN (непознат )
Публикувано08.03.04 10:54



Здравейте,
Имам проблем със скоростната кутия на Фиеста. От някъде капе масло и майсторите казват, че е от уплътнението (май беше семеринга).
Кажете някой майстор във Варна.



Тема Re: Скоростна кутия ...нови [re: nqkojN]  
Автор krava_i_pile (непознат)
Публикувано08.03.04 17:48



Да тва им е слабо място.
И моята е така. Не знам за Варна, но ремонта не е скъп.

Fiesta 90-ta 1.1 Ghia карб


Тема Re: Скоростна кутия ...нови [re: krava_i_pile]  
Автор PhoneFen (X100)
Публикувано08.03.04 18:17



Аз на моята тъкмо реших да и сменям семеринга и започна да трака , та като я отворихме и като почнах да сменям лагери като луд ...........та накрая се разделих с 300 лева почти ама да чукна на дърво като нова е в момента ........Майсторът ми се закани ,че повече на Фиеста няма да отвори кутия иначе бих ти дал номера му (Варна) :))



Тема Re: Скоростна кутия ...нови [re: PhoneFen]  
Автор nqkojN (непознат)
Публикувано08.03.04 20:59



Дай все пак номера му. Ако не се съгласи за ремонт, поне за консултация или пък за нещо друго, ако има нужда. Ако неискаш тук, прати го на мейла.



Тема Re: Скоростна кутия ...нови [re: PhoneFen]  
Автор diesel power (нафтова печка)
Публикувано09.03.04 09:22



Като стана дума за ремонти по кутии, моята също трудно включва на задна, но и на другите скорости съм забелязал, че малко "хрупа" като влизат. Не, не е съединителя. Само синхронизатори лесно ли се сменят и скъпо ли е?

________________________________
колата е кола, когато е МОЯТА кола


Тема Re: Скоростна кутия ... [re: nqkojN]  
Автор PhoneFen (X100)
Публикувано09.03.04 09:49



098458599, 0887718009 Митко




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.