Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 12.06.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови  
Автор Disc (Ford Rider)
Публикувано26.10.03 00:34



Autodata се нарича. Има безброй данни за всякакви коли. Имам някакви кракове за тази програма, но не и самата програма. В нея има и така търсените от мен размери на купето. Моля всеки който е чувал за нея, виждал я е някъде или има линк, да го пусне тук. Аз ще я изтегля и ще я сложа на прегледно място. Благодаря.

Ето и кратко резюме на програмата (на английски!):



Orion CLX '91 1,4 CFI

Редактирано от Disc на 26.10.03 00:56.



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: Disc]  
Автор Honda (любител)
Публикувано26.10.03 02:09



Пич не виждам заради едни размери защо трябва да си набавиш програма струваща 400 паунда.



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: Honda]  
Автор Disc (Ford Rider)
Публикувано26.10.03 02:20



Да кажем, че съм откачалка на тема софтуер, или пък имам една смачкана Фиеста която трябва да стане кола отново. А и не смятам да я купувам (програмата).

Orion CLX '91 1,4 CFI

Редактирано от Disc на 26.10.03 02:21.



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: Disc]  
Автор Mircha ()
Публикувано27.10.03 10:34



Засега резултати няма!

Пробвал ли си на Славейков?

Може да се търси и AllData, което е нещо подобно.

А най добре Ford TIS Europe!!! - попаднах на това докато търсех горните две.

P.S. AllData е на 73!!! диска.

Редактирано от Mircha на 27.10.03 11:22.



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: Disc]  
Автор BatGoro (търсещ)
Публикувано27.10.03 14:08



Здравей, аз мисля че я имам Аutodata-та, зависи коя версия ти трябва обаче.
Ще провере утре и ще пиша пак.



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: BatGoro]  
Автор Disc (Ford Rider)
Публикувано27.10.03 18:02



BatGoro цена няма да имаш, ако мога да се снабдя с едно работещо копие. Провери пък да видим. Без значение коя версия.

Mircha: Я ми подскажи от къде имаш това инфо, от опит или някъде си го срещнал в нета, наистина е някъде там като обем (14 DVD + 1 CD). А за Ford TIS Europe? Някъде си видял да се продават (пиратски) или пък линк да го клъвнем? Трафика не е ама никакъв проблем за мен, малко със скоростта съм скаран, но за сметка на това съм упорит (мисля, че си личи) та ако го има някъде казвай да го засмуча!

Orion CLX '91 1,4 CFI



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: Disc]  
Автор Mircha ()
Публикувано28.10.03 09:54



Всичко съм видял докато търсех да помогна с Autodata.

Виж

. Това не е най-евтиното място, но да речем, че цените са горе-долу такива.

Дисковете на AllData са наистина 73, но от тях три са основната система, а останалите са данни от различните производители, т.е. не е задължително да вземеш всички.

За Ford TIS Europe (Ford Tecnical Information System Europe) намерих цена около $25 (по днешния курс 42лв.).

За съжаление, след много "копане" не намерих място от където да се "клъвне".

М/у другото софтуера за инжекциите е супер. Мисля, че ще ми е полезен да открия проблема с вдигането на обороти. Благодаря!

"Българите били свободолюбив народ. Понякога попадали в робство, но и тогава не работели."

Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: Disc]  
Автор BatGoro (търсещ)
Публикувано28.10.03 10:16



Здрасти отново,
Значи имам Autodata, свалял съм я преди, когато имах повече свободно време :)
Доколкото си спомням, тогава я пробвах и работеше само за период от 30 дни - така и не съм търсил крак.
Ако си от София мога да ти я дам да си я запишеш (1 диск е тази, която имам), защото нямам възможност да я качвам в Нет-а.
пиши тук или на icq 10425201



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля ....нови [re: Disc]  
Автор Deo_pel (... вече женен)
Публикувано28.10.03 12:30



Здрасти. Аз съм от OPEL - клуба, имам някаква версия на AUTODATA, но е демо, на един диск и с крак за 30-дневен период (като изтече пак се краква). В София съм - ако си наблизо, мога да ти го дам. Обаче там никъде (поне в тази версия) не съм срещал размери на купето....



Тема Re: Намерете ми това. Моля, моля, моля, моля .... [re: Disc]  
Автор Honda (любител)
Публикувано28.10.03 21:05



Пич, поръчах демо версията на СД. Не знак какво включва, защото дамата не можа да ми обясни, но ако имаш крак прати го да видим за какво става дума




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.