Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 28.06.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема мнение за гуми KORMORANнови  
Автор DRAGON (Sierra)
Публикувано16.10.03 10:49



Ползвал ли е някой зимни гуми KORMORAN SNOWPRO.

Редактирано от Щ-3O4 на 31.10.03 09:17.



Тема Re: mnenie za gumi KORMORANнови [re: DRAGON]  
Автор kEFi (...)
Публикувано16.10.03 16:48



Колега, още ли не си си избрал гуми? Вече лоши гуми почти няма. Въпроса е на теб какви точно и за какво ти трябват. Гледаш само да са произведени до 1-2 години и къде ги съхраняват...Иначе всяка марка си има различни модели за различни условия. Нокиан са супер (и зимните и летните), Ласса също са добри, все пак са от новия (сравнително) завод на Бриджстоун в Турция (поне това си спомням, че ми казаха миналата година като ги купувах, същия модел, за който и ти питаше) и се стремят да заемат пазарна ниша...за корморан - нямам лични впечатления, но съм чувал добри отзиви...така, че синтезираш КАКВО ИСКАМ ОТ МОИТЕ ГУМИ и купуваш тези, предназначени за това...от която марка те кефи или тези на добра цена. Избора си е твой!
П.П. За повече информация относно гумите има много полезни линкове в клубния сайт. Включително има и превод на всички надписи по гумите какво значат....а и една гума не е само марка, а съчетание на най-малко 20 фактора, откъдето пък идват многото модели...



Тема Re: mnenie za gumi KORMORANнови [re: kEFi]  
Автор Rady1st (непознат )
Публикувано23.10.03 22:39



Moga da kaga 4e lo6i gumi ima i to dosta mnogo.Kato po4ne6 ot barum lassa debica....posledno kupih vredestein i nai posle sam dovolen.



Тема ...Значи...най-сетне си намерил гуминови [re: Rady1st]  
Автор kEFi (...)
Публикувано24.10.03 10:36



които отговатят на твоите изисквания, условия и начин на каране! Което пък не значи, че всички останали са ЛОШИ ГУМИ!



Тема Re: ...Значи...най-сетне си намерил гуминови [re: kEFi]  
Автор Rady1st (непознат)
Публикувано24.10.03 20:23



ne sam kazal 4e vsi4ki drugi sa lo6i a 4e tezi sa hubavi.No za barum lassa debica i vsi4ki evtini gumi proizvedeni predimno iz soc lagera kazvam 4e sa palen bokluk i po dobre da si kupi6 vtora upotreba.Polzval sam tezi marki za koito govorq.Koito iska da si tro6i glavata i glavata na drugite da kara s skapani gumi!



Тема Re: ...Значи...най-сетне си намерил гуминови [re: Rady1st]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано26.10.03 22:06



Здравей, съгласен съм, че изброените марки са от по- нисък клас, но определено не съм съгласен, че Дебика Фриго са боклук, миналата зима служебната кола на съквартиранта ми я изкара цялата с такива, имах възможността да я покарам, останах доволен от поведението им на пътя.



Тема Re: ...Значи...най-сетне си намерил гуминови [re: Rady1st]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано26.10.03 22:31



Далеч по-добре е да си купиш Дебица Фриго, отколкото да си купиш гуми втора употреба, защото нито ги знаеш как са експлоатирани, нито как са съхранявани.
И аз имам познати, които карат с такъв модел и определено не са недоволни.



Тема Re: mnenie za gumi KORMORANнови [re: DRAGON]  
Автор nimo (не е непознат)
Публикувано28.10.03 10:28



ako nqma6 pari za hubavi gumi si kupi TOYO az karam s M+S zimata nqma nikakav ama nikakav problem i ne sa mnogo po skapi ot glupostite za koito govorite ;)

Нощта е дълга.Седмата ракия...
Тъй цяла седмица почти живея...
А иде ми от яд да се напия


Тема Re: mnenie za gumi KORMORAN [re: nimo]  
Автор ThE AnimaL (Black DragoN)
Публикувано28.10.03 15:52



Аз сам с корморан. Меки са, изглеждат ми добре. До сега никой познат не се е оплаквал от тях. Ако са нови гуми няма да имаш грижи. Ако си земеш по маркови гуми застояли в някой склад от миналата или по-миналата година ще береш повече грижи. За Дебица има цяла тема в ОПЕЛ форума. Доколкото прочетох всички които са ги ползвали са останали доволни. Поне се произвеждат в Полша а не в турция или индокитай.

Mondeo Ghia 2.0


Тема Re: mnenie za gumi KORMORANнови [re: ThE AnimaL]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано28.10.03 21:09



За страната производител като спомена, купих си румънски Дженерал, летни, шарката на протектора е на Мишлен, доколокото разбрах са дъщерна фирма на Мишлен(или много смело крадат :)). Въпреки ужасните отзиви за румънските гуми, мога смело да заявя, че Дженерал са прекрасни летни гуми.Зимни не съм пробвал, но преди да си купя зимните гуми, първо за такива ще проверя(близките седмица- две:)), след това за Дебика Фриго и Барум Поларис. Та това за страната производител,не винаги факта, че са правени на маината му, означава, че са некачествени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.