Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 10.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "ЗА" или "ПРОТИВ" РЕГИСТРАЦИЯТА. Гласувайте!  
Автор Щ-3O4Модератор (MARVITCH)
Публикувано06.10.03 12:56



След разговор с Админите на Дира, постигнахме това компромисно решение. Гласувай Форднароде с "ЗА" или "ПРОТИВ".

Щ-304:
Евала момчета! Направихме заедно нещо добро за КЛУБА ! Първата бира е от мен!
Благодаря на всички за изказаните мнения!
Благодаря и на Админите на Дира, за проявеното разбиране!






Редактирано от Щ-3O4 на 08.10.03 15:07.



Тема ЗАнови [re: Щ-3O4]  
Автор ela izgrey (undercover)
Публикувано06.10.03 11:56



ЗА.
Обаче какво става когато някой нерегистриран отвори тема? Пак ли почва историята от миналата седмица??

Редактирано от Щ-3O4 на 06.10.03 13:16.



Тема ЗАнови [re: Щ-3O4]  
АвторMircha (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 12:37



Ето заради това ми спря достъпа - защото исках да се обсъди.

И още съм със спрян достъп(Понеделник, 06.X.2003 12:27), въпреки че трябваше да го пуснеш!

Кажи сега защо трябва да отварят теми само регистрирани? Какво печели клуба?

Според мен ако клубът беше задръстен от простотии - бива. Ама ми се струва, че напоследък не е имало подобно нещо.

От друга страна миналата седмица два дни имаше проблем с логването. Какво ще правим когато системата ни изхвърля?

Не съм принципно против, но и не виждам много аргументи за.

Редактирано от Щ-3O4 на 06.10.03 13:17.



Тема каквото съм казал ще го направянови [re: Mircha]  
Автор Щ-3O4Модератор (MARVITCH)
Публикувано06.10.03 12:56



готов си. Трябва да рестартираш експлорера май. Ще поговорим на бележки после ако имаш желание.
Момчета, имайте предвид че и моята връзка се скапва, пък и служебни ангажименти имам и не винаги мога да реагирам светкавично.
Не отговаряйте на това щото ще го терминирам след час два че е излишно.



Тема ЗАнови [re: Щ-3O4]  
Автор Щ-3O4Модератор (MARVITCH)
Публикувано06.10.03 13:18



.



Тема Re: За и Против РЕГИСТРАЦИЯТА. Гласувайте!нови [re: Щ-3O4]  
Автор Emil5koff (непознат )
Публикувано06.10.03 13:23



Не смятам, че задължителното регистриране ще направи темите по умни. Ако човека има нещо интересно да казва не би трябвало да е проблем да го каже и без регистрацията. Регистрацията трябва да е напълно доброволна и да става когато всеки сам реши да се индентифицира като член на клуба и това не би трябвало да му носи "привилегията да поръчва музиката", т.е само член да може да отваря нова тема.
Друг въпрос е, че при възникване на алтернативни мнения по дадена тема, за мен самия, по-голяма тежест би имало мнението на регистриран член.



Тема За или ПРОТИВ!?нови [re: Emil5koff]  
Автор Щ-3O4Модератор (MARVITCH)
Публикувано06.10.03 13:30



моля те! Пусни пак мнение, старото ще го изтрия. Всеки вече достатъчно има опит за да изкаже мнението си категорично. Не сме от вчера в този клуб.

Нали не забравяш че става въпрос за регистрация в Дира!? :-). Темите ще са такива каквито са. Ни по умни , ни по глупави. Ползата е да не влизат 10 различни с ник "Аз", Ползата е че Щ-304 има Сиера, Ползата е да ти пусна бележка " Здравей, Емо...", Ползата е авторитет на клуба, Ползата е да не влезе друг с твоя ник, Ползата е да не се провокира клуба със случайно попаднал и пуснал тема " Дизеловите Фордове са по-хубави" и след това забравя изобщо че е влизал и т.н и т.н.


Редактирано от Щ-3O4 на 06.10.03 13:51.



Тема ЗА нови [re: Щ-3O4]  
Автор Emil5koff (непознат )
Публикувано06.10.03 14:52



О.К. да бъда "ЗА"

Редактирано от Щ-3O4 на 06.10.03 17:53.



Тема Re: За и Против РЕГИСТРАЦИЯТА. Гласувайте!нови [re: Щ-3O4]  
Авторnavin (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 15:42



по принцип съм "ЗА" регистрацията но искам да питам ще има ли истрити или блокирани теми. Регистрацията ще ми даде ли право да си изказвам мнението свободно.
ако имом право на мнения без да се спират съм "ЗА"



Тема гарантира ти го - re navinнови [re: navin]  
Автор ela izgrey (undercover)
Публикувано06.10.03 16:04



Виж клубните правила, гарантира ти го.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.