Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 01.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фиеста и шум от гърнетонови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 14:17



Здравейте
Фиестата ми започна да реве много от гърнето и като погледнах видях че отзад на последното ми гърне я няма тръмате дето стърчи отзад - гърнето е здраво но просто се е откъснала тръбта.
Възможно ли е да рево от това или да сменям всичките гърнета и къде ще ми препоръчате да ги сменя.
Предлагат ми да ми сменят всичките гърнета за 160 лева като са тръби + 2 гърнета и още едно на мястото на катализатора.
Много ли ми искат според Вас и дали ще е удачно да замествам катализатора или да преглъщам още пари.



Тема Re: Фиеста и шум от гърнетонови [re: Aз]  
Автор Kocko (base)
Публикувано08.09.03 17:34



Тази тема я обсъждахме доста в предни топици. Прегледай следващите страници за постове. Накратко Да много вероятно е да реве заради края на тръбата, даже е 90% сигурно, ако имаш мерак да сменяш всичко, сложи си гърне от форд на мястото на катализатора, има модели без катализатор които имат нормално топлоотделящо гърне вместо кат! Но НИКОГА не прекарвай тръба през него, топлината е лошо нещо и ти скапва останалите гърнета дори да са здрави. И като ходиш да ти ги слагат купи си една тубичка силикон за гарнитури и ги накарай да ти сложат от него преди да ти снадят тръбите и да ги затегнат, повярвай ми хубаво нещо е да го има! По тези пътища не си единствения с този проблем ноо други решения няма, поне не толкова добри!



Тема Re: Фиеста и шум от гърнетонови [re: Aз]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано08.09.03 18:27



Ново задно гърне за Фиеста+смяна в Ем Комплект 33 на околовръстното е ~50лв.С 1 година гаранция.



Тема Re: Не бързай да сменяваш нищо [re: Aз]  
АвторГимиk (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 00:40



Аз имах същия проблем, тръбата не липсваше, беше там но овиснала.
Шума беше ужасен, чак да не повярваш че е от това.
Отиди при някой да ти сложи тръба, няма да ти излезе скъпо и ще видиш резултата!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.