Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 19.04.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Тема Слагане на климатикнови  
Автор Radoy (Alfa 164)
Публикувано06.05.03 18:59



Момчета, могали да си сложа климатик на моята сиера, като сваля такъв от друга сиера и ще имали някакви сериозни спънки. Интересува ме и цената.



Тема и моя е допълнително сложеннови [re: Radoy]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 20:23



не е монтиран в завода. Работи чудесно но имах проблем само с генераторния ремък защото вече става друг. В момента е шестпистов 1350 от някакво японско возило. Иначе няма причини да имаш проблеми. В купето имам два бутона: пуск и вътрешна циркулация. Вторият бутон задейства въздушна клапа. Може би тук ще ти е проблема, но и без нея става. Действай, заслужава си



Тема Re: и моя е допълнително сложеннови [re: Щ-3O4]  
Автор Radoy (Alfa 164)
Публикувано09.05.03 15:39



Аз и сега съм си със 6 пистов ремък, но първо трябва да намеря сиера с климатик.



Тема Re: и моя е допълнително сложен [re: Щ-3O4]  
Автор tanik (доктора)
Публикувано13.05.03 16:50



а къде го намвери? Аз също търся, но за Ескорт 1,6 16V 98г.



Тема в Южна Италия :-)нови [re: tanik]  
Автор Щ-3O4Модератор (MARVITCH)
Публикувано13.05.03 17:02



Така я купих. Сиера 1.8 с климатик няма. Има фирми които доставят и слагат климатици Дори и сайт имаше на българска такава фирма. Ще се поразтърся. Но са скъпи. Най ефтиния беше около 1000 евро. Нов де.



Тема Re: в Южна Италия :-)нови [re: Щ-3O4]  
Автор Radoy (Alfa 164)
Публикувано14.05.03 14:22



Ремъка стандартно ми е 6 пистов и то с автоматично обтягащо устройство. Стандартно двигателите 2.0 ДОНС са така.



Тема Re: Слагане на климатикнови [re: Radoy]  
Автор HOT_ROD ( AVTO MANIAK)
Публикувано08.06.03 20:40



Vuv WEBASTO slagat klimatici! Firmata se namira v Sofia v dvora na zavod BALKANKAR sre6to pazara na Krasnoselo. Idi ipitai dali slagat i stari?



Тема Re: Слагане на климатикнови [re: HOT_ROD]  
Автор Radoy (Alfa 164)
Публикувано09.06.03 11:34



Ако и сложа климатик няма да ходя в никакъв сервиз. Сам ще го взема от другата сиера и ще го сложа на моята. Трябват ми хладилни техници само за пълненето. Но това няма да е сега, защото утре си вземам колата от бояджий и там глътна 220лв. Дребни бъгове по боята, да огледа задните вежди преди да са тръгнали да ръждясват. Само боята е 50лв. за 250гр.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.