Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 27.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kupih si Mondeo Ghia, Suveeeeet ...нови  
Автор ThE AnimaL (hate titles)
Публикувано03.04.03 11:03



Kupih si mondeo 94 2.0l Zetec, Ghia
Mnogo dobro technichesko sastojanie. Kajete njakoj siet ili njakade kadeto da poprocheta malko za nego ... Imam da smenjam zadnata bronja shtoto e podpirana v bordjur i cjalata e super izpodrskana i spukana ... Inache v Moto Phohe mi kazaha che osven tva trjabva da si smenja zadni tamponi i da si napravja regulaj na prednicata shtoto prednite zaedno s remaci i ne znam kakvo oshte bili novi (smenjani na skoro) i e dobre da mine.

Trudno e da si nevidim ...


Тема A gazova uredbaнови [re: ThE AnimaL]  
Автор ThE AnimaL (hate titles)
Публикувано03.04.03 11:04



Nasjakade me plashat che ne moga da mu sloja normalen GAS. Samo gazov injection za 1800 lv. Dali e verno ?

Trudno e da si nevidim ...


Тема Re: Kupih si Mondeo Ghia, Suveeeeet ...нови [re: ThE AnimaL]  
АвторDenis (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 11:30



Вж. www.Mondeoclub.ru



Тема Re: Kupih si Mondeo Ghia, Suveeeeet ...нови [re: ThE AnimaL]  
Автор Disc (почти редовен)
Публикувано03.04.03 13:13



Продавам БРОНЯ задна, за FORD MONDEO SEDAN, Тел.: 02767383


Тва е обява от mobile.bg, обади се и късмет!

Orion '91 1,4 CFI


Тема Re: Kupih si Mondeo Ghia, Suveeeeet ...нови [re: Disc]  
Автор Jp (мушмурок ;))))
Публикувано04.04.03 00:42



E ama na 4oveka mu triabva za kombi



Тема Re: Kupih si Mondeo Ghia, Suveeeeet ...нови [re: Jp]  
Авторvektra 2i (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 02:16



tia sa ludi-1800 lv za gazova uredba-edinstvenoto koeto triabva da znaes za gazova za injekcin e tva 4e triabva otvreme na vreme da raboti na benzin kolata da ne se zapusat diuzite.dali ti ru4no ste ia prevkliu4vas ili avtomati4no e bez zna4enie.oklo 350-450 leva struva edna takava



Тема aha! I ???нови [re: vektra 2i]  
Автор Ford RS (непознат)
Публикувано05.04.03 04:46



a we pi4 za kolko pari4ki si vzel kolata??za 8?10 xilqdi leva??ako dade6 o6te 1800 6ti padne onaq rabota ?? pri uslovie 4e gazov inzekcion gori tolkoz litra kolkoto benzin po4ti na polovina 6e pla6ta6 razxodi za gorivo.S normalna gazova uredba 6te pla6ta6 20 procenta pove4e t.e. ako ti gori 10-12 gradsko togava 14-16 (ne sam siguren kolko e:) i kakvo?? tam li 6e prai6 ekonomiq we mizernik? Ne se pretisnqvai i az bqx na toq klub i kato vidqx 4e razlikata v razxoda e mnogo malka (1.6 105 injekciq) i imam si pari4ki dosta 6to da ne go karam na benzin??

Ama bulgarina e golqm budala.misli 4e kato ima kolata AGU togava bqga da go kupi...siktir gazta we!po-dobre na benzin da mu se radvam:))

Ama gazov inzekcion za takuv golqm dvigatel e MNOGO golqm plius!! Xi4 ne mu misli i ne slu6ai drugite kvo ti vikat.

Ford Orion 1.6 RS....ot Septemvri i s Turbo:)))))


Тема Re: aha! I ???нови [re: Ford RS]  
Автор ThE AnimaL (hate titles)
Публикувано07.04.03 13:25



Тва за уредбата за 400 лв е смешно. Виждал съм изгурмели газови уредбио на Мондео независимо дали са и пласмасови или метални колекторите. Нямя смисъл. Като сабера пари ще си зема инжекцион. Като се прави нвщо поне да е истинско. Аз до работата и обратно минажам по 60 км секи ден отделно дето си джиткам насам натам. Ще го избия за 1 година.

Trudno e da si nevidim ...


Тема Re: aha! I ??? [re: ThE AnimaL]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 14:13



absolutno prav si! Pred men vuznikna sushtija problem kato si vzeh kolta. Razbiarachi se nameriha vsjakakvi......." abe njama problem 280lv i gotovo" , "abe slagame klapite i nemash grizi"......no v kraina smetka istinata e edna - ako sa plastamsovi kolektorite trjabav da bude s gazov injekcion. Taka napravih i az - izrusih 1770lv. i veche za 16000 pochti sum ja izplatil.
V nachaloto inashe malko problemi dokato nastroja emulaciata, no sled tova nikvi grizi ... sipvash gaz i karash
Nastroivat ja s edin notebook v dvijenie, mnogo se kefih kato gledah, vadi edni grafiki chudesii napravo super.



Тема още 5000 км. ти трябватнови [re: SRl]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 14:29



да я изплатиш :-)))
А я моля за коментар следното: Всяка кола гори по паспорт определен тип бензин-с определен октан. Газта е с октан около 110. Как това УНИВЕРСАЛНО гориво с което вървят и трабанти и мерцедеси се отразява на работата на двиганеля и износването му?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.