Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 03.06.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дискусия за сайт клуб Форднови  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано17.03.03 22:23



Повдигна се въпроса за създаване на сайт на собствениците на Форд. До тук трима са изявилите желание да участват в създаването на сайта. Паола, Щ-304 и аз. Разбира се всеки който има желание е добре дошъл.
Бих желал да поставя на дискусия някой въпроси касаещи евентуалното създаване на сайта.
1. Къде да се хоства. Засега предложението е хит.бг. Там обаче може да се поставя само чист html. Ако в бъдеще искаме да ползваме интерактивност на страниците там няма да стане. Не се поддържат PHP, ASP и SGI.
2. Съдържание на сайта. Всеки да даде мнение какво да има.
3. Име на клуба и съответно на сайта.
4. Има предложение за различните модели да има секции и някой да поддържа информацита в тях.

Вероятно има и други въпроси които съм пропуснал. Който се сеща да казва.


е началото на дискусията.

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!

Тема Re: Дискусия за сайт клуб Форднови [re: Ceдмия]  
Автор Disc (почти редовен)
Публикувано17.03.03 22:39



Аз вече дадох мнение, но нека се вземе под внимание и 20-те Мб дето дават на такъв хостинг!!!

Orion '91 1,4 CFI


Тема Re: Дискусия за сайт клуб Форднови [re: Disc]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано17.03.03 22:48



Ами ако говориш за хит.бг мястото е 10 МБ. Ще питам тези дни за хостинг на друго място. Един от вариантите е платен хостинг, но това подлежи на обсъждане.

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема Re: Дискусия за сайт клуб Форднови [re: Ceдмия]  
Автор Disc (почти редовен)
Публикувано17.03.03 22:51



По дяволите платения хостинг, по-добре при мен. Малко по-бавно, но пък място - бол, но за сметка на това безплатно ......

Orion '91 1,4 CFI


Тема Re: Дискусия за сайт клуб Форднови [re: Disc]  
Автор Disc (почти редовен)
Публикувано17.03.03 22:55



всъщност що си чатим през форума? я ме потърси на ай си кю-то. мамка му, тука като ми се пусне кирилицата - спиране няма

Orion '91 1,4 CFI


Тема SIERRA тукнови [re: Disc]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 23:02



Ами, добре, Диск. Давай фронтовата страница, начин на достъп, как,какво и що и да почваме лека полека. Ако има други мереклии Сиери, нека свирнат ТУК. И какво да имат разделите: примерно мисля за моя модел: История, модели, технически данни, разновидности, извадки от каталози и ремонтна литература, техническо обслужване на възли и детайли, впечатления на собственици, снимки на колите им и т.н евентуално. Но нека структурата да е еднаква за всички модели. А общата част може и да е диалогична и веселичка :-).



Тема Re: Дискусия за сайт клуб Форднови [re: Disc]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано17.03.03 23:08



Хехе, ами пусни го това кю :))

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема Re: Дискусия за сайт клуб Форднови [re: Ceдмия]  
АвторFordist (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:00



Ако може, нека да не се мъчим да "изобретяваме велосипед". Погледнете например в www.mondeoclub.ru Предполагам всички това искаме.



Тема Re: Съдържаниенови [re: Ceдмия]  
Автор Paola (непознат)
Публикувано18.03.03 12:12



1. По отношение хостването може и на techno-link, но hit.bg звучи много по-добре, в смисъл няма да се изписва "free", а и по нататък може да се помисли и за друго място.
2. Съдържание. Предложи се сайта да е на феновете на форд в България, при това положение може да се казва ford-club. hit.bg приемерно.
А в съдържанието може да се включи:
1. история- та на форд, придружена със снимки на моделите, Щ- 304 беше оставил един линк с различните модели.
2.Секция с различните модели, като за всеки модел има технически данни, галерия, често срещани проблеми. И както се предложи най-добре да е структурирана по един същи начин за всички модели.
3.Магазини и сервизи.
4.Евнетуално секция , за членовете на клуба и техните коли.
6. И връзки към други сайтове.
Може да направя един примерен сайт на фронт пейдж в близките дни и да се обсъди по-добре съдържанието.



Тема ами, да!нови [re: Paola]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 16:39



слагайте началото, все трябва да се почне отнякъде. Мога да помагам с немски праводи и електричарски работи, пък и за изработката на секция в сайта-също. Ринкове и информация-БОЛ! Ще го направим!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.