Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 29.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Problem s kolata ili taka pone mi se struva:(нови  
Автор Ford RS (непознат)
Публикувано04.03.03 05:42



Problema e sledniq...karam edin ford orion 1.6 105 kone s full injection

Predi nqkolko dni smenix agrenazniq remuk i maslata (karam castrol magnatec 10W-40 tai kato begam mnogo s kolata:)kato se pribiram ot serviza zabelqzax v garaza 4e kato zasilvam ot 3000 i gore se 4uva ne6to kato svirka:))) Sqka6 turbo se vkliu4va (dano ama nqma takova ne6to...pone vse o6te;)remuka i maslata gi smenix drugade 6toto moq maistor be6e zaet mnogo i trqbva6e da zamina za 4uzbina s kolata...edna razxodka do Solun ;)otklonil sam ot temata sorry:)

Kolata sviri kakto spomenax po-nagore i nqkakuv zvuk (moze xidr. povdiga4i) vzexa da 6umqt pove4e ot normalnoto.Otidox pri moq maistor i sled kato go vzex na razxodka s otvoreni prozoreci i toi go 4ul i mi e kazal 4e tova e normalno...az mu vikam kak da e normalno ot ediniq den na drugiq?? taka 4e toi mi iskliu4i fajkta 4e vodnata pompa si otiva ama ot kakvo se dulzi tova ne6to???Kolata zagrqva normalno,varvi normalno i t.n.Predi6niq remuk be6e po4ti na par4eta (xubavo 4e mi mina akula da go smenqm po-rano:() i be6e nqkuv ni motorcraft ni ot izvestnite firmi...noviq si e originalen na Bosch....a puk drugiq problem be6e prekalenoto stqgane na remuka na dinamoto deto vodilo do malko iznosvane na lageri na generatora ama karai:)

taka 4e moq problem e za6to sviri skapanoto ne6to...vsi4ki me uverqvat 4e e ni6to ama kak taka ot ediniq den na drugiq??

thanx za otgovorite

PS.mnogo se pretisnqvam tai 4e sam student i ako mi otide nqkoq vodna pompa togaz....:(((((((((((((((((

Ford Orion 1.6 RS....ot Septemvri i s Turbo:)))))


Тема Re: Problem s kolata ili taka pone mi se struva:(нови [re: Ford RS]  
Автор Slack© (the_surfer)
Публикувано04.03.03 13:39



Ами по принцип е трудно да се диагностира такъв проблем от тук освен ако човек не си е патил точно от този или е свръх експерт-професионалист. Предното ти масло 15W-40 ли беше или 10W-50? Mоже да ти е реди4ко 40-ката и хидравличните повдигачи да са се разтропали ама чак пък свирене...?!?

---- live and learn ----


Тема Re: Problem s kolata ili taka pone mi se struva:(нови [re: Slack©]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 21:30



Свирвнвто може да не идва от двигателя, а от ремъка. Много често новите ремъци свирят известно време след смяната - нищо страшно. Маслото не е проблем ако не ти свети лампата. Помпата ако си е трагнала ще има по-скоро срържене отколкото свирене. След известно време ще изчезне ако питаш мен, но нищто не е сигурно.

Много вървят тиа Ескорти, нали - имам го същия!!!



Тема И при мен го има [re: Slack©]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 21:31



Моята от както я купих, като вдигна 3000 и започва да свири като турбо. А е 1.4 моноинжекция. Сменял сум масла, ремуци, филтри, но свиренето все си го има. Наскро чух едно чисто ново Ауди А6 да свири по същия начин. Даже помислих, че някой ми е взел колата, та се обърнах да видя какво става... Всички казват че е нормално. Даже ми казаха да се радвам, че свири... лошото било като спре да свири



Тема Re: Problem s kolata ili taka pone mi se struva:(нови [re: Ford RS]  
Автор alexbg67 (Недоразбрал ?!?)
Публикувано05.03.03 19:31



Moje da e lager na obtegacha... Obiknoveno s remuka se smenia i toi.

Hates Bull Shits...


Тема ne triabwa da swiri :)нови [re: Ford RS]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 10:48



nema takowa neshto kato normalno swirene. Proweri dali ne sa poprenategnali remyka. otidi si pri twoia chowek-ako triabwa go swalete i slozhete pak. pri men beshe prenategnat leko i mi razbi i wodnata pompa sled 3 meseca...maprawo shtiah da podpalia Royal Cars togawa-basi i neshtastnicite



Тема Едва ли е от ремъкнови [re: DLCl]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 11:40



Ремъкът свири по доста специфичен начин. Не знам как е при колегата, но поне при мен си е различно - по-скоро е свистене... точно както го описва "като да е с турбо колата". И то при определени обороти. А и карам така над година (откакто съм я купил) и нямам никакви проблеми засега



Тема Re: Problem s kolata ili taka pone mi se struva:(нови [re: Ford RS]  
АвторRene (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 23:36



Ако ти свири много, сложи си сирене в ушите и никъв проблем няма да имаш (Алоо, Алоо):))) Аз смених задните лагери (2бр.) и сега ни6то,ама абсолютно ни6то не чувам. Имам Форд 1.6 ЕFI Orion, 105 кончета-вихрогончета. Я, аз съм бил със сирене в ушите:)))))))))))))))))))



Тема Re: Smeshnikнови [re: Rene]  
Автор 5O5GTi (PEUGEOT)
Публикувано12.03.03 11:24



Ha....4oveka ima problem toq mu se buzga tuka

4uval sum takova svistene - prili4a na izpuskane na vuzduh pod visoko nalqgane prez maluk otvor...danebi nqkoi ot vakuumnite marku4eta da ti izpuska vuzduh?
Tova mojesh da si go proverish....

De da beshe taka...


Тема Re: Problem s kolata ili taka pone mi se struva:(нови [re: Ford RS]  
Автор Kicho (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 17:39



Dobre de
a tova svirene na miasto nima li go?
ako mojesh da go simulirash na miasto hvashtash oshte edin da dyrji oborotite a ti slushash ot koia zona po tochno idva.
loshoto e che i 2ta remyka sa edin do drug. no vse shte e neshto da se raznishti problema.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.