Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 22.05.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сайт ФОРД с модератор Диск ХОВТО!?  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 22:41



Идеята на Диск е добра, но не и е мястото тук във форума който мисля е за бърза помощ, а не за обширни публикации. Предлагам който може-да си направим един сайт на феновете на Форд в България. С кратко представяне на участниците и каручките им. И там да се публикува и споделя обширният ремонтен опит, пък и всякакви материали по темата. И линкове по модели и още и още... А?!



Тема Re: Сайт ФОРД с модератор Диск ХОВТО!?нови [re: Щ-3O4]  
АвторMr.Ford (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 02:05



Ideiata e mnogo dobra ipredi sam mislel zaz tova, i sam reshil da go napravia v kraia na godinata. V momenta sam izvan stranata i niama kak, no stranica shte ima!!!! Ford forever!!!!



Тема напротив, за дълги публикации енови [re: Щ-3O4]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано25.02.03 10:48



няма смисъл да се цепим на 1000 места не сме толкова побъркани (или дискреминирани) като БМВ феновете че собствен сайт да си правим, тук и без това не се пише толкова не пречи тук да се публикуват всякакви статии мнения препоръки проблеми бърза помощ ако ще.
Лошото е, че са малко феновете на Форд. Много хора карат Форд, ама го карат по принуда, щото тая кола била най-изгодна като са пазарували и т.н. но не е фенска марка, малко неща има във Форд дето другите го нямат, има ли фенове на Деу извън Корея, просто това е една масова марка с масови проблеми и нищо специално. Мен ме кефи точно за това, че успява да съвмести много неща в едно, и качеството за цената е добро.

А за Disc евала му за статията, ако му се занимава да модераторства, да се обади правим го мод. веднага. Той Само-Дизел се подвизаваше за малко тук като мод., ама нали продаде сиерата и купува мерцедес сега, не му е до нас толкова ;))

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Сайт "Приятелите на Форд-България"нови [re: Magnum]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 13:12



Айде, кой ще де захваща със сайта на "Приятелите на Форд-България"? На първо време там могат да се качат всички модели и технически данни и ценни линкове. Пък и нещо като FAQ. Започват да се повтарят въпроси във форума... Нека си го има, но не е достатъчно. Мисля.



Тема Re: Сайт "Приятелите на Форд-България"нови [re: Щ-3O4]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано17.03.03 16:39



Аз съм за сайта. Все пак ако искаме да правим такъв, дай да пуснем обсъждане.
Имам предвид каде да го хостнем, колко хора ще се занимават с него. Да нахвърляме идеи за съдържание. Кой с какво ще се занимава и такива неща. Как да го наречем също е въпрос. Мога да се заема с изработката, като разбира се ще приема всички идеи. Ясно е че ще е на безплатен сървър, а и като се има предвид че ще е за хора живеещи тук няма да е проблем с видимоста му.
Поздрави

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема hit.bg?нови [re: Ceдмия]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 19:21



предлагам да е на hit.bg. Не те товарят с разни логота, прозорчета и т.н, и не те задължават с нищо. Там имам сайт от преди вече 3 години и има безупречна подръжка. Мястото беше май 20 МБа, което на първо време е абсолютно достатъчно. Достъпът е с файл-мениджър, за FTP не съм сигурен, май нямаха. Но не е беда като начало. Започни го, пък ще си разпределим задачите. Аз мога да хвана раздела за Сиера евентуално. За всеки модел ще има отговорник, и след като му дадеш достъп, ще товари. Мисля че ще се разберем. Успех!



Тема Re: hit.bg?нови [re: Щ-3O4]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 21:00



Ideata e mnogo dobra. I kakto se predloji po-gore, moje kato nachalo da obsudime sudurjanieto na saita i da vkluchime info za razlichnite modeli , az moga da pratq info za fiesta, kakto i da napravime galeriq sus snimki. No da reshime koi shte se zaeme, kato nai dobre bi bilo wseki da napishe po neshto v otdelnite temi v saita.



Тема Re: hit.bg?нови [re: Paola]  
Автор Disc (почти редовен)
Публикувано17.03.03 22:10



Tova za HIT.BG ne e losha idea. Mоже да не е много уместна идея но и аз имам такава. Понеже работя във интернет провайдър може да го хоствам за начало на наш сървер. Лошото към момента е че сме с малък канал който предстой в скоро време да разширим. Поне що се отнася за място няма да има проблем, защото 20 Мб са крайно недостатъчни - поне аз имам 100-150 Мб хайнеси на разни модели и години. Нека продължим обсъждането. Може и някой друг да предложи повече "служебно" място и голям канал.

Orion '91 1,4 CFI



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.