Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 16.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ще стане линови  
Автор OKL (*Mr. Nice Guy*)
Публикувано25.11.02 15:02



има ли техническа пречка да си разменя предните седалки, лява с дясна. Лявата ми е много издънена, а дясната ми е като нова. Писна ми да карам все едно седя на пода. СТава въпрос за форд ескорт междинка ('88).


* За да го набутате по-лесно -



Тема Re: ще стане линови [re: OKL]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 00:46



Ne bi trqbvalo, no nali wsqka sedalka si ima tam razni neshta za swalqne i wdigane tova shte ti e na obratnoto



Тема Re: ще стане линови [re: Paola]  
Автор OKL (*Mr. Nice Guy*)
Публикувано26.11.02 11:21



tва за наобратното е ясно и въобще не ме притеснява. Едно време на Заставата бяхме се засилили да сменяме седалките, но не помня що не го направихме.
Исках да науча от някой, който вече го е правил или поне е демонтирал седалките, за да не си губя времето в открития.

Мерси все пак за отговора.


* За да го набутате по-лесно -



Тема Re: ще стане ли [re: OKL]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано27.11.02 14:44



Това за което се сещам че ще е различно - ще се обърнат врътките за нагласяне на облегалката.
Свалял съм ги но се съм обърнал внимание дали ще стане да се обърнат.

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема Re: ще стане линови [re: Ceдмия]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 00:41



Bi trqbvalo da stane az si gledah moite sedalki i dokolkoto vidqh nqmat nqkakvi razliki, otvivash boltovete razmenqh gi sedalkite i gotovo;)



Тема Re: ще стане линови [re: OKL]  
Автор FOR (непознат )
Публикувано04.01.03 12:37



Няма никви проблеми да си ги размениш. Моя Ескорт като го кърпиха миналото лято, майстора му беше разменил двете седалки(предните). Кофти е единствено, че ти се обръщат всички лостове, ръчки и др. Моя е двувратка и има отстрани за повдигане на облегалката. Бяха се паднали отвътре и това беше единственото нещо, което ме накара да си ги разменя сам. Няма никви проблеми. отворите си пасват пък са само 4 болта 10-ки.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.