Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 01.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за Форд КА  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано28.05.02 17:46



Здравейте,
не съм погледнала в по-старите теми дали има нещо по въпроса...
Та...някой от тука има ли такава количка или поне впечатления от нея?
Много ми харесва на мен Но дали само на вид е хубава ( да де, въпрос на вкус) или има недостатъци доста?

Мерси предварително, ако някой отговори




Тема Re: за Форд КАнови [re: бyбoлeчka]  
Авторsky (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 00:33



Vozil sn se v takava,ne e nesto koiznae kvo(Ford e vse pak) ama e priarna i lesna za karane,osobenno v grada. Za dlgi ptuvania e malko neudobna. Zastoto e tesni4ka i motorceto i e slabo,ama e ikonomicna i ako si nameris takava zapazena,dobre poddrzana ne e los izbor. Samo mi se struva ce mnogo pari im iskat,za tova koeto predstavliava



Тема Дегизирана Фиестанови [re: sky]  
Автор TK3C ()
Публикувано29.05.02 09:32



Това е същата като моята фиеста, с различни ламарини и вътрешно обзавеждане. Но важните неща са същите.
Докато са нови, са добре, здрави са, стабилно возят не много меко ама и не друсат като каруци, двигателите не са нищо особено ама стават не горят много. То и обзавеждането не е кой знае какво, но все пак целта е била евтина кола.
От друга страна пък са предимно женски коли, т.е. не са карани много и не са юркани като за последно, най-много да са поразбити тампоните на окачването от дупките.
Ако не те дразни външният вид, и колата не е скъсана от каране, вземай.



Тема Re: Дегизирана Фиестанови [re: TK3C]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано29.05.02 11:26



мене външния вид не ме дразни изобщо, а напротив...точно защото е малка и дамска ми харесва, на калинка ми прилича :-)
не се виждам хич в нещо голямо...
ама...ще видим...кога ще си взема такава..искам я !



Тема Женска кола: Фордканови [re: бyбoлeчka]  
Автор TK3C ()
Публикувано29.05.02 13:32



За женска кола е супер, то това и е целта май. Приятелката ми се чувства идеално във фиестата.
Единствено въпроса е цената, дали си заслужава. Защото, както казах, не е различна от фиестата, а сигурно държи 50% по-висока цена. Поне 2ра ръка. Но пък едва ли е изстискана, дори напротив. А и модела е нов, мисля 4-5 години. Така че проблеми едва ли ще има.
То вече май не ги произвеждат, въпреки че видях скоро да се продават нови такива.
Аз лично не бих си купил такава кола, но ако въпроса е повече във формата и цветовете, тогава КА не е лош избор.



Тема Re: Женска кола: Фордканови [re: TK3C]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано29.05.02 14:58



Не ми е попадала обява за КА втора употреба, а специално гледам вестници и списания разни...Само 1 на сайта на Мото Пфое ...в раздела за Центъра им за употребявани автомобили (и на други места - същата я има ) имаше една - 12 000 лв , но вече я няма.
Ама то пък ако се реши да ce взeмe ще се намери ...
Иначе новата в Мото Пфое е 7 260 ЕUR, без ДДС
Множко май за таз' калинчица - малинчица...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.