Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 15.06.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема FORD 1.6  
АвторLT (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 14:43



Кажете нещо за ФОРД 1,6 бензин/88, навил съм се да взимам един такъв. Има малко поръждясало по калниците но не е болка за умиране



Тема Re: FORD 1.6нови [re: LT]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано19.12.01 09:57



Не е лош мотора. Всъщност те са два - 90 и 105 к.с. Според мен 90 е напълно достатъчно за това купе (предполагам, че говориш за Ескорт). Няма смисъл от по-големите разходи на 105. Ако обаче е за по-голямо купе, 90 идва малко слаб.
Аз лично в момента временно (поради зимните условия) карам Ескорт 1,4 (75к.с.) и съм впечатлен от динамиката и поведението му на пътя въобще!

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: FORD 1.6нови [re: LT]  
АвторLT (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 11:01



Извинявам се, става дума за Ескорт, с две врати е, незнам колко коня е
а ходовата им част как е (карета, кормилни болтове, амортисьори)



Тема Re: FORD 1.6нови [re: LT]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано19.12.01 11:07



Не е зле, но да ти кажа малко са им по-скъпи частите в сравнение с другите немски коли от този клас. За справка виж темата "Възмутен съм" в VW-клуб.

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: FORD 1.6нови [re: Vento]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 11:36



Малко си в грешка, защото мотора 105 к.с. EFI се прави от 90г.> и не го слагат на това старото купе (гладкия стоп). А иначе много от частите са същите, по ходовата част имам предвид.



Тема Re: FORD 1.6нови [re: Myyy]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано20.12.01 19:39



Да бе, и това кабрио, дето го гледах в Германия да не е със сменен мотор случайно?!
Как да не се слага, като моя е '86г. и в книжката му пише, че се слага и 105к.с. мотор... Я пак си провери по бумагите...

Volkswagen е моят автомобил!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.