Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 01.05.24 
Автомобили
   >> Ford
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема pitane za Ford Fiesta  
Авторhendrix (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 13:40



Kupih naskoro Fiesta 1.1 mi 1990 godina.
Kazaha mi 4e trqbvalo da se smenqt nqkakvi tamponi na prednicata. No ne se smenqli samo tamponite, a i nosa4ite zaedno s tqh. V posledstvie razbrah 4e tova shte mi struva okolo 200 lv - i to samo 4asti bez trud. Nqkoi znae li dali se smenqt i nosa4ite zadyljitelno?
Predvaritelno blagodarq za informaciqta



Тема Re: Незнам за носачите, нонови [re: hendrix]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 11:01



Аз имам Фиеста и я купих тази година. Не сам сменяла никакви тампони, ти защо реши , че трябва да ги сменяш?



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: hendrix]  
Автор sosad (странник)
Публикувано29.10.01 11:59



Ako в носачите фабрично са впресовани тампони, и те са разбити или самите носачи са изкривени, би било добре да бъдат подменени с нови, НО е възможно сигурно и някой някъде да ги ремонтира, по добре разпитай, виж по различните магазини каква е цената и тогава вземи решение. (С питане до Цариград се стига)



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: sosad]  
Авторhendrix (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 13:21



prosto mi kazaha, 4e tamponite sa kapsulovani ili ne6to takova za nosa4ite. i po princip v tozi slu4ai stava podmqna I NA nosa4ite. kazaha mi sy6to 4e mojelo da se izbiqt tamponite i da se smenqt samo te, no...
ina4e nosa4ite ne sa izkriveni, nito podbiti..
a vyob6te nqkoi znae li 4itav serviz za ford, kydeto da otida i da q vidqt izcqlo?

predvaritelno blagodarq!



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: hendrix]  
Автор sosad (странник)
Публикувано30.10.01 13:29



znam li ot kude si? Ako si ot Sofia ste ti kaga, къде аз ходя, впро4ем какви са оплакванията ти? за да отидеш в сервиза?



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: sosad]  
Авторhendrix (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 14:25



ами да, от София съм.
не, не че имам конкретни оплаквания просто майка ми взе тази кола на скоро (аз имам Голф) и исках да й помогна, да я закарам на сервиз, за да я видят има ли нещо за смяна няма ли... тя е ходила в някакъв и са й казали за въпросните тампони с носачи че са за смяна. аз не разбирам, но като слушам мотора чувам нещо като потракване. не знам дали това е нормално или не. с хидравлични повдигачи ли е или не (1.1 моно инж).
защото аз като взех Голфа ми чукаше хидравличен повдигач и ги смених.
просто искам да видя колата в читав сервиз и да ми кажат има ли й нещо и какво...

а също ако знаеш, или някои от Вас знае какъв е нормалния разход за този бръмбъзък. не съм го мерил още но приятели ми казаха, че не трябва да харчи повече от 5.5/100 в града...

predwaritelno blagodarq za informaciqta!!!



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: hendrix]  
Автор Дизeлджия (DieselOS)
Публикувано30.10.01 14:31



Da, moje da se smenqt samo tamponite.
Originalnite sa nitovani za nosacha.
Rezervni se prodavat po magazinite,
no povecheto sa turski!!!
Ako ima i sharnir za smqna (i toi e nitovan!), ti preporuchvam da smenish celiq nosach, koito se prodava komplekt s vuprosnite tamponi i sharniri!
Razlikata v cenata e minimalna!!!!



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: Дизeлджия]  
Авторhendrix (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 14:37



а от къде ме съветваш да си ги взема (носачите с тампоните и т.н.), защото аз намерих цена от 107 лв. за брой, т.е. над 200 за двата


мерси дизел!!



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: hendrix]  
АвторNew (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 15:41



Глупости! Тези твои приятели не са в час. 5,5/100 харчи на извънградско /дори
може и 5/, но на градско зимата 7/100. Все пак това е за кола между 8-12 г., незнам твоята колко е ?! И ако карбуратора ти е О"к, ако не, ще ти харчи повече!



Тема Re: pitane za Ford Fiestaнови [re: hendrix]  
Автор Дизeлджия (DieselOS)
Публикувано30.10.01 16:18



Kupuval sum predi poveche ot godina za edin priqtel. Nqmam mnogo spomeni:( beshe nesto
kato "autohelp", mislq che imat magazin na
Simeon. Shte gi otkriesh kato pitash za amortisjori Kayaba, samo te gi vnasqt!
Inache, cenata beshe nqkude tam, mejdu 100-120lv.

Uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.