Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 20.09.24 
Автомобили
   >> Ford
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема искам да си купя коланови  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 18:38



Нищо не разбирам, нямам и познати които да разбират, дайте акъл какво да гледам, за да не ме прекарат тарикатите



Тема Re: искам да си купя коланови [re: Mилa]  
Автор sewi (нервак)
Публикувано09.05.01 18:52



Обикновено скъпа каквото и да гледаш, колкото и да гледаш като се купува кола N-та ръка човек все се прекарва.Сигурно затова са измислили новите коли.

Между другото да не се прекараш да си вземеш FIESTA.

Искай и ще ти се даде,търси и ще намериш.

Тема Re: искам да си купя коланови [re: sewi]  
Авторslav1 (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 23:13



Защо си се ориентирала точно към Форд. Определено неподходяща марка за автомобил втора употреба. Напиши до каква сума си готова да отделиш за автомобил и може би ще ти предложа възможно най-добрите компромисни варианти за тези пари. Като ти отговоря ще си избереш нещо, а може и да ти помогна с закупуването ако искаш. А на SEWI вярно е че най-хубавата кола е новата ама да не живеем в България:)) Засега ще търкаляме стари коли нали и ние /автомонтьорите/ трябва да живеем:))



Тема Re: искам да си купя коланови [re: slav1]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 22:43



Да бе, чувала съм ги тия лафове за колата и жената и късмета
Не съм се спряла на Форд, на нищо не съм се спряла. Както казах нищо не разбирам от това. Та затова събирам съвети. Значи до 3500 левчета нещо



Тема Re: искам да си купя коланови [re: Mилa]  
Авторslav1 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 19:43



Ще проверя точно за тези пари какво можеш да си вземеш. Ориентировъчно
Опел Кадет в отлично състояние, Вектра с голям късмет:)), нещо от рода на Рено 19, Голф II, Фиеста със сигурност но не ти препоръчвам. А също така и Фиат Типо ама пак е кофти кола помисли си на какво ще се спреш, а аз ще се погрижа с конкретни оферти ако искаш:))



Тема Re: искам да си купя коланови [re: slav1]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 19:19



Искам. Докато ми отговориш вече се спрях на нещо и се чудя кое да е
Значи Кадет или Типо. А пък за Вектрата, а късмет де?
Та събирам оферти.



Тема Re: искам да си купя коланови [re: Mилa]  
Авторslav1 (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 22:32



Ако питаш мене Кадет за предпочитане оказа се изпитана марка за България.
Започвам да събирам оферти. Ако искаш ми прати други начини за свръзка
/Е-маил, ICQ, телефон / на Е-маил stan_slav@dir.bg. Ще чакам и събирам оферти за теб:))



Тема Re: искам да си купя коланови [re: Mилa]  
Авторпako (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 15:06



не мога да разбера какъв е този професор които ти дава акъл да си купиш кадет или типо за 3500 като за същите модели коли цените варират между 2000-2500 има списания и вестници пълни с обяви разгледай ги и сте се увериш



Тема Re: искам да си купя коланови [re: пako]  
Автор sewi (нервак)
Публикувано30.05.01 06:37



Абе ти някога ходил ли си на обява за продажба на кола.Пробвай и ще видиш как ако в обявата пише отлична то по представите на купувача е добра ,а ако пише добра то колата е в трагично състояние.Така ,че Кадет или Типо в "отлично "състояние никой няма да продаде под 3000лв.

Искай и ще ти се даде,търси и ще намериш.


Тема Re: искам да си купя коланови [re: sewi]  
Авторmonciko (Нерегистриран)
Публикувано23.06.01 03:16



Abe sewi osuznai se be 4ovek kadet v idealno sustoqnie i za 5000DM nqma da namerish , a kolkoto za TIPO tva ne e nikva kola a 4ist problem:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.