Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 07.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема za boraнови  
Авторmagic_fan (Нерегистриран)
Публикувано11.02.01 23:36



zdravejte dragi cvetarki i cvetari :) ( neshto kato skypi syotechestvenici)
imam edno vyprosche koeto me mychi zashtoto me e obhvanala naludnichavata eko iniciativa da spasja edna malka gorichka ot pylnoto i unishtojenie
kakto i da e tuj ne e tolkova po temata
ta temata e toest vyprosa : kak da si napravja razsad za malki borcheta kakvi griji sa neobhodimi za tjahh moje li da se napravi zarodish ot shisharka i tn i tn vsichko koeto znaete shte mi e ot polza vkljuchitelno kak se presajdat kato otrasnat na kakvi mesta i ... abe vsichko mi trjabva zashoto sym laik v tazi oblast
ne sym mnogo siguren dali tova e za tazi tema ama az tema ovoshtarstvo ne vidjah :)
ta za tova reshih che tuk njakosh shte da znae otgovor :)
shte mi pomognete akoo napishete neshto po temata blagodarja vi
magic_fan



Тема Re: za boraнови [re: magic_fan]  
Автор nbb (ентусиаст)
Публикувано12.02.01 19:52



Не знам какъв е тоя интерес и какво смяташ да ги правиш тези плодчета. Обясни ми, пък след това ще намеря кой да ти обясни какво трябва да направиш.



Вярно е това, в което вярваш !

Тема Става много трудно, нови [re: magic_fan]  
Автор Jennifer (минаващ)
Публикувано12.02.01 21:20



можеш да си вземеш готово от някой разсадник - малък екземпляр и пак можеш да се грижиш за него и да си направиш бонсайче. От семка става много трудно. Не съм опитвала, но съм чела в книгите.



***
SUL



Тема Re: za boraнови [re: nbb]  
Авторmagic_fan (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 22:23



kis kis kis :) trjabvashe samo da pitash bre :)
znachi imam si edna gora v blizost do nas v kojato sym izrasnal i poneje sega ja vijdam v okajano systojanie reshih che shte napravja neshto za neja pochvam s pochistvaneto poopravjane na pejkite i zalesjavane zashtoto v momenta e zverski oredjala napravo kryv mi kape ot syrceto kato ja gledam ttakiva mi ti raboti za tova mi trjabvat borchetata ham... drugi dyrveta syshto stava ama s tjah njamam problemi za namirane i otglejdane a i ne e mnogo jelatelno zashtoto gorata si e borova vse pak trjabva da se spazva stilyt na prirodata az iskam samo da pomogna malko za kompensacija na tija deto sa minali predi men
magic_fan



Тема sevte shte mi e da se zahvana s neshto trudno ;)нови [re: Jennifer]  
Авторmagic_fan (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 22:28



kis kis :)) vsichki kato im kaja che iskam da otgledam borche i mi govorjat za bonsajche :) vsyshtnost men mi trjabva samo da go razsadja i posle shte go prenesa v estestvenata mu sreda
sega imam vyprositelna dali imash predstava kolko struva v razsadnik edno borche
hmhm az kakto go mislja njama da imam pari za mnogo dryvcheta a men mi trjabvat baja ....
bi li prochela pak v tezi knigi i ako moje da citirash tuk tova koeto smjatash che shte mi vlezne v rabota ?
tuka naskoro se setih che moje bi shte stane i razvyjdane ot klonche toest kato otkysna kloncheto i go potopja vyv voda da pusne koreni dali shte stane taka ?
a edin poznat me podseti da probvam s klonche i ovohtarsko mazilo i posle dda go zasadja v saksija ... obache az ne znam ot kyde moga da namerja takova mazilo
magic_fan



Тема Re: sevte shte mi e da se zahvana s neshto trudno ;)нови [re: magic_fan]  
Автор nbb (ентусиаст)
Публикувано13.02.01 00:17



Ако наистина се интересуваш, попитай в някое лесничейство. Те отглеждат разсад. Но ако не си правиш майтап, ще взема да ти напиша как точно става, но наистина ще отнеме много време докато стане гора.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема seriozno razbira seнови [re: nbb]  
Авторmagic_fan (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 17:07



zdrave
razbira se che seriozno se interesuvam inache shtjah li da vi zanimavam ?
tova che shte mine mnogo vreme dokato stane otnovo kakto beshe taja gora go znam i dori ne sym siguren dali shte go dojiveja da ja vidja takava no bih polojil osnovite na restavracijata to i sega si ima dyrveta samo deto sa na polovina pochti...
ajde pishi veche sym pochnal 3 eksperimenta za zahvashtane na dryvche kazvaj byrje kak a go napravja spoluchlivo shtoto imam namerenie a mu se poradvam i az malko na tova si tvorenie :)
a za lesnichejstvoto... ima li oshte takiva neshta v BG ??? men ne mi se vjarva njama koj da gi izdyrja maj ... a i da ima ne znam kyde sa ako znaesh neshto i za tjah napishi mi za da otida da govorja s tjah
magic_fan



Тема Re: seriozno razbira seнови [re: magic_fan]  
Автор nbb (ентусиаст)
Публикувано13.02.01 18:48



Днес говорих с една приятелка- лесовъд. Не си дава съветите безплатно, защото си щял да й вземеш хляба.

Но можеш да си купиш, колкото ти душа иска, борчета за 5-10 стотинки бройката от нея.

Вярно е това, в което вярваш !

Тема Re: seriozno razbira seнови [re: nbb]  
Авторmagic_fan (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 23:06



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SUPER :))) ako sa po 10 st ... SUPER!!!
kaji adres telefon abe vsichko tam :) kak da se svyrja s taz prijatelka?!?!?! iskam ja za svoja prijatelka ;))
magic_fan



Тема Колко ти трябват? [re: magic_fan]  
Автор Kиpo (старо куче)
Публикувано14.02.01 10:46



Ще ти смъкна от Петрохан ако не са ти нужни повече от40-50.
Сериозен съм-това са семеначета на по 1-2 годинки ,поникнали в сенките на големите си родители и 99% от тях са обречени .
Ще ти ги докарам безплатно ,от теб -уискито.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.